У кого Iphone 15pro?

Цікавить камера та батарея.Чи задоволені ви?Чи дійсно батарея погано тримає?В мене Самсунг,кожен раз дивлюся на Айфон,а купую Самсунг,тому що звикла до Андроїда.Тепер знову задумалася,що ж обрати.
Божий одуванчик 10 апреля в 15:59
все стабильно хорошо как и раньше
2 2
маминаБубочка 10 апреля в 16:00
Я самсунг поміняла на айфон. Але 14 про, 15 тоді був тільки під замовлення. Камера самсунгу мені більше подобалась ) в усьому іншому - що самсунг, що айфон… мені не дуже відрізняються )
daryl 10 апреля в 16:01
Вспоминая, могу сказать, что 13 про макс держал лучше всех заряд. Камера, всё же лучше в 15 про макс.
Козачка 10 апреля в 16:07
У меня 15 про Макс, довольна всем
Наивная Хо 10 апреля в 16:08
Задоволена як і зазвичай попередніми айфонами

Ось фото сьогодні
6 3
Козачка 10 апреля в 16:08
Ответ дляdaryl
Вспоминая, могу сказать, что 13 про макс держал лучше всех заряд. Камера, всё же лучше в 15 про макс.
Согласна, и состояние аккумулятора удерживалось максимально - дольше всего, хотя пользовала его активно.
14 про Макс вообще на глазах таял
1 1
Копирайторша 10 апреля в 16:16
В мене був до цього андроїд весь час. Старенький вже, правда, Samsung Galaxy S8.
Звісно, флагмани цього бренду можуть і з айфоном поконкурувати, але я коли купила собі 15 Pro, то тепер навряд чи до андроїда колись повернусь)
Камера класна, батарею тримає довго - я і фоткаю, і відео знімаю по годині і все супер.
Папобус 10 апреля в 16:22
А хіба хоч в одному огризку була нормальна акб?
Акщо на два дні хватило АКБ то в огизкоманів прям оргазм
2 1
автор Просто Фіфа 10 апреля в 16:26
Ответ дляКопирайторша
В мене був до цього андроїд весь час. Старенький вже, правда, Samsung Galaxy S8.
Звісно, флагмани цього бренду можуть і з айфоном поконкурувати, але я коли купила собі 15 Pro, то тепер навряд чи до андроїда колись повернусь)
Камера класна, батарею тримає довго - я і фоткаю, і відео знімаю по годині і все супер.
А скільки тримає батарея?У мене Самсунг С21,то кожного дня потрібно заряджати,а зараз навіть 2р.на день.Але я багато часу в телефоні,і фільми дивлюся і читаю.В мене крім телефону немає ні телевізора,ні планшета.
Копирайторша 10 апреля в 16:30
Ответ дляПросто Фіфа
А скільки тримає батарея?У мене Самсунг С21,то кожного дня потрібно заряджати,а зараз навіть 2р.на день.Але я багато часу в телефоні,і фільми дивлюся і читаю.В мене крім телефону немає ні телевізора,ні планшета.
Коли знімаю відео, дивлюсь тіктоки і т.д, то теж десь раз на день. Але буває, що і раз на два дні. Вчора заряджала, потім дивилась відео преед сном, зранку лазила в телефоні, потім теж щось дивилась, зараз 72%.

В мене самсунг теж швидко сідав. Але це ще, мабуть, в нього вже була вбита батарея. Просто помітила, що з самсунгом треба було або носити павербенк с собою, або десь думати де зарядити, а зараз я іноді і забуваю про це, бо не розряджається у дорозі)
Малинка 10 апреля в 16:46
Меня устраивает полностью, и батарея, и камера.
Липка-прилипка 10 апреля в 19:40
Ответ дляНаивная Хо
Задоволена як і зазвичай попередніми айфонами

Ось фото сьогодні
А де тут якість?
Звичайне фото, так знімають телефони вп´ятеро дешевше.
Як бачу на другому фото, ’зайчики’ так і не спромоглися прибрати. На четвертому ПО не прибрала дикий завал архітектури.
Наивная Хо 10 апреля в 19:42
Ответ дляЛипка-прилипка
А де тут якість?
Звичайне фото, так знімають телефони вп´ятеро дешевше.
Як бачу на другому фото, ’зайчики’ так і не спромоглися прибрати. На четвертому ПО не прибрала дикий завал архітектури.
Я просто йшла по Барселоні і клацала
Батарею тримає довго
Міняю я раз на два роки айфон
5 тий як сувенір у мене )
Липка-прилипка 10 апреля в 19:48
Ответ дляНаивная Хо
Я просто йшла по Барселоні і клацала
Батарею тримає довго
Міняю я раз на два роки айфон
5 тий як сувенір у мене )
Просто флагмани будь якого бренду, відрізняються від інших смартфонів зйомкою в складних умовах-приміщення, вечір, швидкі об´єкти, та ін. подібне. Те ж саме стосується і відео.
А вдень знімають відмінно навіть телефони за 10000грн.
Якщо хочеш побачити перевагу флагмана будь якого бренду, треба порівнювати в складних умовах. Саме за це беруть дурні гроші.
Якось так і живу 09 мая в 23:23
XS Max змінила на 15 pro max - заряджаю раз на 2 дні .