25 марта в 15:45

На продукти цiни попадали. Яйця 25, гречка 23, фарш 135 гр, яблука 10 гр

На оптовому ще дешевше.Макарон 25гр
показать весь текст
7 12
ДолькиКабана 25 марта в 16:54
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
везде вчера были от 2,60 до 2,90
У нас нигде . В атб по 19 мелкие . По 35 крупние . Лучше нормальных купить
Соня-сонятко 25 марта в 16:54
Ответ дляПожарник
Сільська еліта? Чи ви у ваших магазинах не закуповуєтесь? Підіть та подивіться, що продають. Від того ’асортименту’ більшість, хто має машину, їздить на опт раз в місяць, в місто. Бо мало того що харчове сміття, то ще й переоцінене.
Еліта, мабуть, саме ви. Куди вже решті до вас.. Питання стояла не в тому, що продається в магазині, а ЩО їдять жителі села.
Пожарник 25 марта в 16:55
Ответ дляСоня-сонятко
Не робіть із жителів села неучів! Бо це у вас немає культури виховання. раз ділите на сільський, та не сільських. В селі чудово знаютьі про користь м’яса, і про користь овочів.
Чого ж тоді більшість із зайвою вагою? Від культури? Жінки в 40 виглядають на 50. Про чоловіків взагалі не говорю. Рівень алкоголізму зашкалює. Молодь , яка не виїхала, йде тим же шляхом. Купа дітей, пособія, закупи в магазині під зошит в борг. Це сумна реальність маленьких сіл.
Ваше на яку кількість мешканців? Може і школа є, і лікарня? Так це не скрізь, нажаль.
ДолькиКабана 25 марта в 16:57
Ответ дляОднозначно
Не можу все зрозуміти яку користь ви знайшли в макаронних виробах?
А вы нормальні макарони колись їли? Щось типу барілла ? Чи тільки клейстер отой
Пожарник 25 марта в 17:01
Ответ дляСоня-сонятко
Еліта, мабуть, саме ви. Куди вже решті до вас.. Питання стояла не в тому, що продається в магазині, а ЩО їдять жителі села.
Село селу рознь.
Більшість їдять, що виростять. Яйця і картопля безплатно, своє. За паї зерно мелять на борошно.
Хліб самі печуть, бо в магазин везуть раз в тиждень.
Що, по вашому, вони ще можуть їсти? Свиню виростили, тушонку зробили і частину сирим заморозили. Овочі - картопля, морква, капуста, закрутки.
Яблука в погрібі.
Олію, макарони і крупи купляють дешеві.
Люди у виживанні.
1 2
Меня много 25 марта в 17:04
Ответ дляДолькиКабана
У нас нигде . В атб по 19 мелкие . По 35 крупние . Лучше нормальных купить
Чоловік сьогодні в Миколаєві , в торг.мережі яйця по 28.90 у них (знайома в Кривому Розі купує домашні по 30 грн/ дес) .
Я вчора бачила на базарі яйця в нас від 25 грн дес, бой/трошки покоцані по 20/десь, гарні до 40 грн, двожовткові 45 це з мініферм, вважай домашні. півник живою вагою непатраний на суп 250 грн. Бориспіль. Молоко не знижується в ціні, навіть десь і підняли ціни молочниці
Однозначно 25 марта в 17:06
Ответ дляДолькиКабана
А вы нормальні макарони колись їли? Щось типу барілла ? Чи тільки клейстер отой
Де ви знайшли в моїй відповіді що я ’клейстер отой’ їм?
Меня много 25 марта в 17:08
Ответ дляПожарник
Село селу рознь.
Більшість їдять, що виростять. Яйця і картопля безплатно, своє. За паї зерно мелять на борошно.
Хліб самі печуть, бо в магазин везуть раз в тиждень.
Що, по вашому, вони ще можуть їсти? Свиню виростили, тушонку зробили і частину сирим заморозили. Овочі - картопля, морква, капуста, закрутки.
Яблука в погрібі.
Олію, макарони і крупи купляють дешеві.
Люди у виживанні.
В мене родичі в селі в такому режимі забезпечували синову сім´ю харчами, він 2 кімн.квартиру купив в 2023 в Кам´янці в новобудові, не за рік збирали, але мають те до чого стремилися, продукти з села, гроші що він торговим представником регіональним на алкогольці в Чернівцях заробляв заощаджувала сім´я.
Меня много 25 марта в 17:09
Ответ дляДолькиКабана
А вы нормальні макарони колись їли? Щось типу барілла ? Чи тільки клейстер отой
Барілла це показник статусності чи як?
Меня много 25 марта в 17:12
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
дамы... тут сало по 200 а вы хотите филейный фарш по 150? килограмм телятины - 260 грн - Харьков как фарш телячий может быть 150?
Сало по 150-160 (є дешевші варіанти, але то на любителя), а вже сало з проростю чи генеральське дорожче.
