24 марта в 18:31

Таксист "обвісив, як на базарі" в Києві надурив

На 36 здається гривень ,поїздка коштувала 144 гривень , очікування було безкоштовним буквально 1-2 хвилини,
Я вже приготувала без решти 160 гривень,думала більше дам,щоб не морочитися із рештою,тут приїхали він додаток таксі при мені чомусь не відкрив,я запитую- скільки?,він каже 180!!
Я розгубилась ,так як вже на пару хвилин запізнилася на свій візит ,почала шукати 200 гривень,він каже ,що в нього решта є,дав мені якісь в жахливому стані,по 10 та 5 гривень решту

Потім ще дзвонив і цікавився чи я добралась в клініку так як той будинок великий і там купа місць,верх цинізму м´яко кажучи...

Потім до мене дійсно коли обідала ,що щось не те,я ж не по 180 замовляла таксі,зайшла в додаток і там дійсно не 180 гривень за поїздку думаю,що за фігня,поставила відгук одну зірку і написала ситуацію.

На наступний день мені дзвонять із служби підтримки таксі і просять номер карти для повернення грошей від цього чепушили ,так як служба його заблокувала.

От мені цікаво,як людина наскільки старша за мене може таке робити?

Хочеться так і сказати -’п****** до себе і там н******’ людей ’
показать весь текст
3 14
автор Коли мовчу- приємна жінка 25 марта в 12:08
Ответ дляВеликий сатирик
У вірменів своя війна. До чого тут взагалі національність таксиста?
От я наприклад зіштовхнулася із тим,що ця людина приїхала в нашу країну,де повномасштабне вторгнення та обстріли ,балакає на путінській , навіть жодного слова українською не вивчив ,і ще надурив на гроші,от як я після цього повинна до них ставитися?

Якщо вони російськомовні жуліки?
Великий сатирик 25 марта в 12:10
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ой які бідні та нещасні окупанти!
Якщо ви не не знаєте через кого армяно-азербайджанський !?

Вірмени завжди були за росію і хавають їх пропаганду завжди,а азербайджанці за Україну ви знаєте скільки їх зараз воює за нас в Україні?
Які ж бідні вірмени ,які скільки років тому окупували територію Азербайджану.
Тобто, тема все таки для розпалювання міжнаціонального конфлікту?
автор Коли мовчу- приємна жінка 25 марта в 12:11
Ответ дляВеликий сатирик
Тобто, тема все таки для розпалювання міжнаціонального конфлікту?
Ні,звісно,це ви почали акцентувати увагу на цьому
Великий сатирик 25 марта в 12:12
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ні,звісно,це ви почали акцентувати увагу на цьому
На чому? Це Ви тут розписуєте, які вірмени погані
автор Коли мовчу- приємна жінка 25 марта в 12:13
Ответ дляВеликий сатирик
Тобто, тема все таки для розпалювання міжнаціонального конфлікту?
Я скріншот в тему прислала,що це дійсно вірмен таксист,до чого тут розпалювання?
Історія не вигадана
автор Коли мовчу- приємна жінка 25 марта в 12:15
Ответ дляВеликий сатирик
На чому? Це Ви тут розписуєте, які вірмени погані
Тобто приїхати в іншу країну ’працювати’ там не вивчивши мови та дурити людей на гроші,це благородно?
Великий сатирик 25 марта в 12:16
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Я скріншот в тему прислала,що це дійсно вірмен таксист,до чого тут розпалювання?
Історія не вигадана
Для історії із старпосту національність водія не має значення.