18 апреля в 10:54

Квартира в Кременчуге?!

Добрый день! Кто живет в этом городе, похвалите или поругайте, какие есть плюсы и минусы?!
Два года на съеме в Киеве, мое жилье в окупации
Стоит ли сейчас покупать там жилье?
Капуста Маша 18 апреля в 10:57
Его бомбят часто, а вообще город очень хороший.
2 1
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 10:56
как там с ппо?
Рожайтретьего 18 апреля в 10:56
Чому саме в Кременчуці? Сиділи ви в Києві і раптом вирішили ’а чи не купити квартиру в Кременчуці?’ Черкаси ті ж до Києва ближче. Та ще купа міст...
3 3
автор Добрая свекровь 18 апреля в 10:56
Ответ дляРожайтретьего
Чому саме в Кременчуці? Сиділи ви в Києві і раптом вирішили ’а чи не купити квартиру в Кременчуці?’ Черкаси ті ж до Києва ближче. Та ще купа міст...
Смотрю на цены там и более менее подходит на мой бюджет
автор Добрая свекровь 18 апреля в 10:57
Ответ дляРожайтретьего
Чому саме в Кременчуці? Сиділи ви в Києві і раптом вирішили ’а чи не купити квартиру в Кременчуці?’ Черкаси ті ж до Києва ближче. Та ще купа міст...
Да, снимать не нравится, хочется свой угол
Рожайтретьего 18 апреля в 10:57
Ответ дляДобрая свекровь
Смотрю на цены там и более менее подходит на мой бюджет
Які ще міста дивились? Буча, Українка, Бровари, Боярка і т.д. дивились?
автор Добрая свекровь 18 апреля в 10:57
Ответ дляКапуста Маша
Его бомбят часто, а вообще город очень хороший.
Киев тоже бомбят
1 1
автор Добрая свекровь 18 апреля в 10:58
Ответ дляРожайтретьего
Які ще міста дивились? Буча, Українка, Бровари, Боярка і т.д. дивились?
Нет, тут не бюджету мне не подходит
В Кременчуге за 35 можно купить отличную двушку, тут нет
Капуста Маша 18 апреля в 11:01
Ответ дляДобрая свекровь
Киев тоже бомбят
Да, Киев огромный, 2 берега, шансы 1 на миллион . Часто один берег не слышит взрыва другого.
А когда бомбят Кремень, то у всех стены ходуном. Там НПЗ.
Не сравнивайте масштабы.
6 3
Рожайтретьего 18 апреля в 11:00
Ответ дляДобрая свекровь
Нет, тут не бюджету мне не подходит
В Кременчуге за 35 можно купить отличную двушку, тут нет
Та я гадаю, що в Кременчуці ’отлічную’ за 35 вы теж не купите.
Бандитка Сью 18 апреля в 11:00
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
как там с ппо?
Так автор за Кременчуг спрашивает, не за Киев
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 11:01
Ответ дляБандитка Сью
Так автор за Кременчуг спрашивает, не за Киев
этот вопрос должен возникнуть у автора, когда он покупает квартиру. что непонятного?
автор Добрая свекровь 18 апреля в 11:01
Ответ дляРожайтретьего
Та я гадаю, що в Кременчуці ’отлічную’ за 35 вы теж не купите.
Нормальную, жилую квартиру куплю, уже присматриваю
Yarosh10 18 апреля в 11:03
У мене квартира у Кременчуці двокімнатна, район Аврора, раніше вважався кримінальним, зараз все стало дуже цивільно- є парк, сквер, є де посидіти, де каву взяти, магазинчики, супермаркети.
Мінус- не так далеко завод нафтопереробний, його вже три чи й чотири рази обстрілювали.
Загалом місто дуже змінилося за останні роки в кращу сторону, ще б мера вигнати нах.р і буде чудово.
Рожайтретьего 18 апреля в 11:03
Ответ дляДобрая свекровь
Нормальную, жилую квартиру куплю, уже присматриваю
Це ви в інтернеті картинки бачили, а в реальному житті ще треба подивитись...
волосатое стекло 18 апреля в 11:03
О, це якесь відкриття 😀. Ми нову квартиру придивляємось, звикли до центру, так новобудова, але ж по 90 тис за голі стіни з червоного кирпича 🙄 у Кременчуці...ще й вибору немає.
