16 апреля в 23:37

Питання до модниць

Подарували сукню, я не знаю, з чим таке носити. По матеріалу вона доволі щільна, на весну, але бентежить відкритий верх. Пробувала косуху- авітатор вкорочену зверху – не дуже виглядає, з піджаком «ріже» довжину ніг. Болеро ніби вже давно не в моді теж.
Також я розумію, шо чимось треба закрити груди, проте силіконовий ліф просвічується, чи носити без білизни, але обовʼязково тоді щось накидати зверху?
показать весь текст
Кудесница_с_пургеном 18 апреля в 17:51
Ответ дляТётушка Лошадь
Мабуть ми з вами в темах вже зустрічалися)
Не думаю, я тут не давно
Кудесница_с_пургеном 18 апреля в 17:51
Ответ дляТётушка Лошадь
Мабуть ми з вами в темах вже зустрічалися)
А в думайте собі проколоти?
автор Тётушка Лошадь 18 апреля в 18:01
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А в думайте собі проколоти?
Були думки такі)
Кудесница_с_пургеном 19 апреля в 02:23
Ответ дляТётушка Лошадь
Були думки такі)
Тоді робіть, не пожалкуйте. Півгодини і готово.
До літа ще заживуть.