Морожена_курка• 14 апреля 2024

У вас на работе есть холодильник?

Микроволновка тоже интересует. Есть всё это? Есть условия чтобы хранить и разогреть еду?
кнопкодав• 14 апреля 2024
Да

Просто болталка• 14 апреля 2024
Да
ir.zhuck• 14 апреля 2024
Є електрочайник, мікрохвильова, тостер, кавова машина іїдальня.
Холодильника не має.
А от часу на їжу не має...
Ms. Искренность• 14 апреля 2024
Так є і холодильник і мікрохвильова піч, чайники на роботі є.
Морковку дай• 14 апреля 2024
Так
Фуліганка• 14 апреля 2024
есть
Like-995b• 14 апреля 2024
Есть. А до войны еще и оплачиваемые обеды

Викликаю на дебати• 14 апреля 2024
Нема, бо не потрібний він в нас, мікрохвильовка, чайник є
Ухахайкина• 14 апреля 2024
Нет ничего
Мульйонерша• 14 апреля 2024
Так
Ширли-Мырли• 14 апреля 2024
Так, чудово обладнана кухня. І кавомашина з кавою
Рожева юбка• 14 апреля 2024
Да, конечно.
Пиу!Пиу!• 14 апреля 2024
Чайник сама собі куила.Всього іншого нема.
Роза в вазі• 14 апреля 2024
Сейчас я дома работаю. Но да, мини кухня есть. Микроволновка, холодильник, обеденный стол, кофеварка, чайник.
А, и посуда есть. Не знаю, правда, пользовался ли кто-то ней хоть раз
ЯсноВидящая• 14 апреля 2024
Есть 3 холодильника, 3 микроволновки, кофеварка, чайники в каждом кабинете
Малявка ще та• 14 апреля 2024
есть обеды, есть кофемашина и холодильник. но еду из него тырят
parele• 14 апреля 2024
Есть, ещё кофемашина, 2 чайника, 3 микроволновки, посуда и кухня.
Брюльтик• 14 апреля 2024
Холодильник, микроволновка, чайник, кулер с водой, кофемашина, посуды куча
тянитолкайка• 14 апреля 2024
У нас 4 кухни, в каждой микроволновка, холодильник, чайник, крутая кофемашина. Чай, кофе, сливки, сахар, лимоны за счет компании.

Горня капучіно• 14 апреля 2024
Три кухні, на кожному поверсі своя. Там все як на звичайній домашній, лише немає плити, бо це заборонено. Але є електрична маленька, кому треба. Лише ховаємо, щоб пожежна служба не побачила.
Два холодильники, дві печі, два чайники, кавомашина, посудомийна (використовуємо лише на свята та дні народження), мийка звичайна. Столиків 7 мабуть, чи 8.в нас обідня перерва не регламентована, тому зазвичай з 11.30 до 14.30.Хто коли захоче, той і йде.
Ну і сама кухня зроблена як вдома, кутова велика, з безліччю шкафчиків і поличок. Дівчата наносили ножів, всіляких кухонних принад.
На нашому поверсі найкраща, картини є, карта світу величезна, де дівчата відмічають прапорцями країни хто де був. )) Є навіть кукла Вуду-Путлер.
Метелики на душі• 14 апреля 2024
Є обладнана кухня з холодильником, електрочайником, микрохвильовою піччю, кавомашиною, посудом.
Первоклашка Я• 14 апреля 2024
Є холодильник, мікрохвильова і чайники у кожному кабінеті. Але спеціально обладнаної кухні немає, хоч офіс досить великий.
Та легко!• 14 мая 2024
Есть холодильник, чайник, микроволновка и кофе машина. Сама все это купила для своего отдела, у других нет, только чайники и то не у всех, бюджетная организация