очки_ннадо• 03 апреля 2024

Хлопець на роботі

Є один колега на роботі, який весь час підходить до мене говорити. Мене перевели на інший відділ, він якраз там працює. Каже, щоб я постійно до них в кабінет заходилс поговорити, кпзав іншому колезі, що я гарненька дівчина. Цікавиться моїм особистим життям, все розпитує. Мені казав інший колега, що цей хлопець постійно запитує його, чи я на роботі та чи буду працювати сьогодні на їх відділі. Я йому трохи подобаюсь чи може він такий любопитний?
Обращеница• 03 апреля 2024
Да

Куколка-мяуколка• 03 апреля 2024
Ну как вариант вас рассматривает, ничего серьезного
автор очки_ннадо • 03 апреля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Може просто любопитний
автор очки_ннадо • 03 апреля 2024
Ответ дляОбращеница
Да
Друге?
Обращеница• 03 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Друге?
А ви як хочете? Вот так і буде!
Куколка-мяуколка• 03 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Може просто любопитний
Ну тут или баба в штанах-такое ото знаете блаблабол поговорить, или обо всех все узнает, ищет вариант получше. Хороший парень так делать не будет-разок может спросит о вас и дальше пригласит на кофе или конфет принесет. Не советую
автор очки_ннадо • 03 апреля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Та теж так думаю, що він не серйозний)

автор очки_ннадо • 03 апреля 2024
Ответ дляОбращеница
А ви як хочете? Вот так і буде!
Друге
Янка-угомонись• 04 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Може просто любопитний
Вы же замужем и в адюльтере не заинтересованы, зачем Вам докапываться о его первопричинах?
автор очки_ннадо • 04 апреля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Я сама просто любопитна
Янка-угомонись• 04 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
Я сама просто любопитна
Я в курсе, Вы это неоднократно писали в своих предыдущих темах по этому же вопросу
Вся така шо куди там• 04 апреля 2024
шо опять? была же такая тема
Губи з філером• 04 апреля 2024
Да всем вы нравитесь, всех сексуально привлекаете от директора до охранника.