А ви їсте їстівні букети?

Ну от ті, що з ковбасок , чи зефір?
Чесно, дивлюся на зефірні букети - краса неймовірна. Це ж стільки зусиль, майстерності. Але я б таке не хотіла в подарунок. Викинути шкода, їсти гидую
А ви їсте таке?
6 3 2
Фея_3уровень 21 апреля в 20:45
Нет. Зачем?
Даже не видела в продаже такого.
Свекруховна 21 апреля в 20:46
Нет, не ем, мне не дарили такие букеты.
МатьЧасть 21 апреля в 20:47
вони істівні.звісно істи,а що ще.
4 1
Полюю на дрони 21 апреля в 20:48
Ковбаски пів біди. А нарізані і завітрені овочі та фрукти? 🤮
Стефанія 21 апреля в 20:48
Никогда не дарила такого и не получала в подарок
автор Та_все_ок_будет 21 апреля в 20:48
Ответ дляФея_3уровень
Нет. Зачем?
Даже не видела в продаже такого.
В тік тоці іноді попадаються відео майстрів
parele 21 апреля в 20:48
Нет. На 8-е Марта подарили такой букет тюльпанов из зефира, оставила на кухне на работе.
Не понимаю такие подарки.
18 6
Стефанія 21 апреля в 20:49
Ответ дляПолюю на дрони
Ковбаски пів біди. А нарізані і завітрені овочі та фрукти? 🤮
А зефир. Цветы зефирные. Кто их трогал, какой пылюкой они припадали?
автор Та_все_ок_будет 21 апреля в 20:49
Ответ дляПолюю на дрони
Ковбаски пів біди. А нарізані і завітрені овочі та фрукти? 🤮
Та да. Краще просто корзину з фруктами цілими.
ГейТуда 21 апреля в 20:49
Краще корзину з фруктами, алкоголем, солодощами, закусками.
А не ті зефірки, полуниці, виноградинки і мисливські сосиски пронизані шпажками
11 1
автор Та_все_ок_будет 21 апреля в 20:49
Ответ дляparele
Нет. На 8-е Марта подарили такой букет тюльпанов из зефира, оставила на кухне на работе.
Не понимаю такие подарки.
Гарні. Але також не розумію
ГейТуда 21 апреля в 20:50
Ответ дляparele
Нет. На 8-е Марта подарили такой букет тюльпанов из зефира, оставила на кухне на работе.
Не понимаю такие подарки.
То у Вас ще пристойно запаковано і порційно. Майже Жако
parele 21 апреля в 20:51
Ответ дляГейТуда
То у Вас ще пристойно запаковано і порційно. Майже Жако
Вот кстати Жако апельсиновый я люблю)
А тут хз, где его крутили, что туда намешали.
7 1
Полюю на дрони 21 апреля в 20:52
39 1 1
Тишком_нишком 21 апреля в 20:54
Ответ дляparele
Нет. На 8-е Марта подарили такой букет тюльпанов из зефира, оставила на кухне на работе.
Не понимаю такие подарки.
А что тут не так? Зефир в коробке. Не любите зефир?
Бамбарбия! Кергуду. 21 апреля в 20:55
Ответ дляparele
Нет. На 8-е Марта подарили такой букет тюльпанов из зефира, оставила на кухне на работе.
Не понимаю такие подарки.
а мені сподобалися ці квіти - ніколи таких зефірок не бачила
ГейТуда 21 апреля в 20:55
Ответ дляПолюю на дрони
фото
Це СК улюбленим клієнтам, які не скористалися жодного разу полісом, перед його закінченням дарує і так дякує
Тишком_нишком 21 апреля в 20:56
Ответ дляparele
Вот кстати Жако апельсиновый я люблю)
А тут хз, где его крутили, что туда намешали.
Как будто в любых других покупных изделиях Вы знаете где его крутили, что туда мешали и кто туда случайно или неслучайно плюнул. Или мышка упала
Дикая Роза 21 апреля в 20:56
Да, обожаю мужские букеты, зефир терпеть не могу, не внешне не нравится, не на вкус. Как-то подарили, сразу выкинула
Настасья Пицун 21 апреля в 20:57
Ответ дляПолюю на дрони
Ковбаски пів біди. А нарізані і завітрені овочі та фрукти? 🤮
Насправді нарізаних там, може, два ківі і лимон навпіл і то плівкою затягнуті завжди, а так все ціле у всіх букетах, які мені на очі попадалися. Помив - поїв, не бачу проблеми. Але, звісно, сама я таке не дарую)
ЖивунаБагамах 21 апреля в 20:58
Ответ дляДикая Роза
Да, обожаю мужские букеты, зефир терпеть не могу, не внешне не нравится, не на вкус. Как-то подарили, сразу выкинула
А зачем букет?:)) пусть будет красивый крафтовый кулечек и вакуумные упаковки бекона, колбасок и т п . Это ж другое дело 😁
Дикая Роза 21 апреля в 20:59
Ответ дляЖивунаБагамах
А зачем букет?:)) пусть будет красивый крафтовый кулечек и вакуумные упаковки бекона, колбасок и т п . Это ж другое дело 😁
Та хоть так, хоть так, мне пойдет, главное чтоб не цветочные веники и не сладости)
parele 21 апреля в 21:00
Ответ дляТишком_нишком
А что тут не так? Зефир в коробке. Не любите зефир?
Не люблю красители. И в целом избегаю еду, приготовленную в домашних условиях неизвестно кем.
Несу пургу 21 апреля в 21:01
Я эти букеты не понимаю. Ни мыльные, ни конфеты... мне не нравится когда дарят.
1 1
ГейТуда 21 апреля в 21:01
Ответ дляЖивунаБагамах
А зачем букет?:)) пусть будет красивый крафтовый кулечек и вакуумные упаковки бекона, колбасок и т п . Это ж другое дело 😁
Чим простіше, тим смачніше
ЖивунаБагамах 21 апреля в 21:02
Ответ дляНастасья Пицун
Насправді нарізаних там, може, два ківі і лимон навпіл і то плівкою затягнуті завжди, а так все ціле у всіх букетах, які мені на очі попадалися. Помив - поїв, не бачу проблеми. Але, звісно, сама я таке не дарую)
Мені робила рідна сестра такий букет. Я за практичність. Так ці фрукти були плівкою обгорнуті і наче симпатично виглядало. Але в середині... Кожен фрукт проткнут по п´ять шпажок.

Короче на вихлопі, половинчастий фрукт пошматований купою шпажок. Ти тримаєш оце в руцях(після того як все зняв) і апетиту з´їсти ну зовсім нема, бо нагадує як продають на ринку обрізки після того як ті апельсини почали гнити
Затишне кубло 21 апреля в 21:02
мне мама делала сама такой букет из фереро, но конфеты там в упаковках. А вот те покупные с открытым зефиром и колбаской я тоже не ела бы.
ГейТуда 21 апреля в 21:02
Ответ дляНесу пургу
Я эти букеты не понимаю. Ни мыльные, ни конфеты... мне не нравится когда дарят.
Ви що!
Мильний букет вчителю, то вже святе!
НашлаПерепискуМужа 21 апреля в 21:03
Я ем. Пару раз были фруктовые и зефирные.
Несу пургу 21 апреля в 21:03
Ответ дляГейТуда
Ви що!
Мильний букет вчителю, то вже святе!
У нас одна предложила, её инициативу зарубили с негативом. Дарим конфеты и конверт. Все рады.