25 марта в 15:45

На продукти цiни попадали. Яйця 25, гречка 23, фарш 135 гр, яблука 10 гр

На оптовому ще дешевше.Макарон 25гр
показать весь текст
7 12
Я така бойова 25 марта в 16:11
Ответ дляНевгамовна сила
Та прям, свинина мякоть и куриное филе от 140 грн в супермаркетах, в ларьках еще дешевле, а фарш, который можно сделать из любых обрезков, должен стоить 200🤦‍♀️
Ви вмієте собіввртість рахувати?))
Хвильоватиша 25 марта в 16:11
яйця манюсеньки мабуть....і макарони з поганої муки, ні, дякую, краще переплачу
1 4
Я така бойова 25 марта в 16:11
Ответ дляИрина Россошенцы
сало по 85 гр, а на шкарки порізане по 80, макарони по 21, яйця по 23 гр брала в посаді нещодано в нас відкрився. фарш 138 свинно-говяжий, свинний щось трохи дешевше, індичий наче 128 був, яблука від 17
Це не макарони це клековина
1 5
Невгамовна сила 25 марта в 16:12
Ответ для175см55кг19лет (она)
Это не фарш , нормальный фарш перекрученный с нормального мяса , мяса нормального телятины и свинины я не видела по 135 грн , фарш это не помои
Ага, вырезку сотрудники супермаркета берут на фарш🤦‍♀️, причем по цене на прилавке
1 1
Я така бойова 25 марта в 16:12
Ответ дляНевгамовна сила
Ага, вырезку сотрудники супермаркета берут на фарш🤦‍♀️, причем по цене на прилавке
А по якій ціні вони мають брати?))) Все на прихід ставлять
Неваляшкина 25 марта в 16:13
только на яйца увидела снижение цены и на пару гривен на морковку и все, остальное не подешевело.
Невгамовна сила 25 марта в 16:14
Ответ дляЯ така бойова
Ви вмієте собіввртість рахувати?))
Я как раз умею, а вот почему фарш должен стоить, по мнению некоторых, дороже цельного куска мяса, мне непонятно
5 2
Фокус-Покус 25 марта в 16:15
Ответ дляБолеИменее
Сколько врать можноиои сколько платят? Яйца по 40 ракові брала вчера, по 50 перепелинные брала. Яблоки 35
Яблоки у нас в магазине 19,99
Яйца 30
Серьезно говорю
Заюшка_хозяюшка 25 марта в 16:16
Ответ дляНевгамовна сила
Я как раз умею, а вот почему фарш должен стоить, по мнению некоторых, дороже цельного куска мяса, мне непонятно
Тому що щоб зробити фарш, потрібно використати м´ясорубку, яка має амортизацію, електрику, за яку треба платити і заплатити ЗП робітнику, який буде цей фарш крутити. Це все враховується у собівартість, це так по мінімуму ази економіки першого курсу.
О, вже якась недалека морду рукою затуляє, вчіть хоч елементарне, щоб дурних питань не задавати.
7 4 1
Я инженер, меряю от 1 25 марта в 16:17
Ответ дляПослушная
Яйца в яАТБ 29, 90 дешевле нигде не видела
везде вчера были от 2,60 до 2,90
2 2
Невгамовна сила 25 марта в 16:18
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Тому що щоб зробити фарш, потрібно використати м´ясорубку, яка має амортизацію, електрику, за яку треба платити і заплатити ЗП робітнику, який буде цей фарш крутити. Це все враховується у собівартість, це так по мінімуму ази економіки першого курсу.
О, вже якась недалека морду рукою затуляє, вчіть хоч елементарне, щоб дурних питань не задавати.
Удачи вам с такими расчётами, надеюсь, вы не директор мясного магазина)
3 5
Заюшка_хозяюшка 25 марта в 16:19
Ответ дляНевгамовна сила
Удачи вам с такими расчётами, надеюсь, вы не директор мясного магазина)
З моїми розрахунками все нормально, то у вас біда з елементарними знаннями економіки.
2 5
Невгамовна сила 25 марта в 16:20
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
З моїми розрахунками все нормально, то у вас біда з елементарними знаннями економіки.
Это уже ваша морда, как вы выражаетесь, под моим сообщением?)
2 1
Бодіпозітівна 25 марта в 16:21
Ответ дляПослушная
Яйца в яАТБ 29, 90 дешевле нигде не видела
блииин. а я на днях зашла в магазин под домом, долго смотрела на ценник на яйца.. там за шт 2,96.. стою, смотрю, туплю.. думаю или в глазах не то или с математикой у меня..
Однозначно 25 марта в 16:23
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Нормальні макарони не можуть коштувати 21 грн, це гидота з користю рівно 0.
Не можу все зрозуміти яку користь ви знайшли в макаронних виробах?
1 1
Перша скрипка 25 марта в 16:24
Ответ дляВ курсі діла
По 10 кг в мiшку -255гр,на опт дешевше
И потом год эти макароны есть? Хотя по 25 такие макароны, что их есть в принципе нельзя.
