16 апреля в 16:02

Дівчатка як вам ця туш? Варта своїх грошей?

автор Шпондєр 16 апреля в 16:03
Чи можна бюджетніші знайти не гірші?
Бурундучиха 16 апреля в 16:03
Я, яка багато років на люксових, перейшла на мейбелін з вигнутою щіточклю рожева. Тут так її радили. Я дуже задоволена)
Дама_с_коготками 16 апреля в 16:04
Одна з моїх улюблених.
Але не за таку ціну, як у Вас на фото.
2 5
Показушница 16 апреля в 16:04
Вообще не понимаю смысла в дорогих тушах. Что в них волшебного, кроме названия фирмы?
8 10
автор Шпондєр 16 апреля в 16:04
Ответ дляБурундучиха
Я, яка багато років на люксових, перейшла на мейбелін з вигнутою щіточклю рожева. Тут так її радили. Я дуже задоволена)
В мене лореаль фіолетова мені подобається, але думаю щось змінити
Весела моль 16 апреля в 16:05
Ні,не варта. Ви платите за бренд. Є гарні туші у Лореаль, Максфактор, Буржуа,Евелін
5 8 2
Подтяжка 16 апреля в 16:06
Ответ дляШпондєр
В мене лореаль фіолетова мені подобається, але думаю щось змінити
Как в той рекламе: зачем платить больше. Я тоже пробовала Диор, Шанель и т.д. Вернулась к Лореаль волюминос для меня она лучшая
1 5 1
автор Шпондєр 16 апреля в 16:08
Ответ дляВесела моль
Ні,не варта. Ви платите за бренд. Є гарні туші у Лореаль, Максфактор, Буржуа,Евелін
А тональні основи це теж переплата за бренд іде?
2 3
Просериарила молодость 16 апреля в 16:08
Не варта
Мейбелін мені краща
1 3 8
Десь так, але... 16 апреля в 16:09
Ой, зараз ті, хто не може собі дозволити люкс, обісруть Ланком з ніг до голови.
Автор, ну Ви знайшли , де питати.
Ще б про море в Іспанії запитали.
Я купляла тут , на кідстафі. Дівчата возять з Штатів і ділять набори. Виходить набагато дешевше. Я купляла дві штуки зразу , зробили скидку , вийшло по 850 гривень, якщо одна , то 900.
1 9 6
Бабця в мештах 16 апреля в 16:10
Нет, не стоит своих денег.
Мейбелин и лореаль получше будут,увы.
Тоже начиталась тут, что супер тушь, а хрень в итоге
3 8 3
OlenaMriya 16 апреля в 16:10
Ничего лучше туши из Евы glambee нет
Я серьёзно
1 1 5
Весела моль 16 апреля в 16:10
Ответ дляШпондєр
А тональні основи це теж переплата за бренд іде?
Було питання про туш
OlenaMriya 16 апреля в 16:12
Лучшая!!
Закуйовджена життям 16 апреля в 16:13
Очень важен исходник, свои ресницы. Я купила сыворотку евелин для обьемности, потом наношу тушь мейбеллин. Отличные ресницы и длина и обьем, почти как с диоршоу (покупала в прошлой жизни считай).
1 1
xtory 16 апреля в 16:15
Именно эта мне не нравится, ни объема особого не заметила, ни длины. Ну и цена для нее слишком завышена, покупала гривен за 600 год назад. Попробуйте Lancome Grandiose или Yves Saint Laurent Lash Clash (довольна очень).
Сиреневая цапля 16 апреля в 16:16
у многих масс маркет брендов есть классные варианты, моя любимая тушь была тоже от ланком, только volume a porter, тоже с резиновой щеточкой. но с начала полномасштабной войны я чуть пересмотрела свои траты на косметику и, например, тушь начала брать в масс маркете, у меня были мейбеллин, эвелин, катрис - все норм, может ланком чуть более эластичная, но визуально разницы вообще нет. плюс я тушь часто меняю, каждые 3-4 месяца, а закончится за это время она не успевает, выкидывать ланком более жалко, чем выкидывать мейбеллин))))
Луноликая Вика 16 апреля в 16:16
Я взяла цього разу Кларанс ось цю. Дуже задоволена.
Раніше декілька років користувалася мейбелін рожевою з вигнутою кісточкою, потім мейбеліг Скай Хай.
Так от, ця в сто раз краща. Сподобалась насамперед тим, що не відчутна на очах, надлегка. Працюю цілий день за компом, то від мейбелін очі часто пекли, від цієї - ні.
Так що варто переплатити за люкс іноді.
Дама_с_коготками 16 апреля в 16:16
Ответ дляxtory
Именно эта мне не нравится, ни объема особого не заметила, ни длины. Ну и цена для нее слишком завышена, покупала гривен за 600 год назад. Попробуйте Lancome Grandiose или Yves Saint Laurent Lash Clash (довольна очень).
За 600 гривень - то хіба підробка Lancome.
Lancome Grandiose- то стара туш, її вже не випускають, вона може осипатись під очима чи бути сухою.
