16 апреля в 23:37

Питання до модниць

Подарували сукню, я не знаю, з чим таке носити. По матеріалу вона доволі щільна, на весну, але бентежить відкритий верх. Пробувала косуху- авітатор вкорочену зверху – не дуже виглядає, з піджаком «ріже» довжину ніг. Болеро ніби вже давно не в моді теж.
Також я розумію, шо чимось треба закрити груди, проте силіконовий ліф просвічується, чи носити без білизни, але обовʼязково тоді щось накидати зверху?
показать весь текст
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 10:12
Ответ дляПишу вірші, дорого
Но вообще это фотошоп. По куску прически устойчивые ассоциации с алиекспрессом, какая то китаянка, врезана на такой фон. Теней нет, свет не совпадает
Ок, як вам зручно вважати😂
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 10:15
Ответ дляГанцю в кєдах
кто ж это вам такое г..но подарил.....видно жуткий полиэстр, обтянул и все это не красиво, хоть фигура у вас красивая
Та ще штучка 17 апреля в 10:16
Автор Вы красивая и платье класное, я бы его стилизовала с рубашкой или тоненьким худи и кедами. Будет класно, и ткань такую я тоже люблю. И удивляют люди которые вместо толкового совета обсуждают то что к вопросу не имеет никакого отношения
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 10:17
Ответ дляНе гоню
Ви непривильно его носите. У меня было платье Wolford, под него я покупала бюстгалтер без бретелей wonderbra и вверху перекручивала одну строну, сейчас найду фото, покажу как вверху красиво нужно делать
Так на прикладі, який ви показали, там це можна зробити, а я знайшла ось такий приклад- у неї видно цей силіконовий ліф, виглядає так собі, тоді треба якісь накладки шукати на груди
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 10:18
Ответ дляСиниця у спідниці
Фигура красивая, обсирают реально курки , тут таких много толстых и неуклюжих
Тому я і не зважаю, я знаю, що у мене фігура гарна)
Дякую❤️
3 2
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 10:20
Ответ дляТа ще штучка
Автор Вы красивая и платье класное, я бы его стилизовала с рубашкой или тоненьким худи и кедами. Будет класно, и ткань такую я тоже люблю. И удивляют люди которые вместо толкового совета обсуждают то что к вопросу не имеет никакого отношения
Я переконана, що тут в одиниць така фігура, але ж гарну дівчину обговорити- це святе)

