16 апреля в 11:06

Хотят купить у нас дом за выплаты

Посоветуйте пожалуйста кто знает.
У нас люди хотят купить дом уже пол года договариваемся.
Они подали документы и ждут выплаты (фото)
Я уже не знаю ждать их или выставить на продажу. Мне кажется мне морочат голову, не слышала чтоб кто-то получал эти деньги.
Результат:
вже голосів: 65
33 (50.77%) Не слышала
23 (35.38%) Посмотреть
9 (13.85%) Слышала получали
1 1 2 1
Скорая помощь 16 апреля в 11:08
Я б продавала тим, хто вже дає гроши,не чекала
Ряженка 16 апреля в 11:08
Я бы продолжала продавать, кто прийдет с реальными деньгами, тому и продала б, вы и так полгода ждали
Намакушка 16 апреля в 11:10
Продавайте тим хто має гроші і хоче купити. Ці ще довго можуть отримувати виплати і не факт що куплять саме ваш будинок.
Сегодня я не я 16 апреля в 11:11
Продавайте тем у кого деньги уже есть, иначе вы так дом никогда не продадите или цены упадут на них и вы потеряете.
Забобонний фрукт 16 апреля в 11:14
Авторе, наприклад по загибелі гроші виплачують частинами
Щодо цих - не чула, щоб хтось отримував тому не знаю.

Якщо тим людям частинами почнуть платити - ви будете в розстрочку давати?
Єдинопазова не гарантія, що все разом. Значить, що виплачується один раз.
Бутерброд и я 16 апреля в 11:17
Програма по виплатам є, а грошей на виплати немає. Багато хто із знайомих чекає, нікому не дали ще.
Allein74999 16 апреля в 11:17
Знакомые уже больше года ждут тех выплат.
Не вижу смысла ждать, если хотите продать.
автор парИла я парИла 16 апреля в 11:18
Ответ дляЗабобонний фрукт
Авторе, наприклад по загибелі гроші виплачують частинами
Щодо цих - не чула, щоб хтось отримував тому не знаю.

Якщо тим людям частинами почнуть платити - ви будете в розстрочку давати?
Єдинопазова не гарантія, що все разом. Значить, що виплачується один раз.
Я об этом вообще не подумала.
Спасибо
Ms. Dolly 16 апреля в 11:19
Скрин российский, троль
1 4
Я шалунья 16 апреля в 11:21
Якщо є інші покупці, я б не чекала, продала б.
Можливо якщо люди там вже живуть як орендарі і сплачують щомісячно оренду, то і почекала б, отримають гроші - тоді оформлення вже, а чекати чогось і сидіти без доходу, нашо мені це треба?
автор парИла я парИла 16 апреля в 11:23
Ответ дляMs. Dolly
Скрин российский, троль
С каких пор юниан это россия?
Или мой дом в Харькове это Россия?
Вообще уже с ума сошли🤷‍♀️
автор парИла я парИла 16 апреля в 11:26
Ответ дляЯ шалунья
Якщо є інші покупці, я б не чекала, продала б.
Можливо якщо люди там вже живуть як орендарі і сплачують щомісячно оренду, то і почекала б, отримають гроші - тоді оформлення вже, а чекати чогось і сидіти без доходу, нашо мені це треба?
Покупателей нет пока, потому что я его нигде не продаю.
А они там не живут только огородом пользуются и присматривают. Бесплатно
Вот я и подумала может им это удобно
Птица секретарь 16 апреля в 11:29
Автор, виплат не буде, бо немає американської допомоги. Плюс підвищили виплату на 70 тисяч військовим. Навіть не ждіть, поки Америка не дасть грошей
Мост_Устал 16 апреля в 11:29
Ответ дляMs. Dolly
Скрин российский, троль
На превеликий жаль, у нас дуже багато інформаційних джерел повернулося до російської мови. Відрізнити важко. А тільки щось кажеш, то тут же летить купа гівна типу зараз не на часі.
1 2
Менее Более 16 апреля в 11:30
У подруги сын инвалид стал
Оторвало руку, выплаты получили
Но там долго все было
Больше 6 мес вроде
3 1
автор парИла я парИла 16 апреля в 11:30
Ответ дляПтица секретарь
Автор, виплат не буде, бо немає американської допомоги. Плюс підвищили виплату на 70 тисяч військовим. Навіть не ждіть, поки Америка не дасть грошей
Очень жаль
Спасибо
Мост_Устал 16 апреля в 11:30
Ответ дляПтица секретарь
Автор, виплат не буде, бо немає американської допомоги. Плюс підвищили виплату на 70 тисяч військовим. Навіть не ждіть, поки Америка не дасть грошей
Так Америка наче попередила, щоб її гроші не йшли на соціальні виплати.
Птица секретарь 16 апреля в 11:32
Ответ дляМост_Устал
Так Америка наче попередила, щоб її гроші не йшли на соціальні виплати.
Це не соціальні виплати. Усе що стосується війни
Ms. Dolly 16 апреля в 11:34
Ответ дляпарИла я парИла
С каких пор юниан это россия?
Или мой дом в Харькове это Россия?
Вообще уже с ума сошли🤷‍♀️
Простите.
Как увидела «защита Родины» - меня перемкнуло
2 1
Я шалунья 16 апреля в 11:36
Ответ дляпарИла я парИла
Покупателей нет пока, потому что я его нигде не продаю.
А они там не живут только огородом пользуются и присматривают. Бесплатно
Вот я и подумала может им это удобно
хитро)
Вам гроші треба?
Попереджаєте їх завчасно і продаєте комусь у кого є гроші.
Я б не чекала роками, нашо воно мені?
Ждун с Нибиру 16 апреля в 11:38
Ответ дляПтица секретарь
Автор, виплат не буде, бо немає американської допомоги. Плюс підвищили виплату на 70 тисяч військовим. Навіть не ждіть, поки Америка не дасть грошей
Ви про 60 млрд? Вони не для виплат
2 1
Бабуся мороз 16 апреля в 11:40
Автор, эти деньги только на бумаге. Люди, может, и ждут. Но вам оно зачем, если нужно продать?
Мушля з Криму 16 апреля в 11:47
Тільки якщо покупці готові укласти попередній договір з завдатком, де вказано чіткі строки укладення купівлі-продажу. А так, Ви втрачаєте, ймовірно, справжніх покупців і не дочекаєтесь і цих.
1 1
66сезон666серия 16 апреля в 12:04
Не по темі, але 1млн грн за 1 групу? Сволота, це ж лежачий інвалід, мало того, що забрали здоров´я, життя можна сказати, сім´ю утримувати не зможе, так це ще + одна людина недієздатна на руки дружини чи батьків. Плюс лікування постійне. Як я їх ненавиджу. Цікаво, яка пенсія щомісячна, якщо там мізер, то аут.
автор парИла я парИла 16 апреля в 12:18
Ответ для66сезон666серия
Не по темі, але 1млн грн за 1 групу? Сволота, це ж лежачий інвалід, мало того, що забрали здоров´я, життя можна сказати, сім´ю утримувати не зможе, так це ще + одна людина недієздатна на руки дружини чи батьків. Плюс лікування постійне. Як я їх ненавиджу. Цікаво, яка пенсія щомісячна, якщо там мізер, то аут.
Гугл пишет так , а сколько на самом деле не знаю.

Минимальная пенсионная выплата для лиц с инвалидностью в результате войны не может быть ниже: І группа - 13 604,50 гривны II группа - 10 988,25 гривны III группа - 7 534,80 гривны