16 марта в 22:53

Торт на замовлення

Дівчата, зорієнтуйте по ціні в Києві. Замовляла тільки 1 раз колись, давненько , зараз хочу замовити чоловіку на д.р.
Цікавить, яка ціна за 1 кг, скільки ваги брати на 10 чоловік. Може порадите дизайн та майстрів.
Не знаю навіть, з чого починати пошук
2 17
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 22:55
Такий торт сподобався, але, здається, що високі не зручно різати на багато частин
А я женатая 16 марта в 22:55
Страшный...
9 4
Реанимация 16 марта в 22:55
Ответ дляХи хи, ну ну
Такий торт сподобався, але, здається, що високі не зручно різати на багато частин
Саме так
Коржик 16 марта в 22:56
Как на поминки торт. Закажите что то повеселее
2 2 8
Реанимация 16 марта в 22:56
На замовлення є мінімальна вага. Саме найменше, що я знаходила - 2кг
Ну ниче се 16 марта в 22:57
З тими доларами ще хтось замовляє…
1 2
А я з косою 16 марта в 22:57
Ответ дляНу ниче се
З тими доларами ще хтось замовляє…
Треба з євро?
4 2
долой_лама 16 марта в 22:58
600-700 грн 3.5-4кг на 10 чоловік вистачить
Ну ниче се 16 марта в 23:00
Ответ дляА я з косою
Треба з євро?
З біткоїнами
А якщо серйозно, то смак треба мати
4 3
Нульовий сантиметр 16 марта в 23:01
Ответ длядолой_лама
600-700 грн 3.5-4кг на 10 чоловік вистачить
Т.е. по 400 грамм торта на 1 человека? Ух, вы кушаете)))
1 17
А я з косою 16 марта в 23:01
Ответ дляНу ниче се
З біткоїнами
А якщо серйозно, то смак треба мати
А на смак всі олівці різні.
Паспортний стіл 16 марта в 23:02
Ответ длядолой_лама
600-700 грн 3.5-4кг на 10 чоловік вистачить
400 г торта на человека? Это слишком много. Рассчитывается 200-250г и то если это на застолье, то и столько не съедят
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 23:02
Ответ дляНу ниче се
З тими доларами ще хтось замовляє…
Та ні, я не про точнісіньке оформлення , просто хочу щось лаконічне. В інтернеті або суто жіночі, з квіточками, або дитячі.
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 23:03
Ответ длядолой_лама
600-700 грн 3.5-4кг на 10 чоловік вистачить
Ого, це майже півкіло на людину? Мені здається, багато
Паспортний стіл 16 марта в 23:03
Я не в Киеве, в Днепре от 700 грн/кг самые простые, интересные начинки уже от 800 идут, декор отдельно.
В ноябре дочке заказывала, 750 грн/кг был, торт 2 кг обошёлся в 2200 грн
1 2
долой_лама 16 марта в 23:04
Ответ дляНульовий сантиметр
Т.е. по 400 грамм торта на 1 человека? Ух, вы кушаете)))
🤣🤣 Тут дивлячись хто як їсть🤣🤣 я люблю тортиком ще на слідуючий день посмакувати, і замовляю завжди з розрахунком щоб гості(проглоти) 🤣всього не з´їли
1 2
Освічую темряву 16 марта в 23:04
По ціні не підкажу, але дуже подобаються тортики, по дизайну , в інсті chocolate_galaxy. Я тортики там не замовляла, але цукерки роки 2 на подарунки постійно замовляю, то суперові
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 23:04
Ответ дляПаспортний стіл
Я не в Киеве, в Днепре от 700 грн/кг самые простые, интересные начинки уже от 800 идут, декор отдельно.
В ноябре дочке заказывала, 750 грн/кг был, торт 2 кг обошёлся в 2200 грн
М-да, сподівалася ,що дешевше
Забула що? 16 марта в 23:06
Я заказывала без 30 лет, муж не хотел напоминание годов.. я довольна, начинка манго-маракуйя в инстаграме. cake_kyiv_v.mikhalova
На свадьбу тоже заказывала у нее
1 1 1
Свекруховна 16 марта в 23:07
Ответ дляХи хи, ну ну
Такий торт сподобався, але, здається, що високі не зручно різати на багато частин
мне очень в пузатой хате нравится, беру разные на заказ.
после того как увидела кошку у девушке на кухне, отвернуло
4 4
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 23:08
Ответ дляЗабула що?
Я заказывала без 30 лет, муж не хотел напоминание годов.. я довольна, начинка манго-маракуйя в инстаграме. cake_kyiv_v.mikhalova
На свадьбу тоже заказывала у нее
Гарний дуже, а скільки обійшовся, щоб бути мені морально готовою?
Шопингмонстр 16 марта в 23:09
Ответ длядолой_лама
600-700 грн 3.5-4кг на 10 чоловік вистачить
А не репнуть від 4-х кг?
2 5
автор Хи хи, ну ну 16 марта в 23:09
Ответ дляОсвічую темряву
По ціні не підкажу, але дуже подобаються тортики, по дизайну , в інсті chocolate_galaxy. Я тортики там не замовляла, але цукерки роки 2 на подарунки постійно замовляю, то суперові
Подивилася ,цукерки гарні, витончені, тортик не побачила в останніх фото.
Метровий сантиметр 16 марта в 23:10
Не надо такой. Внизу сразу прочиталось «май подруг».🤣
5 1
Метровий сантиметр 16 марта в 23:11
Ответ дляА я з косою
Треба з євро?
С гривнами! Залетные что ли на форуме?
Метровий сантиметр 16 марта в 23:11
Ответ дляНу ниче се
З біткоїнами
А якщо серйозно, то смак треба мати
Такт тоже.
Шопингмонстр 16 марта в 23:12
Ответ длядолой_лама
🤣🤣 Тут дивлячись хто як їсть🤣🤣 я люблю тортиком ще на слідуючий день посмакувати, і замовляю завжди з розрахунком щоб гості(проглоти) 🤣всього не з´їли
Можна й попростіше купити на другий день, не по 700 грн/кг
Освічую темряву 16 марта в 23:13
Ответ дляХи хи, ну ну
Подивилася ,цукерки гарні, витончені, тортик не побачила в останніх фото.
Погортайте стрічку, там є, просто як розумію вона більше цукерками займається(от цукерки раджу з чистою совістю, бо купу разв там замовляла))
долой_лама 16 марта в 23:13
Ответ дляШопингмонстр
Можна й попростіше купити на другий день, не по 700 грн/кг
В куплених немає такого смачного крем чізу🤣🤣
Забула що? 16 марта в 23:14
Ответ дляХи хи, ну ну
Гарний дуже, а скільки обійшовся, щоб бути мені морально готовою?
Ну стоял у нее тогда 650 за кг, сейчас 700-750 за кг. Отдала 1000 с копейками грн тогда там же отдельно ещё топер и декор считаеться. Торт 1,5 кг