02 апреля в 13:55

Учнівський квиток, Київ

Отримали учнівський квиток. Син їздить громадським транспортом, як активувати квиток щоб безкоштовно їздити. На валідаторі не спрацьовує
Свята 02 апреля в 13:57
Не может такого быть. Звоните по номеру указанному на ученическом. Активировать их самим не надо
Золота орда 02 апреля в 14:01
Мне очень интересно, почему это школьникам дают бесплатный проезд?

Может уже пора нормализовать правила?
4 11
Астоновитесь! 02 апреля в 14:02
Ответ дляЗолота орда
Мне очень интересно, почему это школьникам дают бесплатный проезд?

Может уже пора нормализовать правила?
А почему они не могут ездить бесплатно ,если это в правилах ?
Мию чакри щоденно 02 апреля в 14:04
Ответ дляЗолота орда
Мне очень интересно, почему это школьникам дают бесплатный проезд?

Может уже пора нормализовать правила?
Влаштуйте голодовку перед мерією, скільки можна це терпіти.
Мию чакри щоденно 02 апреля в 14:05
Якщо це наземний транспорт, на валідаторі два табло. Він точно до того, що треба, прикладає?
Пекельнi Борошна 02 апреля в 14:05
Ответ дляЗолота орда
Мне очень интересно, почему это школьникам дают бесплатный проезд?

Может уже пора нормализовать правила?
А кому треба надати безкоштовний проїзд, вам?
Мию чакри щоденно 02 апреля в 14:06
До речі, у них дуже хороша техпідтримка, зателефонуйте, хай перевірять по базі.
Помаранчова душа 02 апреля в 14:07
Ответ дляЗолота орда
Мне очень интересно, почему это школьникам дают бесплатный проезд?

Может уже пора нормализовать правила?
За школьников платит город, но только во время учебного года.
Астановитесь 02 апреля в 14:20
Ответ дляЗолота орда
Мне очень интересно, почему это школьникам дают бесплатный проезд?

Может уже пора нормализовать правила?
а що, учні заробляють гроші?
Кусман Сиру 02 апреля в 14:21
Узнайте в школе. Иногда бывает, что школа должна зайти в кабинет и активировать
Кусман Сиру 02 апреля в 14:22
Ответ дляАстановитесь
а що, учні заробляють гроші?
Нет, потому и еду в магазинах нужно давать бесплатно 😂
Я поддерживаю бесплатный проезд ученикам, но ваш аргумент смешной
Сливочная пенка 02 апреля в 14:43
Ответ дляМию чакри щоденно
Якщо це наземний транспорт, на валідаторі два табло. Він точно до того, що треба, прикладає?
А до якого потрібно прикладати?
Мию чакри щоденно 02 апреля в 14:49
Ответ дляСливочная пенка
А до якого потрібно прикладати?
У мене ж не учнівський, не пам´ятаю , вони два поруч один під одним на одному валідаторі.
Мию чакри щоденно 02 апреля в 14:50
Ответ дляКусман Сиру
Узнайте в школе. Иногда бывает, что школа должна зайти в кабинет и активировать
Без цієї активації школою його не надрукують, а у автора він вже надрукований на руках.
автор Кусачая Я 02 апреля в 14:55
Ответ дляМию чакри щоденно
Якщо це наземний транспорт, на валідаторі два табло. Він точно до того, що треба, прикладає?
до скляного віконичка штрихкодом.
автор Кусачая Я 02 апреля в 14:56
Ответ дляКусман Сиру
Узнайте в школе. Иногда бывает, что школа должна зайти в кабинет и активировать
школа видала вже , далі потрібно додати в київцифровий , я все це зробила. І все-не працює
Мию чакри щоденно 02 апреля в 14:57
Ответ дляКусачая Я
до скляного віконичка штрихкодом.
От сюди вище хай спробує
Мию чакри щоденно 02 апреля в 14:58
Діти зараз в школі, нема в коло спитати, але я на 90% впевнена, що для учнівського верхнє табло
автор Кусачая Я 02 апреля в 14:59
Ответ дляМию чакри щоденно
От сюди вище хай спробує
дякую
автор Кусачая Я 02 апреля в 14:59
Ответ дляМию чакри щоденно
Діти зараз в школі, нема в коло спитати, але я на 90% впевнена, що для учнівського верхнє табло
дякую,завтра спробує
Конфиденциальность 02 апреля в 15:16
Ответ дляКусачая Я
до скляного віконичка штрихкодом.
Треба вище прикладати, Вам зі стрілочкою вже показали.
Скляне віконечко для розрахунків qr-кодами через телефон.
Конфиденциальность 02 апреля в 15:16
Ответ дляМию чакри щоденно
Діти зараз в школі, нема в коло спитати, але я на 90% впевнена, що для учнівського верхнє табло
Так і є. Воно ж і для дорослих карток.
Я щодня користуюся, і діти теж.
1 2
Кусман Сиру 02 апреля в 15:45
Ответ дляКусачая Я
школа видала вже , далі потрібно додати в київцифровий , я все це зробила. І все-не працює
Я можу заходити і активовувати учнівські дітей. Попросіть у школі це зробити. Там є кнопка у них «активувати»
автор Кусачая Я 02 апреля в 15:59
Ответ дляКонфиденциальность
Треба вище прикладати, Вам зі стрілочкою вже показали.
Скляне віконечко для розрахунків qr-кодами через телефон.
дякую, тепер все зрозуміло)
Мишка-шалунишка 02 апреля в 16:09
я сьогодні з дітьми їхала, то сама їх учнівські прикладала - до верхньої частини валідатора. треба ось прям прикласти, на відстані, як NFC, не спрацьовує
Сливочная пенка 03 апреля в 21:42
А для чого їх потрібно прикладати?