Изменено 02 мая в 06:30

Девочки, можно ли так носить?

Пригласили на свадьбу. Можна так пойти ?(сочетание середину и колье). Смущает, что камень синий(
показать весь текст
Стигла полуниця 02 мая в 07:45
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вот такое платье
Пижамная вечеринка?
9 5 1
Репетиторша 02 мая в 07:47
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мне 37, фигура уже не та
Фігура гарна.Та ця сукня відкриває провислу шкіру під пахвами.Може інша є?
Н@Диете 02 мая в 07:47
Ответ дляЭмчЭндЭм
фото
З перлами краще
миссАрфография 02 мая в 07:49
Автор, на свадьбе никто и не заметит что там у вас на шее или в ушах, особенно как застолье начнется) идите как вам нравится и не парьтесь.
16 3
КоКоКоКоКоКо... 02 мая в 07:50
Ответ дляДайте подумать
Дякую! Запам‘ятаю про білу сорочку.
Вони лежать без діла, бо не знаю навіщо купувала, імпульсивна покупка була.
Я свою нитку класичного, яке вдягала на весілля вдягала в 25, наразі трохи відклала, бо дійсно важкувато підібрати все, щоб не як «привіт, картінка з 50х». Наразі ношу перли часто, але інші - рожеві в 3 нитки і переплутані, у формі «кукурузки», яка більш сучасно виглядає, чорні довгі вузлом вʼяжу. О, згадала, як не дивно, класичні перли добре виглядають зі светром зі звичайним вирізом, тільки щоб не акріл, а хоча б меринос хороший, бо тоді грає гладенька текстура перлів і рихла светра, але щоб пряжа з тонких волокон
вре_Динка 02 мая в 07:53
Ответ дляЭмчЭндЭм
фото
Ще щодо цієї сукні. В минулому році я була на 5х весіллях. На двох з них була виїзна церемонія на сонці. І за цей час всі спітніли. І дівчата в таких сукнях дуже змокріли. Потім, коли висохли, пʼятна залишились. У мене також тілесна сукня є, яка після висихання, пʼятнами зашишається. Не ношу через це. Зробіть тест вашої сукні, щоб не потрапити в казус. Бо це все лишиться на фото
Весела бджілка 02 мая в 07:53
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вот такое платье
Залиште тільки сережки, а кольє зніміть.
Весела бджілка 02 мая в 07:56
Ответ дляЭмчЭндЭм
Жаль, не знімається.,,, купила це кольє 4 роки назад і з цими всіма подіями не було нагоди його вдягнути( а зараз нагода є , а воно знову не підходить
Як вже дуже хочете надіти то кольє, то можливо в якості браслету його почепіть обкрутивши на зап´ястя. То і кулона не буде видно і вигуляєте прикрасу.
5 1
Фляшка на трьох 02 мая в 07:56
Ответ дляЭмчЭндЭм
фото
Виглядаєте на 25

