Изменено 14 марта в 23:35

Дитина зʼїла кольорове морозиво. Чим його фарбують ?

Взяли одну кульку морозива. Назву не памʼятаю, воно було блакитного кольору. На вечір у дитини, вибачте за подробиці, туалет по великому такого самого кольору! Я вперше бачу подібне. Спочатку навіть не зрозуміла, чому такий колір. Потім згадала морозиво.
Що це за ядерний барвник ?
Ку ка ку ка ку 14 марта в 23:37
Якщо воно є в продажу, то фарбник не отруйний
неДоЖиру 14 марта в 23:38
звичайний харчовий барвник. це нормальна реакція.

ви коли вугілля пʼєте то якого кольору 💩?)
автор Ласую колобками 14 марта в 23:40
Ответ длянеДоЖиру
звичайний харчовий барвник. це нормальна реакція.

ви коли вугілля пʼєте то якого кольору 💩?)
Ми й до того купували кольорове морозиво. Але таку реакцію організму бачу вперше, тому злякалась. Таке враження, що воно навіть не перетравилось.
Ща как дам 14 марта в 23:42
Або харчовий барвник або натуральний(наприклад червоне часто соком буряка фарбують) якщо блакитне, то синтетичний харчовий барвник скоріш за все. Але як так, якщо буряку наїстися чи активованого вугулля випити, то як в туалет підете, то також будуть відходи ’забарвлені’)))
Якщо немає інших проблем, то не переймайтеся, все гаразд
КартаБезКомиссий 14 марта в 23:50
Скільки дитині років?
Не худа ні разу 14 марта в 23:50
Ответ дляЛасую колобками
Ми й до того купували кольорове морозиво. Але таку реакцію організму бачу вперше, тому злякалась. Таке враження, що воно навіть не перетравилось.
Ну після буряка теж кал такого ж кольору. Ви наче вчора на світ народились. Що не бачили реакції на барвник. Він тому ж барвником і є, що щось забарвлює
Не худа ні разу 14 марта в 23:52
Ответ дляЩа как дам
Або харчовий барвник або натуральний(наприклад червоне часто соком буряка фарбують) якщо блакитне, то синтетичний харчовий барвник скоріш за все. Але як так, якщо буряку наїстися чи активованого вугулля випити, то як в туалет підете, то також будуть відходи ’забарвлені’)))
Якщо немає інших проблем, то не переймайтеся, все гаразд
Або вина червоного випити....
Луноликая Вика 14 марта в 23:57
Мороженое рожок бабл гум?
Ща как дам 14 марта в 23:59
Ответ дляНе худа ні разу
Або вина червоного випити....

Ой, як вже така п´янка пішла і жарти про 💩 , в мене самий більший шок був, коли мене друзі дуже дуже гострим чілі пригостили і на вході воно було не таким гострим як на виході😂😂😂 я вже не знала, що робити і як там ту пожежу затушити😂😂😂