Пухнасті штани 18 апреля в 11:04
Ми покинули там все і купили в Ірпені
автор Добрая свекровь 18 апреля в 11:04
Ответ дляволосатое стекло
О, це якесь відкриття 😀. Ми нову квартиру придивляємось, звикли до центру, так новобудова, але ж по 90 тис за голі стіни з червоного кирпича 🙄 у Кременчуці...ще й вибору немає.
Я не смотрю новостей 106 кВ метров
Yarosh10 18 апреля в 11:05
З хороших районів ще можна дивитися зупинку Героїв України, Керченську, це далеченько від центру, якщо маршруткою- то хвилин 20, якщо автівка у вас є - у Кременчуці ви королева)
У центрі житло дорожче і у центр теж прилітало не раз.
Не раджу район Лашки, Занасипи, Крюків- циган повно і алкашні, нема нічого там.
автор Добрая свекровь 18 апреля в 11:06
Ответ дляYarosh10
З хороших районів ще можна дивитися зупинку Героїв України, Керченську, це далеченько від центру, якщо маршруткою- то хвилин 20, якщо автівка у вас є - у Кременчуці ви королева)
У центрі житло дорожче і у центр теж прилітало не раз.
Не раджу район Лашки, Занасипи, Крюків- циган повно і алкашні, нема нічого там.
Спасибо Вам за совет
Yarosh10 18 апреля в 11:06
Ответ дляДобрая свекровь
Спасибо Вам за совет
На здоровʼя❤️
Меломанка Маланка 18 апреля в 11:07
Ответ дляКапуста Маша
Да, Киев огромный, 2 берега, шансы 1 на миллион . Часто один берег не слышит взрыва другого.
А когда бомбят Кремень, то у всех стены ходуном. Там НПЗ.
Не сравнивайте масштабы.
Кременчуг тоже на двух берегах, но маленький провинциальный город, нашпигованный предприятиями.
КоКоКоКоКоКо... 18 апреля в 11:08
Там не варто,пам´ятаєте як там в трц ракети полетіли
Меломанка Маланка 18 апреля в 11:10
Ответ дляYarosh10
З хороших районів ще можна дивитися зупинку Героїв України, Керченську, це далеченько від центру, якщо маршруткою- то хвилин 20, якщо автівка у вас є - у Кременчуці ви королева)
У центрі житло дорожче і у центр теж прилітало не раз.
Не раджу район Лашки, Занасипи, Крюків- циган повно і алкашні, нема нічого там.
100% про Крюков, у нас там дом был, никто не жил, цыгане начали разбирать... даже ворота украли.
Пришлось бегом продавать за бесценок.
КоКоКоКоКоКо... 18 апреля в 11:11
Ответ дляДобрая свекровь
Смотрю на цены там и более менее подходит на мой бюджет
Тому що там не хочуть всі місцеві жити ,намагаються подешевше спекатися
КоКоКоКоКоКо... 18 апреля в 11:11
Ответ дляДобрая свекровь
Киев тоже бомбят
В кременчуці немає ппо
КоКоКоКоКоКо... 18 апреля в 11:12
Ответ дляКапуста Маша
Да, Киев огромный, 2 берега, шансы 1 на миллион . Часто один берег не слышит взрыва другого.
А когда бомбят Кремень, то у всех стены ходуном. Там НПЗ.
Не сравнивайте масштабы.
Повністю згодна з вами!
Коли на лівому березі то не чуємо на правому і навпаки
волосатое стекло 18 апреля в 11:14
Ответ дляДобрая свекровь
Я не смотрю новостей 106 кВ метров
Я б теж не дивилась, але у нормальних будинках і районі чомусь або ’півторушки’ (одна спальня й кухня-вітальня) або двушка таких шалених розмірів 😭. Якби двушку квадратів 70 +/-.
Місто мені наше подобається, але гадаю, тому що по-перше це рідне місто, а по-друге в нас особисто немає проблем з роботою й фінансами. Бо з роботами тут недуже.
А так зручне, місцями гарне, річка...нас і прильотами звідси не викорчуєш. Якби обирала економніше житло, то, мабуть, пошукала у новобудовах в районі Автокразівського бульвару, краще якщо ви з машиною.
Yarosh10 18 апреля в 11:48
Ответ дляМеломанка Маланка
100% про Крюков, у нас там дом был, никто не жил, цыгане начали разбирать... даже ворота украли.
Пришлось бегом продавать за бесценок.
Крюків взагалі район дикий, там навіть після 20:00 уже і транспорт не їздить, нащо треба воно)
Аноним_1859 18 апреля в 20:09
Ответ дляКапуста Маша
Его бомбят часто, а вообще город очень хороший.
Не часто и не весь город.