НП Шопинг, примерная цена доставки

Та цена доставки что пишется в оформленном заказе в личном кабинете является точной? Или может по факту быть измененной?
inna.inna 09 апреля в 00:16
з Польщі за доставку заплатила 390 грн (джинси і туалетна вода).
сума мого замовлення була 48 євро,вага відправлення 1.1 кг.
naxodki_youtube 09 апреля в 08:28
Ответ дляinna.inna
з Польщі за доставку заплатила 390 грн (джинси і туалетна вода).
сума мого замовлення була 48 євро,вага відправлення 1.1 кг.
ого як дорого, Ukraine Express біля 90 грн/кг ..
naxodki_youtube 09 апреля в 08:29
Вартість точна, я мало купувала ними, так як Америку вони до 0,5 кг заокруглюють (1,2 кг = 1,5 кг у них), оплатити можете при отриманні на НП
inna.inna 09 апреля в 17:54
Ответ дляnaxodki_youtube
ого як дорого, Ukraine Express біля 90 грн/кг ..
та сама була в шоці.
до того 3 роки meest користувалась,теж виходило дешевше.
нова пошта зажралася.дурні ціни на доставку.