Соня-сонятко 25 марта в 17:18
Ответ дляПожарник
Село селу рознь.
Більшість їдять, що виростять. Яйця і картопля безплатно, своє. За паї зерно мелять на борошно.
Хліб самі печуть, бо в магазин везуть раз в тиждень.
Що, по вашому, вони ще можуть їсти? Свиню виростили, тушонку зробили і частину сирим заморозили. Овочі - картопля, морква, капуста, закрутки.
Яблука в погрібі.
Олію, макарони і крупи купляють дешеві.
Люди у виживанні.
Ви вже визначіться, чи вони їдять дешеву сосиску, чи страви з вирощеної свині. Те, що там вживають більше домашніх страв, - без сумніву.
ДолькиКабана 25 марта в 17:21
Ответ дляМеня много
Барілла це показник статусності чи як?
Це одеи з нормальних макарон . Середніх по якості . Є смачніші
Привела для прикладу... а ото по 21-25 . То не макарони. То клейстер гівняний.
Крихітка на всі 25 марта в 17:32
Ответ дляИрина Россошенцы
сало по 85 гр, а на шкарки порізане по 80, макарони по 21, яйця по 23 гр брала в посаді нещодано в нас відкрився. фарш 138 свинно-говяжий, свинний щось трохи дешевше, індичий наче 128 був, яблука від 17
Дивовижно дешеве у вас сало. Так , воно трохи подешевшало, було 200 грн біле і 250 почеревина, зараз 150 і 200.Невже в сусідніх областях ціни можуть відрізнятися майже в два рази?
Ошеламиссимо 25 марта в 17:33
Ответ дляДолькиКабана
А вы нормальні макарони колись їли? Щось типу барілла ? Чи тільки клейстер отой
Не мені, але влізу: а чому всі зациклились на тих барілла? Головне, щоб з твердих сортів борошно, а фірм і дешевших десятки, не бачу сенсу вдвічі переплачувати саме за барілла. Головне - сировина
AmazingLady 25 марта в 17:42
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
До речі, так, цінник помаранчевий. А домашні на базарі від 45 грн. Автор мабуть з минулого пише, особливо про макарони по 25 грн.
Чего она пишет з минулого если на цена на яйца по 30 уже около десять дней, а макароны по 30-32 твердых сортов на помтоянке
AmazingLady 25 марта в 17:44
Ответ дляПожарник
Чого ж тоді більшість із зайвою вагою? Від культури? Жінки в 40 виглядають на 50. Про чоловіків взагалі не говорю. Рівень алкоголізму зашкалює. Молодь , яка не виїхала, йде тим же шляхом. Купа дітей, пособія, закупи в магазині під зошит в борг. Це сумна реальність маленьких сіл.
Ваше на яку кількість мешканців? Може і школа є, і лікарня? Так це не скрізь, нажаль.
Як так, на порадниці розповідають які жінки в 40 квітки та ще й народжувати збираються
Пожарник 25 марта в 17:47
Ответ дляСоня-сонятко
Ви вже визначіться, чи вони їдять дешеву сосиску, чи страви з вирощеної свині. Те, що там вживають більше домашніх страв, - без сумніву.
Ну то як своє м´ясо закінчується, переходять на сосіски. Це ж свиня, від неї частину не відріжеш, а решта хай гуляє та й знов росте.
Зрозуміло, що ви з небідного села, і вам не знайомі ані макарони по 25, ані відсутність культури харчування через низький рівень життя в цілому.
Пожарник 25 марта в 17:49
Ответ дляAmazingLady
Як так, на порадниці розповідають які жінки в 40 квітки та ще й народжувати збираються
І народять, не сумнівайтесь. Там ніхто не дивиться, квітка чи ні. Головне, виплати на дітей
AmazingLady 25 марта в 17:52
Ответ дляПожарник
І народять, не сумнівайтесь. Там ніхто не дивиться, квітка чи ні. Головне, виплати на дітей
Я где то писала о сомнениях?
Авокада 25 марта в 18:33
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Яйця найдешевші в АТБ 29,90, яблука від 22 грн, фарш не купую, бо хз з чого його роблять, макарони з твердих сортів від 38 грн за 0,5 кг. Це Полтава. Де такі ціни як у вас, не знаю.
посмотрите на ’Ярослав’.торгуют макаронами из тв.сортов.
пришлют вам вагон.
Авокада 25 марта в 18:34
Ответ дляПослушная
Яйца в яАТБ 29, 90 дешевле нигде не видела
купила.масюнькие.
Пацелуйнитуда 25 марта в 18:54
Ответ дляИрина Россошенцы
сало по 85 гр, а на шкарки порізане по 80, макарони по 21, яйця по 23 гр брала в посаді нещодано в нас відкрився. фарш 138 свинно-говяжий, свинний щось трохи дешевше, індичий наче 128 був, яблука від 17
Но это не сало, а шкуры с прослойкой сала 5 мм, правда?