18 апреля в 20:46

У всех уже появились дипломы в Дии?

Сегодня зашла проверить новый загран и увидела свои диплом и аттестаты)
показать весь текст
Розумна Губка 18 апреля в 21:07
Один есть, второго нет. Школьного аттестата тоже нет.
И прав нет. Интересно как это исправить
Анчо Ус 18 апреля в 21:09
Ответ дляРозумна Губка
Один есть, второго нет. Школьного аттестата тоже нет.
И прав нет. Интересно как это исправить
Може оновити застосунок.
Мотористка 18 апреля в 21:09
Так)) і диплом доХторки філософії
Я_канеша_извиняюсь 18 апреля в 21:12
Ответ дляМотористка
Так)) і диплом доХторки філософії
Видящие_помогите 18 апреля в 21:15
В мене немає
Диплом на дівоче прізвище, закінчила в 2002. Політех Харків.
Дивно... Мабуть, я стара
Женщинас 18 апреля в 21:17
А де саме?
Женщинас 18 апреля в 21:18
А бачу є,але не все
автор Верочка 100% 18 апреля в 21:18
Ответ дляЖенщинас
А де саме?
Там где все доки - е документ, права, забран
Женщинас 18 апреля в 21:19
Ответ дляВся така шо куди там
В мене немає,бо диплом 1994 року і на дівоче прізвище.
Отож, треба було залишати свою фамілію
НашлаПерепискуМужа 18 апреля в 21:19
В мене все є
І навіть права 2001 року були, хоча тут не вірили)
Инстагра_мерша 18 апреля в 21:20
дипломи бакалавраі спеціаліста за 2001 рік є, а кандидата наук за 2014 немає((
Mrs.Sexuality 18 апреля в 21:23
Ответ дляShadowz
Так, помітила це на минулому тижні, що додали обидва мої дипломи і атестат шкільний, чесно кажучи, приємно і потрібна опція, бо в минулому році якраз шукала свої дипломи, ледве знайшла
у меня аттестата нет, а дипломы появились. А в каком году вы школу оканчивали?
Сиренькая 18 апреля в 21:23
Ответ дляShadowz
Так, помітила це на минулому тижні, що додали обидва мої дипломи і атестат шкільний, чесно кажучи, приємно і потрібна опція, бо в минулому році якраз шукала свої дипломи, ледве знайшла
Оценки тоже есть ?)
Mrs.Sexuality 18 апреля в 21:24
Ответ дляАнчо Ус
Через зміну прізвища теж може бути, що не з´являється
у меня другая фамилия была в универе. все появилось
Mrs.Sexuality 18 апреля в 21:25
Ответ дляВидящие_помогите
В мене немає
Диплом на дівоче прізвище, закінчила в 2002. Політех Харків.
Дивно... Мабуть, я стара
у меня диплом бакалавра в 2003 и диплом специалисты 2004 на девичья фамилию есть
Фрикаделька 18 апреля в 21:25
Ответ дляВерочка 100%
Нет, аттестаты 2001 и 2003, а диплом 2006. Училась в Донецке
А фамилию меняли?
Анчо Ус 18 апреля в 21:26
Ответ дляMrs.Sexuality
у меня другая фамилия была в универе. все появилось
Ну вам пощастило. Бо ще раз пишу, що це не 100%, але одна з найпоширеніших причин. Якщо навчались не так давно, коли вже все було через базу, то там вносили зміни прізвищ.
Не зацілована 18 апреля в 21:27
Ответ дляMrs.Sexuality
у меня другая фамилия была в универе. все появилось
а у мене ні 😥
Анчо Ус 18 апреля в 21:27
А взагалі, підтягується все це через код РНОКПП. Якщо десь невірно вбитий код, то може і чужий підтягнути))))
Анчо Ус 18 апреля в 21:28
Ответ дляНе зацілована
а у мене ні 😥
Зверніться у свій заклад освіти.
автор Верочка 100% 18 апреля в 21:30
Ответ дляФрикаделька
А фамилию меняли?
Да
Анчо Ус 18 апреля в 21:31
https://info.edbo.gov.ua/edu-documents/ можете ще тут перевірити
Маргарита и Мастер 18 апреля в 21:32
А как дию хакнут, где смотреть станете?) бумажные-то хоть не выкидывайте...)
dulenok 18 апреля в 21:33
Ответ дляМаргарита и Мастер
А как дию хакнут, где смотреть станете?) бумажные-то хоть не выкидывайте...)
БАмажки то святое....
Лукава Кішка 18 апреля в 21:34
Ответ дляБожий одуванчик
У мене немає. Я вчилася в приватному універі і зараз пишуть, що у нього відібрали ліцензію. От тепер думаю: ’може не з´явиться взагалі.’
В якому.?
Фрикаделька 18 апреля в 21:36
Ответ дляВерочка 100%
Да
Тогда странно, почему не у всех дипломы появились. Моего нет 2002г
ПушАпница 18 апреля в 21:37
Немає нічого, мабуть через дівоче прізвище
Из Кукуева я 18 апреля в 21:37
Ответ дляБожий одуванчик
У мене немає. Я вчилася в приватному універі і зараз пишуть, що у нього відібрали ліцензію. От тепер думаю: ’може не з´явиться взагалі.’
Вчилась в Шевченка, теж нема.
Сегодня я не я 18 апреля в 21:38
В мене нема(
Не їм після шостої 18 апреля в 21:39
Ні, не має. Закінчила в 2004 році.
Кума каже в неї підтягнувся, вчилися разом. Думаю може пов´язано зі зміною прізвища на подвійне.
Але мені не принципово взагалі.