06 апреля в 00:35

Як вам таке оформлення паски?

Ніжно так)) хочу повторити, може комусь ще така ідея сподобається..фігурки з шоколаду і квіти можна купити, в інстаграм і просто на просторах інтернету є..
показать весь текст
Жінка з перцем 06 апреля в 17:55
Ответ дляhrystia
Ну які короваї? Їх печуть на весілля.
А паски, переважно, прикрашають тістом. Мама все так робила. А я не вмію, і мені простіше зробити глазур.
Это хала, каравай, кекс. Шо угодно, но не паска
Жінка з перцем 06 апреля в 17:56
Зайцы и цыплята - это ужас. Не кукольный же театр. Это где и когда в Украине зайцами и курицами паски украшали?
постою_послушаю 06 апреля в 18:06
Ответ дляЖінка з перцем
Это хала, каравай, кекс. Шо угодно, но не паска
Потому что в вашей местности так не принято? Испоконвеку такие паски пекут хозяйки в определённых регионах, с чего бы это им вдруг халой стать?
Перша скрипка 06 апреля в 18:11
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я не по теме. Просто интересуюсь.
Католики пекут паски?
Никогда у поляков не видела, или эта традиция католиков в Украине?
у католиков поляков кекс с дыркой и бабка, по форме как у нас ромовая бабка, но большая .
У них есть национальный пирог форма кирпичик по вкусу как наша пасха. но продается круглый год.
Млинець Мій 06 апреля в 18:17
Ответ дляЯ вся ваша
Ваша думка, то лише ваша думка..
Але чомусь ви прийшли сюди спитати, а тепер огризаєтесь на всіх, хто проти.
Подобається- робіть. Нащо на кожен пук питати дозволу та схвалення?
hrystia 06 апреля в 18:42
Ответ дляЖінка з перцем
Это хала, каравай, кекс. Шо угодно, но не паска
Не меліть дурниць. Саме таку паску прикрашену виробами з тіста завжди ставили у великодній кошик на заході України. По крайній мірі, в моєму регіоні.
Непереможна 06 апреля в 18:57
Гарно, але це не паска
Вчителька з мікрорайону 06 апреля в 20:55
Чото ржу
Морская свинка 06 апреля в 21:20
Ответ дляЯ вся ваша
Чого ви налітаєте.. боже жінки що з вами??
Не обращайте внимание
Красивое украшение. Но мне нравится вот, когда только одна «главная» так украшена, а остальные минималистично более. У нас просто одна большая и много маленьких обычно
Покорительная 06 апреля в 23:05
Ответ дляЯ вся ваша
В сенсі?? Так ви ж самі ті гілочки можете зліпити, від чого вам противно, від своїх же рук??
О, вот это прикольно.
А вот зайцы-кролики на пасках явно лишние. Цветы... более -менее.
Но это только мое мнение.
Перша леді колгоспу 07 апреля в 22:44
Ответ дляЯ вся ваша
Ніхто ні з чим не грає.. більшість людей купують паски в магазинах, де їх місила машина, і прикрашали автоматизовано, і душу та помисли з молитвами ніхто не вкладав.. і нічого,
у всіх все гаразд))
)))то й шо? Машина місить, а ви купуєте, що в тому?
Так само як і вдома місить машина і пече така ж і інгредієнти купуєте
Але є таїнство
Паски то хліб
Ритуальний
А не рожеве тістечко
Хоча
Якщо у вас нема тями, то навіщо вам тут люди розпинаються?
Робіть хоть з кремовими прослойками, невігласи вони такі
ДинамоКит 23 апреля в 19:14
ужас
А я женатая 04 мая в 16:34
Ніхто ще не робить багатоярусну чи багатошарову паску? Ні? Подуріли просто з цими «витворами мистецтв»