Иди к психологу, говорили они

Недавно создавала тему и многие рекомендовали к психологу. Коллега на работе ходит, решила спросить у неё контакты, захожу в инсту к этому психологу - 4200грн час. И тут я поняла, что стало легче и психолог не нужен. Уже придумала, что я могу себе позволить на эти деньги. А если за год посчитать - можно в диснейленд поехать. Сколько стоит ваш психолог и помогают ли походы к нему?
показать весь текст
Оля_с_киркою 16 апреля в 21:58
Ответ дляХочу наколоти губи
Я уже почти 4 месяца хожу к психологу, благо ’всего’ за 1600 грн. Вообще не вижу никакого смвсла. Ну рассказала я ему свои печали, советов никаких не получила. Часто мне даже нечего ему рассказать и было, что мы тупо молчали. Обсуждали кино и книги на паре сеансов. И это уже 7я попытка найти хорошего специалиста! Очень жаль денег и времени
Зачем вы ходите, туда где вам некомфортно?
Оля_с_киркою 16 апреля в 22:06
Ответ дляХочу наколоти губи
А на моем опыте психологические проблемы возникают как раз у людей с высоким интеллектом. Глупые живут простыми вещами. утрировано - поспать, пожрать, потрахаться. Им некогда задумываться о высоком и о смыслах жизни :)
Так и есть.
Поэтому психотерапия всегда считалась и будет считаться для определенного круга лиц. Многим это воообще не нужно.
Без_паніки 16 апреля в 22:07
Ответ дляХочу наколоти губи
Я уже почти 4 месяца хожу к психологу, благо ’всего’ за 1600 грн. Вообще не вижу никакого смвсла. Ну рассказала я ему свои печали, советов никаких не получила. Часто мне даже нечего ему рассказать и было, что мы тупо молчали. Обсуждали кино и книги на паре сеансов. И это уже 7я попытка найти хорошего специалиста! Очень жаль денег и времени
то есть вы за 4 месяца не увидели никакого результата и пользы для себя, но продолжаете ходить? А что вы думаете изменится еще через месяц?)
Просто интересно.
Оля_с_киркою 16 апреля в 22:09
Ответ дляДверной_Проем
Ну так люди по году ходят
По 7 лет не хотите?😂
PANTERA_KET 16 апреля в 22:16
Ответ дляКрестьянинДиор
И мыслей не было к психологу идти. Хотя многие 2 года назад удивлялись - как это я без психолога живу после ракеты в дом.
Я рядом с семьей из Херсона. Були заможні. Були..... лівий берег. Без психолога обходяться.
Просто красавица 16 апреля в 22:52
Ответ дляХочу наколоти губи
У вас не осталось ссылки? Не могу найти полный вариант
Непогодка 16 апреля в 23:04
Ответ для100%
А перед цим було, що діти у дит.будинках не бачили нормальної моделі стосунків і хочуть собі нормальні стосунки......от уже ті батьки...я ніколи не писала, що батькі всі святі, я пишу про те, що людина сама будує своє життя, батькі їй не обирають партнера, це її вибір, але легше всьог звинуватити у всьому всіх, а не проаналізувати чому я вибрала такого партнера, а так, ага, мене перелюбили у дитинстві, значить я шукаю протилежність, а якщо недолюбили, то не навчили шукати нормальних, а просто подумати, щр думав вагіною, гаманцем, просто не включав мізки, не аналізував, нііі, це не треба, є батьки, вони винні.
Так проаналізувати - це і є зрозуміти, звідки витоки цих проблем. А витоки зазвичай з дитинства, бо не буває так, що просто вам нема чого було робити і ви знайшли собі партнера, який вас бʼє чи не любить.
Ніхто спеціально таких людей не шукає і ніхто не хоче собі життя ускладнювати.
І «перелюбити» неможливо, не буває забагато любові. Я такої людини ні однієї не зустрічала. А от недолюблених повно, бо батьки бояться «залюбити».
Аннуитет 16 апреля в 23:45
То вам так психолог потрібний просто. Повно спеціалістів в середньому ціновому сегменті, було б бажання шукати.
