02 мая в 07:20

Як спіймати на зраді?

Відчуваю, що чоловік зраджує, не можу з цим жити, хочу знати правду. Але ніяк не можу знайти доказів. Телефон чистий, бо він все видаляє і дуже обережний. Відчуваю, що вони разом працюють. Як можно спіймати на зраді? Порадьте, як вирахувати це?
6 1
Детские_Будут? 02 мая в 07:22
Щоб що? Хочете йому доказать, те,що він і так знає? Як після цього зміниться Ваше життя? Докажете в підете від нього?
10 3
волосатое стекло 02 мая в 07:22
Шо ви будете робити з цією інформацією?
Трільчиха 02 мая в 07:25
Вже всі дії спланували в разі якщо знайдете докази?
Залатавая 02 мая в 07:28
Хочете піти, то підіть так, без шарудіння у брудний білизні. Вашої невдоволеності чоловіком достатньо, щоб з ним не жити. Скажіть, що знаєте про його зв´язок на стороні, тож розходитеся з ним. Та й усе. Хай сам крутиться і доказує, що там хоче
вре_Динка 02 мая в 07:29
Якщо ви не довіряєте людині, і думаєте що зраджує, то йти без розшуків і підтвердження
Заздрість то погано 02 мая в 07:33
Навіщо шукати докази?
Якщо чоловік зраджує - він і без Вас знає де,як і з ким.
Для себе? А навіщо?
Якщо Ви впевнені вже в цьому, то просто йдіть від чоловіка, навіщо Вам бути з людиною, якій не довіряєте, навіть без явних причин?
Мюллерная 02 мая в 07:34
Ответ дляЗаздрість то погано
Навіщо шукати докази?
Якщо чоловік зраджує - він і без Вас знає де,як і з ким.
Для себе? А навіщо?
Якщо Ви впевнені вже в цьому, то просто йдіть від чоловіка, навіщо Вам бути з людиною, якій не довіряєте, навіть без явних причин?
Есть очень ревнивые люди, которым постоянно что-то мерещится. Может и автор страдает подобным.
Заздрість то погано 02 мая в 07:37
+ додам як дівчина, яку підозрювали у ролі коханки - ну дууууже сильно видно, коли жінка намагається щось там ’підловити’ чоловіка з коханкою 🤭😂
Повірте, будь які Ваші спроби якось спровокувати і т.д. будуть дууууже помітні і виглядатимуть максимально тупо.
А якщо Ваш чоловік ні в чому не винен - лише виставите його дурнем на роботі.
А якщо винен - то він явно вміє шифруватися, раз до сих пір у Вас окрім підозр нічого немає.
11 2
Заздрість то погано 02 мая в 07:35
Ответ дляМюллерная
Есть очень ревнивые люди, которым постоянно что-то мерещится. Может и автор страдает подобным.
Теж так само думаю.
Мафиозная 02 мая в 07:45
Как вернется домой с работы, посадите его в тазик с водой. Если яйца всплывут - значит, изменяет
3 1
Залатавая 02 мая в 07:46
Попити заспокійливе?
Найняти детектива?
Прийти до нього на роботу в одній білизні?
Переписати на себе усі сімейні активи?
Поїхати на три місяці на Балі?
Самій завести роман із серфером?
Жити своє цікаве життя?
Ну як, порадьте ще...
Шумелка Мышь 02 мая в 07:47
Ответ дляволосатое стекло
Шо ви будете робити з цією інформацією?
На Советчицу прибежит в шоках и рыдая в подушку. Окажется, что муж отличный отец и автору некуда идти.
волосатое стекло 02 мая в 07:48
Ответ дляШумелка Мышь
На Советчицу прибежит в шоках и рыдая в подушку. Окажется, что муж отличный отец и автору некуда идти.
То нехай попрацює над тим щоб було куда йти, а тоді в детектива грається
Шумелка Мышь 02 мая в 07:50
Ответ дляволосатое стекло
То нехай попрацює над тим щоб було куда йти, а тоді в детектива грається
Ей некогда, она мужа ловит. Замкнутый круг.
Пирожкиня 02 мая в 07:55
Ответ дляМафиозная
Как вернется домой с работы, посадите его в тазик с водой. Если яйца всплывут - значит, изменяет
А если не каждый день? Поди не шишнадцать ему!
Можу брикнути 02 мая в 08:00
Для початку уявіть, що Ваші здогадки справдилися - чоловік зраджує, і подумайте, що будете з цією інформацією робити. Потім усе інше
Ширли-Мырли 02 мая в 08:04
А навіщо Вам докази? Як на мене, привід розстатися з чоловіком є вже сам факт недовіри і дискомфорту бути поруч. У Вас це є. Нащо жити з чоловіком, з яким увесь час треба бути на стрьомі?
СережкинаЯ 02 мая в 08:09
Як спіймати? За яйця 🪺
7_кг_рыбы 02 мая в 08:13
То что вы в телефоне ничего не нашли, то не значит что там ничего нет.
Вайбер скрытые чаты смотрели ?
Секретница 02 мая в 08:52
Ответ дляМюллерная
Есть очень ревнивые люди, которым постоянно что-то мерещится. Может и автор страдает подобным.
В мене перший чоловік такий був. Сам придумає, сам повірить і скандали влаштовує. Я спочатку думала, що це любов... А потім прямо зненавиділа...
Забрызжу ядом 02 мая в 10:17
Проследить за ним
Яжбоматуся 05 мая в 13:56
А через що саме ви думаєте, що він зраджує?