Нова пошта поштомат

Перший раз замовила у поштомат. Поштомат знаходиться у самому відділенні нової пошти. Оплатити посилку я не можу готівкою? Якщо замовила в поштомат, то оплата тільки онлайн карткою?
1 3
Вакцениро Вона 11 апреля в 14:12
Да
Скромняшка 11 апреля в 14:12
Так, тільки онлайн оплата
автор Сердючка 11 апреля в 14:13
Підкажіть , а я можу цю посилку перенаправити у це відділення? Вона в принципі там і знаходиться тільки в поштоматі. Хочу оплатити готівкою на касі. Це можливо?
ЯкаКраля 11 апреля в 14:15
я бы позвонила на горячую линию и уточнила. возможно можно заплатить наличкой в отделении, и после этого просто забрать посылку как оплаченную
ЯкаКраля 11 апреля в 14:15
Ответ дляСердючка
Підкажіть , а я можу цю посилку перенаправити у це відділення? Вона в принципі там і знаходиться тільки в поштоматі. Хочу оплатити готівкою на касі. Це можливо?
можете
_Homyak_ 11 апреля в 14:20
Ответ дляСердючка
Підкажіть , а я можу цю посилку перенаправити у це відділення? Вона в принципі там і знаходиться тільки в поштоматі. Хочу оплатити готівкою на касі. Це можливо?
Так, але це вже буде платно.
Куратор дебошей 11 апреля в 14:22
Перенаправити у саме відділення можете, але на це може піти час, навіть день.
Можете зробити когось хто поряд отримувачем, чи попросити самих працівників і вони з свого особистого додатку Вам оплатять картою, а Ви їм повернете готівкою. Якщо по людськи.
Воленс-неволенс 11 апреля в 14:23
Ответ дляСердючка
Підкажіть , а я можу цю посилку перенаправити у це відділення? Вона в принципі там і знаходиться тільки в поштоматі. Хочу оплатити готівкою на касі. Це можливо?
Можете. Прийде кур´єр, забере посилку з поштомату, завезе на центральне відділення і звідти машина привезе на відділення.
Барвіночка 11 апреля в 14:23
проще закинуть деньги на карту
Воленс-неволенс 11 апреля в 14:24
Ответ для_Homyak_
Так, але це вже буде платно.
Мені здається, що було повідомлення від нп, що переадресація безкоштовна.
Куратор дебошей 11 апреля в 14:25
Ответ для_Homyak_
Так, але це вже буде платно.
Переадресація по місту безкоштовна.
автор Сердючка 11 апреля в 14:31
Дякую за відповіді. Подала заявку на переадресування
_Homyak_ 11 апреля в 14:45
Ответ дляКуратор дебошей
Переадресація по місту безкоштовна.
Ні. Вона безкоштовна, поки посилка в дорозі https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/11795

Зверніть увагу, якщо ви змінили місце отримання вже після того, як посилка прибула або була передана для доставки кур’єру, — то доставка буде платною і розраховується як для нового відправлення.
Куратор дебошей 11 апреля в 16:20
Ответ для_Homyak_
Ні. Вона безкоштовна, поки посилка в дорозі https://novaposhta.ua/news/rubric/2/id/11795

Зверніть увагу, якщо ви змінили місце отримання вже після того, як посилка прибула або була передана для доставки кур’єру, — то доставка буде платною і розраховується як для нового відправлення.
Ви трішки наплутали. Або нові умови. Бо це новини свіжі від 4.04 24 скасувала оплату за переадресаці ПО УСІЙ УКРАЇНІ ! Тоді « якщо в дорозі». Бо в інше місто « нове відправлення створюється» , якщо доїхало.
А по місту давно було безплатно.
Автор напишіть, будь ласка, чи нарахували додаткову плату?
автор Сердючка 12 апреля в 08:47
Ответ дляКуратор дебошей
Ви трішки наплутали. Або нові умови. Бо це новини свіжі від 4.04 24 скасувала оплату за переадресаці ПО УСІЙ УКРАЇНІ ! Тоді « якщо в дорозі». Бо в інше місто « нове відправлення створюється» , якщо доїхало.
А по місту давно було безплатно.
Автор напишіть, будь ласка, чи нарахували додаткову плату?
Перемістили безкоштовно. На наступний день вже у відділенні
Куратор дебошей 12 апреля в 16:33
Ответ дляСердючка
Перемістили безкоштовно. На наступний день вже у відділенні
Дякую за відповідь.