Хочу наколоти губи 17 апреля в 00:24
Ответ дляОля_с_киркою
Зачем вы ходите, туда где вам некомфортно?
Ну я не могу сказать, что мне некомфортно. Из всех предыдущих этот самый алекватный хотя бы. Иногда говорит разумные вещи. Сейчас он ушел в отпуск на месяц, посмотрим что будет после перерыва
Хочу наколоти губи 17 апреля в 00:26
Ответ дляБез_паніки
то есть вы за 4 месяца не увидели никакого результата и пользы для себя, но продолжаете ходить? А что вы думаете изменится еще через месяц?)
Просто интересно.
Предыдущие меня начинали раздражать после пары сеансов :)
Я стала спокойнее, но это точно не результат работы с ним. А просто волшебные таблеточки заработали наконец :)
Хочу наколоти губи 17 апреля в 00:27
Ответ дляПросто красавица
Спасибо большое!
100% 17 апреля в 07:42
Ответ дляОля_с_киркою
Вы не понимаете о чем пишете. Правда. Надеюсь, вы путаете инфантилизм с истинной травматизацией человека.
«Нас били и мы нормальными выросли», да?
Я ламаю систему. Бо вже з кожної праски звучить ця аксіома, потрібно самій відповідати за свої вчинки, а не шукати винних, якщо ти косячиш- то це твої косяки, тобі партнерів не вибирають, бо спочатку хочуть, щоб чоловік прокладки міняв, все за тебе робив, а ти сидиш на шийці у нього роками, сама собі труси лінуєшся купити, а потім він аб´юзер і батько винен, що ти ліниве стерво, яке роками лежало і ні хріна не робило. Мама винна,що не привчила тебе працювати. Просто можна признатися, що ти ледаче нікчемне створіння, яке не приймало рішень і жило за чужий рахунок, але ж є слово аб´юзер, є винуввті батьки.
100% 17 апреля в 07:43
Ответ дляСамохвалова
И опять родители виноваты) Если у человека в голове функционирует мозг, то догадаться не ходить на работу, где не платят, вполне можно самостоятельно. Если голова не работает совсем - тогда нужны психиатр и препараты. Какой уж там психолог. Строго ИМХО, конечно.
А можна за 4000 розказати, що то баттки винні, що не навчили шукати гідної роботи, мама яка багато працювала- відштовхнула від роботи, мало працювала- не навчила працювати
Оля_с_киркою 17 апреля в 07:46
Ответ дляХочу наколоти губи
Ну я не могу сказать, что мне некомфортно. Из всех предыдущих этот самый алекватный хотя бы. Иногда говорит разумные вещи. Сейчас он ушел в отпуск на месяц, посмотрим что будет после перерыва
Ну, просто странно, что вам нечего сказать на сессии. Вы же анализируете что-то за дверьми его кабинета, проживаете события, ловите инсайты?
Оля_с_киркою 17 апреля в 07:48
Ответ для100%
Я ламаю систему. Бо вже з кожної праски звучить ця аксіома, потрібно самій відповідати за свої вчинки, а не шукати винних, якщо ти косячиш- то це твої косяки, тобі партнерів не вибирають, бо спочатку хочуть, щоб чоловік прокладки міняв, все за тебе робив, а ти сидиш на шийці у нього роками, сама собі труси лінуєшся купити, а потім він аб´юзер і батько винен, що ти ліниве стерво, яке роками лежало і ні хріна не робило. Мама винна,що не привчила тебе працювати. Просто можна признатися, що ти ледаче нікчемне створіння, яке не приймало рішень і жило за чужий рахунок, але ж є слово аб´юзер, є винуввті батьки.
Вы пишете глупости, уж извините. Такой себе поток внутреннего негатива. Зачем вам это?
100% 17 апреля в 07:51
Ответ дляПи Пи Пилюля
На самом деле проблем не существует, а есть задачи которые необходимо решить!
Любая болезнь это еще и психосоматика.
Человек начинает умирать когда у него отсутствует радость в жзни и ему нет ради чего дальше жить.
Все что делается все к лучшему!