Стосовно сорочки і кедів там вище вже писали, певно так і зроблю, буде більш розслаблений образ, дякую)
2 1
euhunter 17 апреля в 10:27
Є такий mesh top/crop/body. Однотонний чи з принтом, можливо навіть малюнком тату. Під сукню .
Також tank crop top під сукню, з кедами
Та безліч кроп-жакетів, хоч джинсовий випасований
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 10:33
Ответ дляeuhunter
Є такий mesh top/crop/body. Однотонний чи з принтом, можливо навіть малюнком тату. Під сукню .
Також tank crop top під сукню, з кедами
Та безліч кроп-жакетів, хоч джинсовий випасований
Дякую, бачила таке, спробую.
Щось не спиться 17 апреля в 10:56
Уши на бедрах, лучше такое не носить
1 1 3
Оле Лукойе 17 апреля в 11:03
Ответ дляДюймовочка
З такою фігурою в такому інтер´єрі жити.
Я не розумію.
Але по ходу ФШ.
А як фвгура і інтер´єр перетинаються. Ви забули, що у нас війна, пів країни впо. Ідіть в сад, або в бан.
Оле Лукойе 17 апреля в 11:12
Ответ дляТа ще штучка
Автор Вы красивая и платье класное, я бы его стилизовала с рубашкой или тоненьким худи и кедами. Будет класно, и ткань такую я тоже люблю. И удивляют люди которые вместо толкового совета обсуждают то что к вопросу не имеет никакого отношения
А ще можна полувер об´ємний павутинку накинути, прозорий, теж буде гарно.
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 11:25
Ответ дляЩось не спиться
Уши на бедрах, лучше такое не носить
Не смішіть, при моїй вазі там їх бути не може
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 11:26
Ответ дляОле Лукойе
А ще можна полувер об´ємний павутинку накинути, прозорий, теж буде гарно.
О, поки що найкращий варіант🤍
Ганцю в кєдах 17 апреля в 11:52
Ответ дляТётушка Лошадь
фото
це полиэстр, дуже жарко влтіку буде
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 11:56
Ответ дляГанцю в кєдах
це полиэстр, дуже жарко влтіку буде
Подивлюся, у будь-якому випадку
Щось не спиться 17 апреля в 12:07
Ответ дляТётушка Лошадь
Не смішіть, при моїй вазі там їх бути не може
А это что за фигня торчит и в руку упирается ?
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 12:16
Ответ дляЩось не спиться
А это что за фигня торчит и в руку упирается ?
Моє стегно, я нерівно стою
Вушка на стегнах при вазі 40 кг не бувають)
Щира українка 17 апреля в 14:02
Ответ дляТётушка Лошадь
Я боягузка ще та, але не страшно, це бойовий стяг)
У вас дуже красива фігура.А сукня коктейльна,вечірня,не для повсякденного носіння
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 15:23
Ответ дляЩира українка
У вас дуже красива фігура.А сукня коктейльна,вечірня,не для повсякденного носіння
Дякую, та це я розумію, тому і питаю, куди і з чим носити)
Кудесница_с_пургеном 17 апреля в 20:00
Грудь зачётная, автор, своя?)
Кудесница_с_пургеном 17 апреля в 20:01
Ответ дляТётушка Лошадь
Дякую, та це я розумію, тому і питаю, куди і з чим носити)
Как минимум прийти к тому кто подарил)
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 21:35
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Грудь зачётная, автор, своя?)
Та звісно своя, воно ж видно)
Кудесница_с_пургеном 17 апреля в 21:37
Ответ дляТётушка Лошадь
Та звісно своя, воно ж видно)
Мне с 0,5 не понятно что своя, а что нет)
автор Тётушка Лошадь 17 апреля в 22:01
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Мне с 0,5 не понятно что своя, а что нет)
Будь-яка своя краща, ніж зроблена, тому у Вас все добре)
Кудесница_с_пургеном 18 апреля в 03:13
Ответ дляТётушка Лошадь
Будь-яка своя краща, ніж зроблена, тому у Вас все добре)
Я знаю) никогда и не думала увеличивать я не знаю как ходить с большой грудью)

Единственная шалость которую я сделала с грудью - проколола соски. Возможно по этому и не думаю про размер)
автор Тётушка Лошадь 18 апреля в 10:20
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я знаю) никогда и не думала увеличивать я не знаю как ходить с большой грудью)

Единственная шалость которую я сделала с грудью - проколола соски. Возможно по этому и не думаю про размер)
Боляче було?)
Кудесница_с_пургеном 18 апреля в 10:26
Ответ дляТётушка Лошадь
Боляче було?)
Думала будет хуже.
Кудесница_с_пургеном 18 апреля в 10:30
Ответ дляТётушка Лошадь
Боляче було?)
Я тогда мужу и мастеру сказала - делайте что угодно, но что бы я вышла с пирсингом в двух сосках.

Сейчас зная уровень боли - без проблем бы пошла прокалывалать.

Сестра тоже прокалывала - говорит пупок больнее был
автор Тётушка Лошадь 18 апреля в 11:10
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Я тогда мужу и мастеру сказала - делайте что угодно, но что бы я вышла с пирсингом в двух сосках.

Сейчас зная уровень боли - без проблем бы пошла прокалывалать.

Сестра тоже прокалывала - говорит пупок больнее был
Мабуть ми з вами в темах вже зустрічалися)
автор Тётушка Лошадь 18 апреля в 12:26
Ответ дляСкромняшка
Не портите красивое тело этой тряпкой. Её можно носить как домашнее платье
Ця тряпка коштує 300 євро) Ви часто носите вдома речі за такі кошти?