Марфа Українівна• Изменено 15 апреля 2024
Мама студента на мене наїхала
Після роботи підробляю написанням курсових робіт. У мене часто буває, що замовляють батьки для своїх дітей. Цього разу теж замовила мама для сина. Зробила роботу, кинула їй, а вона на мене наїхала зі словами, що курсова написана дуже розумно, і ніхто на повірить, що це зробив її син. Чому так важко з людьми? Зробила б не дуже, то вона б потім наїхала, що я погано написала.
Марфа Українівна
• 15 апреля 2024
Ответ дляАноним_
То вам за попередню курсову не заплатили?
Так
На привозе• 15 апреля 2024
Ого, головняка сколько. Ещё и надо писать по заказу, чтобы не сильно умно)
Акукарача• 15 апреля 2024
Вы на днях строчили, что написали курсовую, а заказчица отказалась оплачивать. Теперь эта история. Чё завтра настрочите?
Марфа Українівна
• 15 апреля 2024
Ответ дляПростоБелка
А платити буде ? Може намагається з´їхати з оплати.
Буде
Марфа Українівна
• 15 апреля 2024
Ответ дляАкукарача
Не знаю
Аноним_• 15 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Так
Вам треба посередник. Щоб ви тільки писали. Хто отих от всіх візьме на себе
Теща дочки• 15 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Буде
Ну тоді взагалі не парьтесь.
Гроші заплатили і ок)у всіх свої причуди
Марфа Українівна
• 15 апреля 2024
Ответ дляУгадайс
То обговорюйте такі нюанси до
То воно так, просто роботу перевіряє викладач, а не мама. Він потім може сказати, що погано нарисана та не прийняти.
Марфа Українівна
• 15 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
бизнес-не Ваш конек,ищите помощника
Це лише підробіток
Не їм після шостої• 15 апреля 2024
Автор, вас вже мало насторожити, що роботу замовляє мама. На мій погляд це ненормально. У мене двоє студентів і я не уявляю, щоб я перечитувала їх курсові.
Марфа Українівна
• 15 апреля 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Батьки часто замовляють дітям у мене
Ниф_ниф• 15 апреля 2024
Я в шоці, від цих батьків . Купили б,одразу дитяті диплом...Скажіть, що хай шкільному вчиттелю замоваляяє ´сочіненіє’, то буде рівень її ’малиша´
Щебетушка• 15 апреля 2024
Ответ дляТеща дочки
То нехай мама сама пише)
Якщо мамо добре знає розумові здібності дитини - хай сама виправить, щоб все відповідало))
миссДавеча• 15 апреля 2024
Ответ дляМарфа Українівна
Це лише підробіток
Какая разница,если у Вас есть неоплаченные заказы.
Вы наивная? Почему отдаете без оплаты работы?
Марфа Українівна
• 15 апреля 2024
Ответ длямиссДавеча
А хто казав, що віддаю без оплати?