Произнося фразу:’нет денег’-вы еще хуже заганяете себя в состояния негативные при которых их будет все время не хватать.Чтобы этого не происходило, нужна вера и правда, поэтому произносите:да у меня нет денег(правда) но скоро(вера) у меня будет очень много денег или скоро буду очень богатой(это обязательно произойдет)! Так негативную фразу вы поменяеете на позитивную, а так как наши мысли чувства, слова и по большей степени наши эмоции-материальны и со временем воплощаются в реальной нашей жизни, то это обязательно произойдет.
Р.S есть так же дыхательная техника от страха: Дыхание, убирающее страх
Динамическая техника, позволяющая устранить
энергию страха. Эффект этого упражнения очень
мощный: хочется улыбаться, жить, радоваться
жизни.
Укрепляет имунную систему, лечит заболевание
почек. Повышает самооценку
личности.
Итак, вот описание данной техники.
Производим длинный вдох через нос, после этого
громко и протяжно начинаем петь звук:
«ААААААААААААААААААААА», а в самом конце,
почти на выдохе, очень резко и громко
произносим звук: «ХЭЙ».
Данное упражнение очень хорошо проводить
коллективно, от этого его эффект
увеличивается во много раз. Рекомендую делать
эту практику не менее 5 минут,ежедневно,
тогда у человека уходит страх, жизнь
становится яркой, в ней появляются
краски, есть желание к самореализации,
личностному росту, появляется
желание любить себя и окружающих, а с лица
уже никогда не сходит улыбка счастья.
Какой бред я прочитала....мой папа был полон планов и с такой тягой к жизни, и эта болезнь, сразу 4 ст, война, нужно сильнейшее обезбаливание, деньги. Работа, папа, его боли, все это было кошмарным сном, вы написали такую бредятину, это просто на уши не натянешь. Расскадите это тем матерям у которых умирают дети ...
100% 17 апреля в 07:55
Ответ дляОля_с_киркою
Вы пишете глупости, уж извините. Такой себе поток внутреннего негатива. Зачем вам это?
Ну звісно краще не включати зозульку, а платити по 4 тис і вважати, що батьки винні у твому гівняному виборі життя. Звісно кожна психологіня боїться, щоб люди не зрозуміли, що у них один на всіх алгоритм, всю жопа у твому житті- це вина батьків, живеш погано з чоловіком, батьки+аб´юзер. І в переписці ніхто іншого не доказав. Все ввлимо на батьків, ось така схема роботи за 4 тис.
Оля_с_киркою 17 апреля в 08:04
Ответ для100%
Ну звісно краще не включати зозульку, а платити по 4 тис і вважати, що батьки винні у твому гівняному виборі життя. Звісно кожна психологіня боїться, щоб люди не зрозуміли, що у них один на всіх алгоритм, всю жопа у твому житті- це вина батьків, живеш погано з чоловіком, батьки+аб´юзер. І в переписці ніхто іншого не доказав. Все ввлимо на батьків, ось така схема роботи за 4 тис.
При чем здесь родители и кто вам сказал, что специалист рассказывает о их вине? В кабинете не говорят о том, кто виноват. Исключительно как с этим жить и что делать.
Вы сейчас обесцениваете людей, пытаясь возвысить себя. Но выходит с точностью наоборот. Потому что человек, который готов что-то менять и не мыслит узко уже на шаг впереди. Вы же уперлись в стену и талдычите одно и тоже.
У вас есть дети и вам страшно, что они однажды пойдут к психологу/терапевту? В 90% случаев в кабинете сидят дети вот таких родителей.
Вам никто ничего доказывать и не должен. Это выбор не ваш. Повторюсь, этот путь не для всех. По разным соображениям
Без_паніки 17 апреля в 08:06
Ответ дляХочу наколоти губи
Предыдущие меня начинали раздражать после пары сеансов :)
Я стала спокойнее, но это точно не результат работы с ним. А просто волшебные таблеточки заработали наконец :)
а вы говорили о своем раздражении?