Заюшка_хозяюшка 25 марта в 16:24
Ответ дляОднозначно
Не можу все зрозуміти яку користь ви знайшли в макаронних виробах?
Гугл в допомогу, якщо ви цього не знаєте.
ivareka 25 марта в 16:25
Ответ дляПомаранчова душа
Я подумала, что может это президент Франции нам такую дешевизну подогнал?
Макрон подогнал макарон😀
СкокоМнеДадите 25 марта в 16:27
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Тому що щоб зробити фарш, потрібно використати м´ясорубку, яка має амортизацію, електрику, за яку треба платити і заплатити ЗП робітнику, який буде цей фарш крутити. Це все враховується у собівартість, це так по мінімуму ази економіки першого курсу.
О, вже якась недалека морду рукою затуляє, вчіть хоч елементарне, щоб дурних питань не задавати.
Само б вчило елементарне! Чи виробники і супермаркети не розкидають собівартість на інші групи товарів? Ага, сидить такий фермер і вираховує окремо собівартість гомілки, окремо фаршу і т.д .
1 3
Однозначно 25 марта в 16:29
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Гугл в допомогу, якщо ви цього не знаєте.
Ви дивна
Латексне альтер ЕГО 25 марта в 16:30
дамы... тут сало по 200 а вы хотите филейный фарш по 150? килограмм телятины - 260 грн - Харьков как фарш телячий может быть 150?
Заюшка_хозяюшка 25 марта в 16:31
Ответ дляОднозначно
Ви дивна
А мені дивні люди, які наче дорослі, але не знають в чому користь чи шкода окремих категорій продуктів. Я вам про це розповідати не збираюся, читайте самі, якщо досі не знаєте.
СкокоМнеДадите 25 марта в 16:31
Ответ дляОднозначно
Не можу все зрозуміти яку користь ви знайшли в макаронних виробах?
Тут без коментарів, як то кажуть)) ви реально думаєте, що макаронні вироби - це щось на зразок пінопласту? Абсолютно не мають користі?
2 4
Заюшка_хозяюшка 25 марта в 16:34
Ответ дляСкокоМнеДадите
Само б вчило елементарне! Чи виробники і супермаркети не розкидають собівартість на інші групи товарів? Ага, сидить такий фермер і вираховує окремо собівартість гомілки, окремо фаршу і т.д .
Уявіть собі, виробники дійсно вираховують собівартість продукції, і якщо ви цього не знаєте і звертаєтеся до людей як воно, то такій особі мені більше сказати нічого, всього найкращого у світі рожевих поні.
ЧорноброваЯ 25 марта в 16:35
Сегодня скупилась на кастрюльку окрошки -500 грн в бюджете .
Не заметила подешевления .
Настасья Пицун 25 марта в 16:39
Сьогодні брала яблука по 30 в АТБ, яйця взяла в коробці по 45. Сало в магазині 120-140. Фарш 150-160. Мене подешевшання обійшло стороною. Потратила сьогодні 800 грн і толком нічого не купила.
ЧорноброваЯ 25 марта в 16:39
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Тому що щоб зробити фарш, потрібно використати м´ясорубку, яка має амортизацію, електрику, за яку треба платити і заплатити ЗП робітнику, який буде цей фарш крутити. Це все враховується у собівартість, це так по мінімуму ази економіки першого курсу.
О, вже якась недалека морду рукою затуляє, вчіть хоч елементарне, щоб дурних питань не задавати.
Фарш будет крутить тот же продавец ,что и на кассе стоит ,они же и полы моют и витрины ,если небольшой магазинчик , когда-то пришлось подработать на каникулах ,ты швец и жнец и так далее .
Пожарник 25 марта в 16:44
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Це макарони з борошна вищого гатунку, моя сім´я таке не їсть, в них користі рівно 0. Нормальні з твердих сортів від 78 грн за 1 кг і це по акції.
Хто там в селі про користь думає. Аби шлунок набити. До макарон розварених дешеву сосіску та огірок з закрутки. Та хліба шматок.
Культури харчування 0. А ще брак коштів.
Соня-сонятко 25 марта в 16:47
Ответ дляПожарник
Хто там в селі про користь думає. Аби шлунок набити. До макарон розварених дешеву сосіску та огірок з закрутки. Та хліба шматок.
Культури харчування 0. А ще брак коштів.
Не робіть із жителів села неучів! Бо це у вас немає культури виховання. раз ділите на сільський, та не сільських. В селі чудово знаютьі про користь м’яса, і про користь овочів.
Пожарник 25 марта в 16:52
Ответ дляСоня-сонятко
Не робіть із жителів села неучів! Бо це у вас немає культури виховання. раз ділите на сільський, та не сільських. В селі чудово знаютьі про користь м’яса, і про користь овочів.
Сільська еліта? Чи ви у ваших магазинах не закуповуєтесь? Підіть та подивіться, що продають. Від того ’асортименту’ більшість, хто має машину, їздить на опт раз в місяць, в місто. Бо мало того що харчове сміття, то ще й переоцінене.