Луноликая Вика 16 апреля в 16:17
Ось таку взяла, забула фото прикріпити.
Асталависта бэйби 16 апреля в 16:17
Тональну основу беру бюджетну, адаптується під шкіру і непомітна, ніби дуже доглянута і молода своя шкіра. ( не знаю, чи є в нас, замовляє з Європи). Туш беру жовту з фіолетовим написом Мейбелін, реально найкраща ( колись від ІС Лоран і Діор ледь очі не вилізли разом з віями), але замовляю часто із США, не критично, але все ж таки якість там краща.
Все інше з декоративної вище середнього за цінником, особливо тіні.
Доглядову, перечитавши море форумів, беру Корею ( теж замовляю в інеті, не з супермаркетів звичайно) .
Тому думаю,що якраз на туші реально не переплачувати
Просериарила молодость 16 апреля в 16:19
Ответ дляДесь так, але...
Ой, зараз ті, хто не може собі дозволити люкс, обісруть Ланком з ніг до голови.
Автор, ну Ви знайшли , де питати.
Ще б про море в Іспанії запитали.
Я купляла тут , на кідстафі. Дівчата возять з Штатів і ділять набори. Виходить набагато дешевше. Я купляла дві штуки зразу , зробили скидку , вийшло по 850 гривень, якщо одна , то 900.
Слухайте
А звідки ж вони знають про якість ланком, якщо не можуть собі дозволити?))
булоТАЙминуло 16 апреля в 16:19
Ответ дляАсталависта бэйби
Тональну основу беру бюджетну, адаптується під шкіру і непомітна, ніби дуже доглянута і молода своя шкіра. ( не знаю, чи є в нас, замовляє з Європи). Туш беру жовту з фіолетовим написом Мейбелін, реально найкраща ( колись від ІС Лоран і Діор ледь очі не вилізли разом з віями), але замовляю часто із США, не критично, але все ж таки якість там краща.
Все інше з декоративної вище середнього за цінником, особливо тіні.
Доглядову, перечитавши море форумів, беру Корею ( теж замовляю в інеті, не з супермаркетів звичайно) .
Тому думаю,що якраз на туші реально не переплачувати
а що за тональна основа, поділіться будь ласка
СhanelKa 16 апреля в 16:19
Хороша
Але останню я шукала коричневу
То остання Евелін варʼєте не гірша виявилась 😂
1 2
Бабця в мештах 16 апреля в 16:21
Ответ дляДесь так, але...
Ой, зараз ті, хто не може собі дозволити люкс, обісруть Ланком з ніг до голови.
Автор, ну Ви знайшли , де питати.
Ще б про море в Іспанії запитали.
Я купляла тут , на кідстафі. Дівчата возять з Штатів і ділять набори. Виходить набагато дешевше. Я купляла дві штуки зразу , зробили скидку , вийшло по 850 гривень, якщо одна , то 900.
Автор спросила про хреновую тушь идол))
Пишем правду-херня!
Вот если бы спросила про Хелену Рубинштейн-оооо, тогда да,брать можно и нужно.
Или про Ланком ток хорошо надо, как о покойнике?
1 1
На циголках 16 апреля в 16:22
Ответ дляДесь так, але...
Ой, зараз ті, хто не може собі дозволити люкс, обісруть Ланком з ніг до голови.
Автор, ну Ви знайшли , де питати.
Ще б про море в Іспанії запитали.
Я купляла тут , на кідстафі. Дівчата возять з Штатів і ділять набори. Виходить набагато дешевше. Я купляла дві штуки зразу , зробили скидку , вийшло по 850 гривень, якщо одна , то 900.
На самом деле ничего такого в этой туши. Как и в помадах и тенях. Не понравилось. Сыворотки супер и тоналка. Но вы сейчас расскажете
1 3
Рожки-да-ножки 16 апреля в 16:23
Нічого особливого
але у мене три пеньки короткі які стирчать вниз((
Пульт от линолеума 16 апреля в 16:23
Ответ дляБабця в мештах
Автор спросила про хреновую тушь идол))
Пишем правду-херня!
Вот если бы спросила про Хелену Рубинштейн-оооо, тогда да,брать можно и нужно.
Или про Ланком ток хорошо надо, как о покойнике?
Ну, рубінштейн, дійсно, класна.
Асталависта бэйби 16 апреля в 16:23
Ответ длябулоТАЙминуло
а що за тональна основа, поділіться будь ласка
Будь ласка:) ’Gosh anti - wrinkle chameleon primer ( base anti -rides)’
1 1
Майская киска 16 апреля в 16:24
Ответ дляБабця в мештах
Автор спросила про хреновую тушь идол))
Пишем правду-херня!
Вот если бы спросила про Хелену Рубинштейн-оооо, тогда да,брать можно и нужно.
Или про Ланком ток хорошо надо, как о покойнике?
а у меня Хелену Рубинштейн вся сыпалась , купила тушь дуглас и ей довольна хоть в три раза меньше стоит,если не в 4