это же прекрасное поле для терапии. Вас же и этот раздражает)), тратите время и деньги, ходите, но ничего не получается взамен (как вам кажется). Но дисциплинировано продолжаете ходить)
Вообще с Вами наверное интересно)
А какой бы идеальный результат вы хотели получить от психотерапии? Вы сами это знаете?

Он молчит и вы молчите - это гештальт?)
100% 17 апреля в 09:04
Ответ дляОля_с_киркою
При чем здесь родители и кто вам сказал, что специалист рассказывает о их вине? В кабинете не говорят о том, кто виноват. Исключительно как с этим жить и что делать.
Вы сейчас обесцениваете людей, пытаясь возвысить себя. Но выходит с точностью наоборот. Потому что человек, который готов что-то менять и не мыслит узко уже на шаг впереди. Вы же уперлись в стену и талдычите одно и тоже.
У вас есть дети и вам страшно, что они однажды пойдут к психологу/терапевту? В 90% случаев в кабинете сидят дети вот таких родителей.
Вам никто ничего доказывать и не должен. Это выбор не ваш. Повторюсь, этот путь не для всех. По разным соображениям
Як жити з чим?
100% 17 апреля в 09:16
Ответ дляОля_с_киркою
При чем здесь родители и кто вам сказал, что специалист рассказывает о их вине? В кабинете не говорят о том, кто виноват. Исключительно как с этим жить и что делать.
Вы сейчас обесцениваете людей, пытаясь возвысить себя. Но выходит с точностью наоборот. Потому что человек, который готов что-то менять и не мыслит узко уже на шаг впереди. Вы же уперлись в стену и талдычите одно и тоже.
У вас есть дети и вам страшно, что они однажды пойдут к психологу/терапевту? В 90% случаев в кабинете сидят дети вот таких родителей.
Вам никто ничего доказывать и не должен. Это выбор не ваш. Повторюсь, этот путь не для всех. По разным соображениям
Вчора була передача Говорить вся Україна, тема була підпал, чоловік привів у дім 18- річну коханку, жив у відкриту з нею, навіть не приховувпв, і відома психологиня Зайцева зразу задає питання: Ваші батькі розлучені, мама не хотіла з батьклм спілкуватися, вам не вистачало батьківської любові? Тоді зрозуміло чому він привів коханку, бо йому у дитинстві не вистачало любові.....мля, це замість того, щоб сказати, чоловіче, да ти повне лайно, без поваги до дружини, до двох своїх дітей, ти взагалі
що чудиш, то вона зробила винною матір, бо розуміє, якщо звинуватить цього кабеля, він до неї на прийом не прийде, а так він бідне, поранене дитя, яке має право приводити у дім коханок, бо мама колись розлучилась. На цьому і будується психологія, зробити когось винним і розказати, що ти маєш право жити як хочеш, а всі мають бути винними в тому, що ти чудиш. Оксана Зайцева, відома психологиня так робить завжди.
Почекуха 17 апреля в 09:33
Ответ для100%
Вчора була передача Говорить вся Україна, тема була підпал, чоловік привів у дім 18- річну коханку, жив у відкриту з нею, навіть не приховувпв, і відома психологиня Зайцева зразу задає питання: Ваші батькі розлучені, мама не хотіла з батьклм спілкуватися, вам не вистачало батьківської любові? Тоді зрозуміло чому він привів коханку, бо йому у дитинстві не вистачало любові.....мля, це замість того, щоб сказати, чоловіче, да ти повне лайно, без поваги до дружини, до двох своїх дітей, ти взагалі
що чудиш, то вона зробила винною матір, бо розуміє, якщо звинуватить цього кабеля, він до неї на прийом не прийде, а так він бідне, поранене дитя, яке має право приводити у дім коханок, бо мама колись розлучилась. На цьому і будується психологія, зробити когось винним і розказати, що ти маєш право жити як хочеш, а всі мають бути винними в тому, що ти чудиш. Оксана Зайцева, відома психологиня так робить завжди.
відома психологиня Оксана Зайцева - це ще не всі психологи. Є багато некомпетентних спеціалістів у будь-якій сфері.
І чомусь найактивніші в темі обговорення психологів ті, хто цю професію знецінює. Гіперкомпенсація?)