Ну, раз обізвали токсом, то я продовжу)
ЯспАкойнаЯ 02 мая в 07:59
Ответ длявре_Динка
Ще щодо цієї сукні. В минулому році я була на 5х весіллях. На двох з них була виїзна церемонія на сонці. І за цей час всі спітніли. І дівчата в таких сукнях дуже змокріли. Потім, коли висохли, пʼятна залишились. У мене також тілесна сукня є, яка після висихання, пʼятнами зашишається. Не ношу через це. Зробіть тест вашої сукні, щоб не потрапити в казус. Бо це все лишиться на фото
До речі у мене була така ж ситуація з топом
Такий класний, але також йде плямами.
КоКоКоКоКоКо... 02 мая в 08:01
Ответ дляДайте подумать
Дякую! Запам‘ятаю про білу сорочку.
Вони лежать без діла, бо не знаю навіщо купувала, імпульсивна покупка була.
О, ще можна пару ниток накупити іншої форми-розміру і разом вдягати, як раз виходить отой недбалий ефект, який замінив собою «прилизаний»
вре_Динка 02 мая в 08:05
Ответ дляЯспАкойнаЯ
До речі у мене була така ж ситуація з топом
Такий класний, але також йде плямами.
Така фігня майже з усіма кольорами, крім чорного у мене і моїх знайомих. Ще є топ айворі кольору, але він широкий і не контактує з тим що мокріє майже. Може тому у нього такого немає. Все решта -блузи, сукні -йдуть пʼятнами і все( такий перехід між тим де мокро і сухо було(
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 08:06
Ответ дляБлинчикБезСметанки
И вы хотите на фотках с этого мероприятия выглядеть хуже? Раскошельтесь на платье и босоножки, а украшения оставьте на другой случай.
А Что не так с платьем и босоножками? Мне нравятся. Не буду же я подстраиваться под чей то вкус
9 6 2 1
Tammy21 02 мая в 08:06
Я б обрала якусь дуже акцентну, велику, максимально абстракну прикрасу на шию, тільки нехай між нею та платтям залишиться вільне місце. Плюс зверху щось на контрасті по товщині за довж. нижче стегна чи максі, бажано в кежуалі.
Імхо, але ваша основна проблема, що ви намагаєтеся застилізувати все в один стиль. Це дуже не актуально. Треба різниця стилей, фактур. Босоніжки на каблуках в тон класичному платтю-комбінації та перли з діамантами -- не треба.
Пс. Я не критикую образ, подобається, йдіть як запланували і нікого не слухайте.
Дайте подумать 02 мая в 08:06
Ответ дляКошкинДом
85 року фотка?
Так, в мене тоді вже був цифровий фотоапарат. І як ви здогадалися?..
3 1
КошкинДом 02 мая в 08:07
Ответ дляДайте подумать
Так, в мене тоді вже був цифровий фотоапарат. І як ви здогадалися?..
По зовнішньому вигляду.
Любу фотку можна оцифрувати
3 2
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 08:08
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
+100 І трохи недбало, щоб нитки переплітались, не рівненько режали, у вузол завʼязати, до білої футболки, а не до сукні
Бомба! Дякую
КошкинДом 02 мая в 08:09
Ответ дляЭмчЭндЭм
А Что не так с платьем и босоножками? Мне нравятся. Не буду же я подстраиваться под чей то вкус
Автор, босоножки супер до цієї сукні, не ьреба туфлі
3 1 1
Вічний двигун 02 мая в 08:10
Ответ дляЭмчЭндЭм
фото
Мені так подобається👍🏼
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 08:10
Ответ длявре_Динка
Ще щодо цієї сукні. В минулому році я була на 5х весіллях. На двох з них була виїзна церемонія на сонці. І за цей час всі спітніли. І дівчата в таких сукнях дуже змокріли. Потім, коли висохли, пʼятна залишились. У мене також тілесна сукня є, яка після висихання, пʼятнами зашишається. Не ношу через це. Зробіть тест вашої сукні, щоб не потрапити в казус. Бо це все лишиться на фото
Дякую за пораду! Оболʼязково протестую
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 08:11
Ответ дляКошкинДом
Автор, босоножки супер до цієї сукні, не ьреба туфлі
Дякую
вре_Динка 02 мая в 08:12
Ответ дляЭмчЭндЭм
Бомба! Дякую
Але не до цієї сукні) в ній ви маєте бути «гола»
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 08:13
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
О, ще можна пару ниток накупити іншої форми-розміру і разом вдягати, як раз виходить отой недбалий ефект, який замінив собою «прилизаний»
Що ви маєте на увазі під нитками?
Пишущаяся 02 мая в 08:15
С такими галуроновыми усами можно все
6 4 1
Золота орда 02 мая в 08:16
Автор, вы отлично выглядите. И фигура классная, и в целом вид в платье очень классный.
Я как-то тоже здесь тему создавала, долго потом отходила. Шипящий клубок там порезвился на славу. )))
8 6 1
КоКоКоКоКоКо... 02 мая в 08:16
Ответ дляЭмчЭндЭм
Що ви маєте на увазі під нитками?
Якщо кольє з однієї нитки, а-ля «класика», його важко вписати в сучасний контекст, я вже скільки з перлами живу, кожен раз те своє класичне довбусь, як, щоб сучасно. То щоб носити, допомагає навішати на шию до нього ще - але іншої довжини-форми-розмірів, щоб створити багатство текстури
Пишущаяся 02 мая в 08:19
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ви знаєте, я не з тих хто вважає себе дівчинкою, але в житті всі дають не більше 25.на фото і я і фігура і сукня виглядають гірше, обʼєктивно кажучи
У вас брыли 45летней. Какие 25))))
14 2 1
Штора с кисточкой 02 мая в 08:20
Ответ дляЭмчЭндЭм
фото
Убрать только обувь,браслет и кольцо
Зяблик протестант 02 мая в 08:29
Ответ дляПишущаяся
У вас брыли 45летней. Какие 25))))
А декольте? Я думала 50...
6 2 1
Аnnеt 02 мая в 08:30
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Колье сюда точно не пляшет
сюда пляшет пеньюар и меховые тапочки.