29 марта в 11:45

Чим би ви хотіли займатися, якби могли обирати?

Дівчата, якби могли обирати, чим би ви займалися? Що б конкретне приносило вам задоволення?
Мається на увазі робота чи хоббі якесь.
Без прив´язки до доходу.
Tttt-16e4 29 марта в 11:46
я бы пошла учится на юриста, мечта. но к сожалению мне было дано, а я это дано профукала
мимАпроходила 29 марта в 11:47
Психологією, хотіла ще зі школи, але батьки відправили вчитися на економіста, досі шкодую.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 29 марта в 11:47
Сидеть дома и смотреть сериальчики. Спать. Кушать.
ФФФФристайла 29 марта в 11:47
Фермерством, я юрист
ХаДиДиШь 29 марта в 11:48
Меня устраивает моя жизнь на 100%
1 1
Викасикрет 29 марта в 11:49
Путешествия. Благодаря своему мужу я могу себе позволить делать все, что хочу без привязки к доходам
Потужна махіна 29 марта в 11:49
Ответ дляTttt-16e4
я бы пошла учится на юриста, мечта. но к сожалению мне было дано, а я это дано профукала
Аналогічно, тільки бажання в мене було, а можливості в батьків не було. Чоловік юрист, відповідно багато юристів в нашому крузі спілкування. Так шкодую, що не поступила, коли ще був час на то. Мені так подобається ця тема,та на жаль (((
Залатавая 29 марта в 11:51
Хобби, спорт, туризм, шоппинг, музыка.
Даю справку 29 марта в 11:52
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Сидеть дома и смотреть сериальчики. Спать. Кушать.
Это я
Давно без алко 29 марта в 11:54
Відкрила б салон краси, магазин косметики, магазин брендового одягу, ресторан, пекарню, жіночі курси, спортзал І була б кругом директором👸
Перекус беру завжди 29 марта в 11:53
Творчість, творити, ліпити, малювати, шити, писати
Говорю-балакаю 29 марта в 11:53
тем же чем и занимаюсь
полностью удовлетворена
Я шалунья 29 марта в 11:54
Стилистом хотела бы работать
Менее Более 29 марта в 12:00
Врачом
ТебеОноНадось 29 марта в 12:03
Колись мріяла про овечу ферму з повним циклом. На продаж молоко, м´ясо у власній мережі.
Виготовлення виробів з шерсті, шкіри. Консерви для тварин. Ще там щось, вже і не згадаю. Весь цикл прописала була)

Але для такого ще тре хоча б мільйон доларів. Точніше, якби то все раніше, зараз вже не той запал. І обов´язково типу спадщина/виграш, бо позики, то для мене ой.)
Банан-барабан 29 марта в 12:05
Я б хотіла дитячий центр творчості чи щось схоже на це
Мост_Устал 29 марта в 12:09
Хотіла би бути гідом. Колись для цього пішла на курси англійської. І збиралася на курси гіда. Чоловік та рідня не підтримали, так і не здійснився мій задум. Зараз мабуть ще хотіла б займатися реставруванням старих речей
західний_діалект 29 марта в 12:11
Я і зараз хочу - стати астрологом. Це моє давнє хоббі. Планую вчитися.
А ще хочу пасіку і бджоли. Дуже корисне і для нервів заспокійливе заняття.
Трусиковед 29 марта в 12:20
Ответ дляTttt-16e4
я бы пошла учится на юриста, мечта. но к сожалению мне было дано, а я это дано профукала
Ви думаєте встряли бы где-то?
когдадеЦкие 29 марта в 12:21
Шила бы кукол. До войны достаточно активно этим занималась, была неплохая подработка.
Трусиковед 29 марта в 12:22
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Сидеть дома и смотреть сериальчики. Спать. Кушать.
І щоб грошей було багато
В магаз не ходити, доставка до дверей
Я б нажерлася суші, піци
Мальчижка 29 марта в 12:23
магазин парфюмерии+распив
Кокосиха 29 марта в 12:23
Занималась бы домом, садом и детьми.
Работала бы работу, по часу в день, чтобы форму поддерживать.
Трусиковед 29 марта в 12:23
Ответ дляПотужна махіна
Аналогічно, тільки бажання в мене було, а можливості в батьків не було. Чоловік юрист, відповідно багато юристів в нашому крузі спілкування. Так шкодую, що не поступила, коли ще був час на то. Мені так подобається ця тема,та на жаль (((
А скільки вам років
Трусиковед 29 марта в 12:24
Ответ дляДавно без алко
Відкрила б салон краси, магазин косметики, магазин брендового одягу, ресторан, пекарню, жіночі курси, спортзал І була б кругом директором👸
Нащо вам той краси, вечно хтось невдоволений
ФруктЕщеТот 29 марта в 12:24
Нічим не займатися,бути просто депутатом ВР😁
2 1
Давно без алко 29 марта в 12:27
Ответ дляТрусиковед
Нащо вам той краси, вечно хтось невдоволений
От я хочу жити в такій атмосфері. Якщо умова безліміт по коштам, то найняла б самих найпрофесійніших майстрів)
И.О. человека 29 марта в 12:30
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Сидеть дома и смотреть сериальчики. Спать. Кушать.
Я зараз це роблю. Повна херня. Набридає за тиждень.

А по темі - мріяла б бути лікарем. Та не судилось (((
Потужна махіна 29 марта в 12:42
Ответ дляТрусиковед
А скільки вам років
Вишиванка 29 марта в 12:44
Ответ дляПотужна махіна
А чем проблема закончить юрфак??? Возможно, если у вас есть во, может даже магистратуры вам хватит