Непогодка 17 апреля в 09:36
Ответ для100%
Вчора була передача Говорить вся Україна, тема була підпал, чоловік привів у дім 18- річну коханку, жив у відкриту з нею, навіть не приховувпв, і відома психологиня Зайцева зразу задає питання: Ваші батькі розлучені, мама не хотіла з батьклм спілкуватися, вам не вистачало батьківської любові? Тоді зрозуміло чому він привів коханку, бо йому у дитинстві не вистачало любові.....мля, це замість того, щоб сказати, чоловіче, да ти повне лайно, без поваги до дружини, до двох своїх дітей, ти взагалі
що чудиш, то вона зробила винною матір, бо розуміє, якщо звинуватить цього кабеля, він до неї на прийом не прийде, а так він бідне, поранене дитя, яке має право приводити у дім коханок, бо мама колись розлучилась. На цьому і будується психологія, зробити когось винним і розказати, що ти маєш право жити як хочеш, а всі мають бути винними в тому, що ти чудиш. Оксана Зайцева, відома психологиня так робить завжди.
Ну тут питання до професійності психологів з цього проекту.
І тут все зрозуміло, що як людина він лайно, але ж в попередніх своїх постах ви весь час писали про тупість, то по вашим словам виходить, що жертви аб’юзу самі у всьому винні, навіть якщо у них були батьки алкоголіки/абʼюзери чи якщо ті батьки їх покинули.

Психологія не будується на тому, щоб зробити когось винним. Є людина, у неї може бути якась травма, тому вона може робити той чи інший вибір у житті. Якщо цю травму вилікувати і навчити людину мислити по-іншому, вона буде жити краще і робити інший вибір.

Але часто без психолога це неможливо, бо деякі установки в голові у нас автоматичні і ми їх навіть не усвідомлюємо. А ще людина часто не може зрозуміти, яка саме в неї травма, бо є захисні механізми, які просто не дають це зробити.
Почекуха 17 апреля в 09:47
Ответ для100%
Вчора була передача Говорить вся Україна, тема була підпал, чоловік привів у дім 18- річну коханку, жив у відкриту з нею, навіть не приховувпв, і відома психологиня Зайцева зразу задає питання: Ваші батькі розлучені, мама не хотіла з батьклм спілкуватися, вам не вистачало батьківської любові? Тоді зрозуміло чому він привів коханку, бо йому у дитинстві не вистачало любові.....мля, це замість того, щоб сказати, чоловіче, да ти повне лайно, без поваги до дружини, до двох своїх дітей, ти взагалі
що чудиш, то вона зробила винною матір, бо розуміє, якщо звинуватить цього кабеля, він до неї на прийом не прийде, а так він бідне, поранене дитя, яке має право приводити у дім коханок, бо мама колись розлучилась. На цьому і будується психологія, зробити когось винним і розказати, що ти маєш право жити як хочеш, а всі мають бути винними в тому, що ти чудиш. Оксана Зайцева, відома психологиня так робить завжди.
якби вам вистачало знань з психології, ви б очевидно зрозуміли, що телепередачі - це не ілюстрація терапевтичного процессу, а шоу. І якщо б психологиня сказала, що ’ти мудак і немає чого тут обговорювати’, то хто б таку передачу дивився?))
А так ’вам не вистачало батьківської любові’...ооо...цікаво...у когось обурення...у когось роздуми про себе...і рейтинги зберігаються.

Вас же так вразила ця передача, що ви її і на форум принесли) Ось саме це і було метою)

Негативний досвід минулого і систематичне незадоволення базових емоційних потреб в дитинстві - це лише ОДИН фактор, який МОЖЕ впливати на ту проблему, з якою зіштовхнулась людина в дорослому житті. Психотерапія спрямована на вирішення проблеми, а не пошуки винних. ну ок, винна мама/батько/сверкуха...і що?)) Яка від цього користь? Ніяка.
Почекуха 17 апреля в 09:54
Дитина не винна в тому, що відбувалось в її дитинстві. Міру провини інших людей визначає суд, а не психотераевт. Доросла людина САМА несе відповідальність за все, що відбувається в її дорослому житті.
