03 мая 2023

Моя особиста тема

Пи Пи Пилюля 03 мая 2023
Хочете про це поговорити?
Розбещена цяточка 03 мая 2023
Тема темы не раскрыта
автор Просто Фіфа 03 мая 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Хочете про це поговорити?
Можна. Але я писати буду пізніше. Завтра, може навіть через кілька днів.

Хочу просто мати тему, яку не буде видно)
Как нефиг делать 03 мая 2023
Mrs.Sexuality 03 мая 2023
Чет новенькое.
Миллениалка 03 мая 2023
4445 5678 7833 можете пока сюда спрятать свои деньги, от кого вам надо)
17 1 1
Шалена невинність 03 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Можна. Але я писати буду пізніше. Завтра, може навіть через кілька днів.

Хочу просто мати тему, яку не буде видно)
Поздно, мы уже знаем что вы сделали сегодня ночью!
Добра, коли сита! 03 мая 2023
І моя!
автор Просто Фіфа 03 мая 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
І моя!
Добра, коли сита! 03 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
СМСница 03 мая 2023
Дурдом.
Помогалочка 03 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Можна. Але я писати буду пізніше. Завтра, може навіть через кілька днів.

Хочу просто мати тему, яку не буде видно)
А вы случайно с дневником форум не перепутали?😂🤣
НичеНипанимаю 03 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Можна. Але я писати буду пізніше. Завтра, може навіть через кілька днів.

Хочу просто мати тему, яку не буде видно)
Лайфхак, однако. Возьму на заметку
2 1
12 галюцинаций 03 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Лайфхак, однако. Возьму на заметку
зачем нужна такая тема, поясните.)
НичеНипанимаю 03 мая 2023
Ответ для12 галюцинаций
зачем нужна такая тема, поясните.)
Ну я не автор, чтобы достоверно прокомментировать ее задумку, но, как я понимаю, это что-то вроде такой ямки, в которую ты пошепчешь. Вроде бы публично, но вроде бы и нет. И отчасти социальный эксперимент))
1 1
12 галюцинаций 03 мая 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Ну я не автор, чтобы достоверно прокомментировать ее задумку, но, как я понимаю, это что-то вроде такой ямки, в которую ты пошепчешь. Вроде бы публично, но вроде бы и нет. И отчасти социальный эксперимент))
очень сильный страх публики и огромное желание выссказаться?
НичеНипанимаю 03 мая 2023
Ответ для12 галюцинаций
очень сильный страх публики и огромное желание выссказаться?
Примерно) Но это моя трактовка))
Дякую_аж_підскакую 03 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Можна. Але я писати буду пізніше. Завтра, може навіть через кілька днів.

Хочу просто мати тему, яку не буде видно)
А ми тууую особисту тему у топ підіймеемо ;)
Пишу з калідору 03 мая 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А ми тууую особисту тему у топ підіймеемо ;)
Топ)
ЛисаЛилу 03 мая 2023
не отстаю, в топ))
автор Просто Фіфа 03 мая 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А ми тууую особисту тему у топ підіймеемо ;)
Тому вночі створювала)
Дівчата, я фотки своїх рослин збираюся сюди постити.

Нічого топового не буде.
Пишу з калідору 03 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Тому вночі створювала)
Дівчата, я фотки своїх рослин збираюся сюди постити.

Нічого топового не буде.
Давайте рослини, ми якраз на стадії будівництва і ремонту. Правда ще навіть забору немає але рослини колись планую
Дякую_аж_підскакую 03 мая 2023
Ответ дляПросто Фіфа
Тому вночі створювала)
Дівчата, я фотки своїх рослин збираюся сюди постити.

Нічого топового не буде.
То буду просто час від часу насолоджуватись! Люблю рослини. То бува розведу оранжерею, то роздам усі як ’заведу’ малих дітей чи цуцика:))
Зараз в нас песенятко, тому без рослин. Навіть рододендрони на дачі гризе.
автор Просто Фіфа 03 мая 2023
Ой, дівчата, мої рослини - то бараболя.
Хоча я маю одну напівекзотчну квітку. Називається лілія вуду.
Смердить! - до чортиків, але красива. На жаль, цього року з однією щось трапилося. Як відцвітуть, я спробую розкопати і глянути що там з нею.

Також маю Бру-бур_щось таке - Дудочки Ангела. Дуже її люблю, але дуже важка для мене у догляді. Таки потребує оранжереї. Зараз як найду, додам фото
автор Просто Фіфа 03 мая 2023
Поки шукаю сфотала, що з дерев зараз квітне. Вишня чи сакура, камелія (уже завершує) і трохи видно рододендрон
автор Просто Фіфа 03 мая 2023
Лілія вуду і Бругмансія
автор Просто Фіфа 11 мая 2023
Посадила картоплю. Два тижні тому? Ні, тиждень, судячи з теми.

Поки не росте.
Білка уже розкопала одну грядку.
Все інше накрите сітками. Поки все добре.
автор Просто Фіфа 16 мая 2023
Є маленькі паростуки у мішках.
На грядці поки немає.
автор Просто Фіфа 30 мая 2023
Дуже добре росте. Нечікувано. Треба було різати по одному ’очку’
На вихідних підсипала землею.
На грядці уже багато, на вигляд кращі ніж у мішках.

І про цю нездару. Не відпускає мене. Почалася депресія. Не розумію для чого вона так і чому я така залежна.
автор Просто Фіфа 17 июня 2023
На грядці виглядають набагато краще ніж у мішках. Я тепер аж розпереживалася чи не ’заб´ють’ інші рослини.

Нездара придумала новий спосіб відзначитися. Я не змогла відмовитися від її нового проекту, інакше була б останньою сволотою. На інші її проекти не ходжу , гадаю, з часом вона сама зрозуміє. А ні то ні. Мені стає трохи легше.