Надо ли сейчас разрешение на вывоз ребенка

Может кто-то недавно ехал, знает. Спасибо
Одні думки 19 апреля в 08:46
Якщо разом з ним їде один з батьків, то ні
Морская свинка 19 апреля в 08:46
Їхала з донькою в Польщу, дозволу батька не вимагали, тільки страхування
МастерЮля 19 апреля в 08:55
З дітьми, домашніми улюбленцями та самостійно: які документи потрібні для виїзду за кордон https://fakty.com.ua/ua/ukraine/suspilstvo/2024041...
Мамин тріль 19 апреля в 09:33
На виїзд не потрібно.
На вивоз - не знаю, то до митниці питання, не до прикордонників
1 1
Радостина 19 апреля в 09:49
Ответ дляМамин тріль
На виїзд не потрібно.
На вивоз - не знаю, то до митниці питання, не до прикордонників