І це її вибір (бажано свідомий) - звинувачувати когось іншого в своїх невдачах, чи будувати своє щасливе життя, незважаючи на негативний досвід минулого.

Якщо їй це не вдається, вона звертається до фахівця, щоб разом з ним розібратись, як вона САМА заважає собі жити нормальним життям.
Якщо ви живете щасливим і змістовним життям - вам не потрібні ніякі психологи. І це прекрасно насправді)
Оля_с_киркою 17 апреля в 10:19
Ответ для100%
Як жити з чим?
Если вы не понимаете даже с чем живут некоторые люди, то что изменит эта информация? В мире розовых пони все иначе
Оля_с_киркою 17 апреля в 10:22
Ответ для100%
Вчора була передача Говорить вся Україна, тема була підпал, чоловік привів у дім 18- річну коханку, жив у відкриту з нею, навіть не приховувпв, і відома психологиня Зайцева зразу задає питання: Ваші батькі розлучені, мама не хотіла з батьклм спілкуватися, вам не вистачало батьківської любові? Тоді зрозуміло чому він привів коханку, бо йому у дитинстві не вистачало любові.....мля, це замість того, щоб сказати, чоловіче, да ти повне лайно, без поваги до дружини, до двох своїх дітей, ти взагалі
що чудиш, то вона зробила винною матір, бо розуміє, якщо звинуватить цього кабеля, він до неї на прийом не прийде, а так він бідне, поранене дитя, яке має право приводити у дім коханок, бо мама колись розлучилась. На цьому і будується психологія, зробити когось винним і розказати, що ти маєш право жити як хочеш, а всі мають бути винними в тому, що ти чудиш. Оксана Зайцева, відома психологиня так робить завжди.
Я не смотрю телевизор, не знаю кто это.
А вы если нарвались на некомпетентного стоматолога, сами потом себе зубы лечите? Или все же поищите высококвалифицированного специалиста?
100% 17 апреля в 11:07
Ответ дляПочекуха
відома психологиня Оксана Зайцева - це ще не всі психологи. Є багато некомпетентних спеціалістів у будь-якій сфері.
І чомусь найактивніші в темі обговорення психологів ті, хто цю професію знецінює. Гіперкомпенсація?)
Я навела приклад, в темі дівчина писала, що психолог сказала, що її вибір гівняних кавалерів був через те, що мама винна.
75В 17 апреля в 11:13
Ответ дляХочу наколоти губи
А на моем опыте психологические проблемы возникают как раз у людей с высоким интеллектом. Глупые живут простыми вещами. утрировано - поспать, пожрать, потрахаться. Им некогда задумываться о высоком и о смыслах жизни :)
Согласна. Глупым гораздо проще. Но надо учится пользоваться головой и для решения проблем
100% 17 апреля в 11:18
Ответ дляНепогодка
Ну тут питання до професійності психологів з цього проекту.
І тут все зрозуміло, що як людина він лайно, але ж в попередніх своїх постах ви весь час писали про тупість, то по вашим словам виходить, що жертви аб’юзу самі у всьому винні, навіть якщо у них були батьки алкоголіки/абʼюзери чи якщо ті батьки їх покинули.

Психологія не будується на тому, щоб зробити когось винним. Є людина, у неї може бути якась травма, тому вона може робити той чи інший вибір у житті. Якщо цю травму вилікувати і навчити людину мислити по-іншому, вона буде жити краще і робити інший вибір.

Але часто без психолога це неможливо, бо деякі установки в голові у нас автоматичні і ми їх навіть не усвідомлюємо. А ще людина часто не може зрозуміти, яка саме в неї травма, бо є захисні механізми, які просто не дають це зробити.
А у нас заборонені розлучення, чи хтось силою тримає, чи давайте маму звинуватимо знову, чому 23 річна здорова жінка не йде від чоловіка? То все мама ж винна, а не вона, яка живе зі зрадником, мама має подати на розлучення і зібрати речі за неї, так класно знайти винних у всьому. Які установки автоматичні, які саме установки заставляють жити зі зрадниками? Зов вагіни, чи небажання працювати?