Морожена_курка• 14 апреля 2024
У вас на работе есть холодильник?
Микроволновка тоже интересует. Есть всё это? Есть условия чтобы хранить и разогреть еду?
Роза в вазі• 14 апреля 2024
Сейчас я дома работаю. Но да, мини кухня есть. Микроволновка, холодильник, обеденный стол, кофеварка, чайник.
А, и посуда есть. Не знаю, правда, пользовался ли кто-то ней хоть раз
ЯсноВидящая• 14 апреля 2024
Есть 3 холодильника, 3 микроволновки, кофеварка, чайники в каждом кабинете
Брюльтик• 14 апреля 2024
Холодильник, микроволновка, чайник, кулер с водой, кофемашина, посуды куча
тянитолкайка• 14 апреля 2024
У нас 4 кухни, в каждой микроволновка, холодильник, чайник, крутая кофемашина. Чай, кофе, сливки, сахар, лимоны за счет компании.
Горня капучіно• 14 апреля 2024
Три кухні, на кожному поверсі своя. Там все як на звичайній домашній, лише немає плити, бо це заборонено. Але є електрична маленька, кому треба. Лише ховаємо, щоб пожежна служба не побачила.
Два холодильники, дві печі, два чайники, кавомашина, посудомийна (використовуємо лише на свята та дні народження), мийка звичайна. Столиків 7 мабуть, чи 8.в нас обідня перерва не регламентована, тому зазвичай з 11.30 до 14.30.Хто коли захоче, той і йде.
Ну і сама кухня зроблена як вдома, кутова велика, з безліччю шкафчиків і поличок. Дівчата наносили ножів, всіляких кухонних принад.
На нашому поверсі найкраща, картини є, карта світу величезна, де дівчата відмічають прапорцями країни хто де був. )) Є навіть кукла Вуду-Путлер.
Метелики на душі• 14 апреля 2024
Є обладнана кухня з холодильником, електрочайником, микрохвильовою піччю, кавомашиною, посудом.
Первоклашка Я• 14 апреля 2024
Є холодильник, мікрохвильова і чайники у кожному кабінеті. Але спеціально обладнаної кухні немає, хоч офіс досить великий.
Та легко!• 14 мая 2024
Есть холодильник, чайник, микроволновка и кофе машина. Сама все это купила для своего отдела, у других нет, только чайники и то не у всех, бюджетная организация