24 марта в 18:31

Таксист "обвісив, як на базарі" в Києві надурив

На 36 здається гривень ,поїздка коштувала 144 гривень , очікування було безкоштовним буквально 1-2 хвилини,
Я вже приготувала без решти 160 гривень,думала більше дам,щоб не морочитися із рештою,тут приїхали він додаток таксі при мені чомусь не відкрив,я запитую- скільки?,він каже 180!!
Я розгубилась ,так як вже на пару хвилин запізнилася на свій візит ,почала шукати 200 гривень,він каже ,що в нього решта є,дав мені якісь в жахливому стані,по 10 та 5 гривень решту

Потім ще дзвонив і цікавився чи я добралась в клініку так як той будинок великий і там купа місць,верх цинізму м´яко кажучи...

Потім до мене дійсно коли обідала ,що щось не те,я ж не по 180 замовляла таксі,зайшла в додаток і там дійсно не 180 гривень за поїздку думаю,що за фігня,поставила відгук одну зірку і написала ситуацію.

На наступний день мені дзвонять із служби підтримки таксі і просять номер карти для повернення грошей від цього чепушили ,так як служба його заблокувала.

От мені цікаво,як людина наскільки старша за мене може таке робити?

Хочеться так і сказати -’п****** до себе і там н******’ людей ’
показать весь текст
3 14
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:50
Ответ дляВеликий сатирик
Але ж заплатили, а потім за голову взялися
Але обдурив він пасажира,а не я!
Але я винна,ок ?!
ЖаннаНеАгузарова 24 марта в 18:50
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Неприємна ситуація, захотілося поділитися
Ну бывает. Никому не верьте и всё всегда проверяйте.
Зоя Жорівна 24 марта в 18:51
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Не розумієте,чому я не задоволена,що мене обвісили?
Я вообще слабо верю в эту историю. Зачем таксисту эти проблемы? Он же знает, что вы оценку будете выставлять.
Впораюсь зі всим 24 марта в 18:51
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Эконом, стандарт, люкс. От этого и зависит стоимость поездки. На люкс приедет мерседес, а не жигули.
мерседес...... - хюндай соната аж бегом в этом классе, 10 летней давности
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:51
Ответ дляЯк міряти?
С тех пор, когда машины поделили на класс от эконом до бизнес и там строго к требованиям авто. И цена разная.
От дякую!
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:51
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Эконом, стандарт, люкс. От этого и зависит стоимость поездки. На люкс приедет мерседес, а не жигули.
Дякую!
АнтиТроль 24 марта в 18:51
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
І щоб ви розуміли,вірменія із початку вторгнення нам взагалі нічим не допомогла і не виразилась проти війни!
Якщо ви так яро за вірменів топете!!!
1. Ви дика
2. Виключайте жертву
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:52
Ответ дляВеликий сатирик
У вірменів своя війна. До чого тут взагалі національність таксиста?
До того,що він безсовісний!
Впораюсь зі всим 24 марта в 18:53
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Але обдурив він пасажира,а не я!
Але я винна,ок ?!
ваша винна в том что вы не посмотрели
у вас были готови деньги
дед, поездка изначально была 144, в чем проблема?
я когда спешу, рассчитываюсь до подъезда и быстро выскакиваю, но не отдаю от балды все что в кошельке
Ро30BbIu_CJIoHuK 24 марта в 18:53
Ответ дляВпораюсь зі всим
мерседес...... - хюндай соната аж бегом в этом классе, 10 летней давности
Нечасто пользуюсь такси, но ни разу) Даже кадиллак был.
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:53
Ответ дляіронічна антитеза
Короче автор домогалась армянина, он отказал, теперь всех хочет обплевать. История про такси выдуманная.
Та як вам завгодно, то хай буде вигадана!
Великий сатирик 24 марта в 18:53
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Але обдурив він пасажира,а не я!
Але я винна,ок ?!
Ви винні в своїй наївності і в тому, що дали себе надурити. Він винен в обмані пасажира.
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:53
Ответ дляіронічна антитеза
Короче автор домогалась армянина, он отказал, теперь всех хочет обплевать. История про такси выдуманная.
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:54
Ответ дляЗоя Жорівна
Я вообще слабо верю в эту историю. Зачем таксисту эти проблемы? Он же знает, что вы оценку будете выставлять.
іронічна антитеза 24 марта в 18:54
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
фото
Сбу к Вам выезжает. Ждите.
1 5
Простецкая 24 марта в 18:55
Ви ідеалізуєте старших людей
АнтиТроль 24 марта в 18:55
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Бо із нашими водіями таких проблем не виникало
Це в мене вперше таке
Наші (не убер і уклон) вас так прокатають десь з вокзалу чи аеропорту, на все життя запамʼятаєте
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:55
Ответ дляАнтиТроль
Наші (не убер і уклон) вас так прокатають десь з вокзалу чи аеропорту, на все життя запамʼятаєте
Їздила вже,ніхто не обурював
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:56
Ответ дляАнтиТроль
Наші (не убер і уклон) вас так прокатають десь з вокзалу чи аеропорту, на все життя запамʼятаєте
До цього вірмена старого
іронічна антитеза 24 марта в 18:57
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
До цього вірмена старого
Старый конь борозды не портит.
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 18:59
Всі пишуть про мене ,ай як не соромно таке писати про вірменів!
А інше питання,як не соромно приїхавши в чужу країну вірменам обдурювати українців?!
Впораюсь зі всим 24 марта в 19:00
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Всі пишуть про мене ,ай як не соромно таке писати про вірменів!
А інше питання,як не соромно приїхавши в чужу країну вірменам обдурювати українців?!
скажите честно - те 30 гривен того стоят?
4 1
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 19:01
Ответ дляВпораюсь зі всим
скажите честно - те 30 гривен того стоят?
Може варто задати це питання ’водію’ таксі???
Ні?!
Впораюсь зі всим 24 марта в 19:02
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Може варто задати це питання ’водію’ таксі???
Ні?!
меня интересует ваше мнение
Великий сатирик 24 марта в 19:02
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Всі пишуть про мене ,ай як не соромно таке писати про вірменів!
А інше питання,як не соромно приїхавши в чужу країну вірменам обдурювати українців?!
Подзвоніть таксисту і спитайте у нього
Великий сатирик 24 марта в 19:03
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Може варто задати це питання ’водію’ таксі???
Ні?!
А Ви в нього про це питали? Бо мені якось дивно, що всю свою отруту Ви зараз виливаєте на нас, хоча Вас надурив таксист, якого тут нема
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 19:03
Ответ дляВеликий сатирик
У вірменів своя війна. До чого тут взагалі національність таксиста?
Вона вже закінчила в жовтні того року,прокидайтесь!
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 19:04
Ответ дляіронічна антитеза
Короче автор домогалась армянина, он отказал, теперь всех хочет обплевать. История про такси выдуманная.
Ага
автор Коли мовчу- приємна жінка 24 марта в 19:04
Ответ дляЗоя Жорівна
Я вообще слабо верю в эту историю. Зачем таксисту эти проблемы? Он же знает, что вы оценку будете выставлять.
Ага
Не вірте
Впораюсь зі всим 24 марта в 19:05
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ага
еще и 5 дней назад
14.50 - вы почему не на работе были
3 1