29 марта в 17:17

Збільшення інтервалу між миттям волосся. Міф чи реальність що менше жирнітиме?

Хто експериментував?
показать весь текст
1 1 1
Ноунэйм 29 марта в 17:37
Ответ дляПопразендовна
Реальність. На роботі мила через день бо були не свіжі, в декреті раз на тиждень. От не були вони як соплі, але і волосся збирала в косу постійно. Зараз мию десь раз на 4-5 днів.
Пристосовується шкіра голови, перевірено.
влияет все-таки декрет на голову
1 1
tereska 29 марта в 17:38
Давайте подумаємо від зворотнього: що поганого в тому, що у вас свіже та чисте волосся, яке блестить на світлі, гарно укладається.
Нахрєна ці експерименти і думати про цьому, куди діти ту голову з брудним волоссям...
Галя-краля 29 марта в 17:40
Міф, це залежить лише від типу волосся
Кукусики 29 марта в 17:41
А як його збільшувати, якщо волосся жирне на наступний ранок? Ходити з брудною головою як бомж? Я краще кожен день буду мити і почувати себе гарною і свіжою чим так експерементувати.
Пусин Кукин 29 марта в 17:54
Миф. Года 3 назад я дошла до того, что стала мыть голову раз в 3 недели. Волосы не стали меньше жирниться
осень харашо 29 марта в 17:58
Мию голову й так двічі на тиждень,суха шкіра голови
Ентер 29 марта в 18:08
Миф.единственное как то брала шампунь в эпицентре для жирных волос.не могу вспомнить название.и после него я могла мыть волосы через день.
Безпринципова 29 марта в 18:31
Ответ дляНаездница
Я тоже проверяла.
Никак не помогло то что я в декрете ходила неделю с грязной головой.
Аналогично. И в декрете, и на удаленке могла не мыть 3-4, а то и 5 дней пробовала. Какой бы не был интервал, а голова у меня на второй день после мытья уже жирнеет. Так что миф.
Безпринципова 29 марта в 18:32
Ответ дляНаездница
Мне в детстве не разрешали голову мыть чаще чем раз в неделю. И от этого голова не стала не жирной.
Просто я один день ходила с чистой головой и 6 дней с жирной.
так то в детстве, у меня тоже так было, а потом в подростковом возрасте нужно уже было мыть намного чаще
автор Бутерброд з ікрою 29 марта в 19:50
Ответ дляtereska
Давайте подумаємо від зворотнього: що поганого в тому, що у вас свіже та чисте волосся, яке блестить на світлі, гарно укладається.
Нахрєна ці експерименти і думати про цьому, куди діти ту голову з брудним волоссям...
В мене коріння жирне, а кінці жах які сухі. Мрію відпустити довге волосся і не можу, обламується. Мию через день. Всі мої подруги раз в тиждень. Але, в мене і шкіра дуже жирна та проблемна(((
Наездница 29 марта в 20:01
Ответ дляБезпринципова
так то в детстве, у меня тоже так было, а потом в подростковом возрасте нужно уже было мыть намного чаще
В смысле? Мне и в подростковом не разрешали. Я ж и пишу - один день голова чистая, 6 дней жирная.
Наездница 29 марта в 20:02
Ответ дляБутерброд з ікрою
В мене коріння жирне, а кінці жах які сухі. Мрію відпустити довге волосся і не можу, обламується. Мию через день. Всі мої подруги раз в тиждень. Але, в мене і шкіра дуже жирна та проблемна(((
У меня тоже всю жизнь волосы обламываются.
Но у меня нет никого из знакомых кто б мыл раз в неделю. Все либо каждый день либо через день
автор Бутерброд з ікрою 29 марта в 21:04
Ответ дляНаездница
У меня тоже всю жизнь волосы обламываются.
Но у меня нет никого из знакомых кто б мыл раз в неделю. Все либо каждый день либо через день
А в мене немає знайомих, які б щодня мили, чи навіть через день(
Безпринципова 31 марта в 11:14
Ответ дляБутерброд з ікрою
А в мене немає знайомих, які б щодня мили, чи навіть через день(
Я також не знаю людей, що 1 раз в тиждень миють голову. Але щодня знаю таких людей крім себе. Якщо треба мити кожен день, щоб не ходити з жирною головою, то хочеш не хочеш доводиться. Навіть якщо збільшити інтервали це ніяк не допоможе. Можливо комусь і допоможе, якщо миють і так 2 рази в тиждень і волосся не дуже швидко жирніє, то 1 день ролі і не зіграє і дійсно видається, що миєш рідше, інтервал більший.