А ви купляєте собі одяг на олх/шафа, фейсбук інстаграм і тому подібних ресурсах

Дитячий ще зрозуміло, а от дорослий. Його ж треба міряти, на різних фігурах сидить по різному, якщо бу то може бути в поганому стані, розтягнутим. Не всюди можно поміряти, якщо з іншого міста, то ще треба сплатити за доставку в обидві сторони. Якщо не підійде, то просто витрачаєшь на доставку. Інтернет магазини це інше, там хоча б повернути можно, і все ж якісь гарантії, і одяг новий. Якщо заради економії, то є секонд, там вибрав, поміряв, купив, все одразу і не треба чекати. Та і бюджетного одягу зараз достатньо, той же синсей. Розумію, що у маленьких містах цього може не бути, але ж є інший. Звісно іноді може бути потреба там купити, коли не можеш більше ніде знайти, але то скоріш для якогось неповсягденного незвичного одягу
А як ви до цього відноситесь? Купляєте? Як часто ? Що саме?
5 1
Скромняшка 16 апреля в 20:31
Да, покупаю олх доставкой и меряю, ещё в секонд хожу.
Мрії у вирії 16 апреля в 20:32
Так, майже всі мой покупки за останній рік- це інста. І так, там ті самі інет магазини,які приймають повернення і навіть мають шоу- руми у реалі
1 1
автор Червона ікорка 16 апреля в 20:31
Ответ дляСкромняшка
Да, покупаю олх доставкой и меряю, ещё в секонд хожу.
Новий чи бу?
вигідніше? Чи більше вибір?
Ну шо не так? 16 апреля в 20:32
Не покупаю
Мадам Тю-лю-лю 16 апреля в 20:32
Нет. Только в магазинах с примеркой
Женщинас 16 апреля в 20:32
купляю на шафі, продаю на олх, тут на цьому сайті тільки на порадниці, нічого не купляю і не продаю
Скромняшка 16 апреля в 20:32
Ответ дляЧервона ікорка
Новий чи бу?
вигідніше? Чи більше вибір?
Да разное, смотря что надо. На олх удобно, что увидел ночью и заказал, в магазин надо ехать…
julia-678c 16 апреля в 20:33
нет. за копейки могу и новое купить
Тишком_нишком 16 апреля в 20:35
Только так и покупаю, в основном на Шафе и ОЛХ,но исключительно новый. Если мне говорят,что вещь абсолютно новая ,но без бирки,в жизни не куплю,знаю я таких хитро сделанных.
автор Червона ікорка 16 апреля в 20:36
Ответ дляТишком_нишком
Только так и покупаю, в основном на Шафе и ОЛХ,но исключительно новый. Если мне говорят,что вещь абсолютно новая ,но без бирки,в жизни не куплю,знаю я таких хитро сделанных.
Але ж це довго та і вибір не такий широкий, і розмір може не підійти
Володарка мрій 16 апреля в 20:36
Покупаю на олх, часто там нахожу гораздо дешевле, чем на других сайтах
Зажуженная Жужжа 16 апреля в 20:36
На олх шукаю те, що точно знаю
Наприклад, джинси зара чи массімо 29 розмірі тд
Буває хтось купив в не вгадав розмір
Like-995b 16 апреля в 20:37
Почти все покупаю , никогда не ошибаюсь, определенные ТМ знаю свой размер. Например джинсы HM 36 размера как на меня шьют)
Мастер Пис 16 апреля в 20:37
Я не могу покупать одежду по инету
Шальная коклетка 16 апреля в 20:39
На олх иногда, на шафе только продаю. Кстати, вещи у меня именно там покупают.
автор Червона ікорка 16 апреля в 20:39
Ответ дляLike-995b
Почти все покупаю , никогда не ошибаюсь, определенные ТМ знаю свой размер. Например джинсы HM 36 размера как на меня шьют)
Конкретний тм понятно, когда точно знаешь что нужно
Тишком_нишком 16 апреля в 20:39
Ответ дляЧервона ікорка
Але ж це довго та і вибір не такий широкий, і розмір може не підійти
Вы знаете, на Шафе очень большой выбор одежды, я например люблю Зару, а там её валом, а размер у меня не проблемный XS-S, поэтому по замерам я легко ориентируюсь.
курасаны 16 апреля в 20:39
Ответ дляТишком_нишком
Только так и покупаю, в основном на Шафе и ОЛХ,но исключительно новый. Если мне говорят,что вещь абсолютно новая ,но без бирки,в жизни не куплю,знаю я таких хитро сделанных.
С запахом секонда 😵‍💫
Ненька наша 16 апреля в 20:39
Останні пару років багато купила на алі і в інсті. На алі футболки, кофти, топи. В інсті білизну, котру шиють на замовлення
Like-995b 16 апреля в 20:40
Ответ дляЧервона ікорка
Конкретний тм понятно, когда точно знаешь что нужно
А я точно знаю, что нужно 🤷‍♀️
Like-995b 16 апреля в 20:40
Ответ длякурасаны
С запахом секонда 😵‍💫
Никогда нет запаха секонда на вещах с бирками
автор Червона ікорка 16 апреля в 20:41
Ответ дляМастер Пис
Я не могу покупать одежду по инету
Вот и я не могут, мне надо померять, пощупать, посмотреть))))
Тишком_нишком 16 апреля в 20:41
Ответ длякурасаны
С запахом секонда 😵‍💫
Нет,я всегда смотрю другие вещи продавца. Видно же,что они занимаются исключительно Зарой, есть не один размер и т.д.
Гірчинка 16 апреля в 20:41
Купую. Як правило, купую знайомі марки. Успішно десь 3 до 1 покупки)
Але для мене цей ризик вартує того. Так як сукні купую по 400грн з натуральних тканин, а платити за нові від 1300грн у мене бажання немає.
Гадаю_По_шнуркам 16 апреля в 20:43
Тут в продавайці і шафі так, бо і тут і на шафі адекватна системи оцінювання і видно хто і за що відгук поставив, тобто наробити купу клонів не вийде. Купляю як бв речі, мідлмаркет і вище так і нові. Беру бренди, що добре знаю свій розмір, масімо, зара, майє сандро, марімеко, НМ. Підписана на декількох дівчат на Шафі, що секондом торгують, бо там можна виловити рідкісні речі, які розпродані, лімітки, цікаві колаби НМ з іменитими дизайнерами. Прольоти і невдалі речі були, але мізер
Eva030330 16 апреля в 20:45
Только шафа и секонд.
Олх там по мелочи могу что-то взять.
А именно одежда. Пол шкафа у меня из Шафы.
Не прогадываю с размером, так как есть замеры.
На счёт состояния бу например, то в шафе у каждого продавца есть рейтинг. Никто его не хочет терять, вот и соответствуют.
Броніки для Моніки 16 апреля в 20:51
Не покупаю, но свое продаю
Герцогиня 16 апреля в 21:00
Не покупаю. Вообще меня нет на таких ресурсах.
Мне массмаркета с головой хватает
Брехушечка 16 апреля в 21:11
На кідстаффі купую у продавців з рейтингом вище 2.
Знаю певні фірми одягу, які мені зручні.
У разі необхідності прошу заміри.
Олх і шафа мені незручні у плані пошуку, ними не користуюся.
Інстою не користуюся, бо там немає оцінок і відгуки можна витерти.
Мамкиня доця 16 апреля в 21:18
Нет.
Зачем, когда в доступе есть загрансайты, со спокойным возвращением в течении 30 дней.