Вы носите браслеты? Покажите

Покажите ваши браслеты плиз. Что сейчас носят
показать весь текст
5 2
Кумедний ґудзик 19 апреля в 03:12
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
тобто ви взагалі не бачите різниці між необхідним та тим, що для задоволення і що може бути у людині не на часі?
Не бачу. Що саме може бути не на часі? Труси носити чи виключно браслети?
А сережки з вух теж повитягати? Від чого ви ще відмовилися, розплвідайте?
7 2
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 19 апреля в 03:13
Ответ дляКумедний ґудзик
Не бачу. Що саме може бути не на часі? Труси носити чи виключно браслети?
А сережки з вух теж повитягати? Від чого ви ще відмовилися, розплвідайте?
значить у вас відсутність емпатії, раз не бачите, про що тут можна говорити)
що вам труси дались?
7 1
Кумедний ґудзик 19 апреля в 03:14
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
значить у вас відсутність емпатії, раз не бачите, про що тут можна говорити)
що вам труси дались?
І чим же саме допомогла ваша емпатія і те що ваші труси та браслети покриваються пилом у шафці?
5 1
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 19 апреля в 03:19
Ответ дляКумедний ґудзик
І чим же саме допомогла ваша емпатія і те що ваші труси та браслети покриваються пилом у шафці?
у прифронтовому місті хочеться вижити, особисто в мене нема моральних сил якось себе прикрашати, робити манікюр, ресниці і т.д, як раніше. Не розумію, чому це вас так зачепило
5 3
Кумедний ґудзик 19 апреля в 03:20
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
у прифронтовому місті хочеться вижити, особисто в мене нема моральних сил якось себе прикрашати, робити манікюр, ресниці і т.д, як раніше. Не розумію, чому це вас так зачепило
І що саме особисто вам дасть відмова автора від носіння браслетів? Просто цікаво.
6 2
Rolovskaya 19 апреля в 04:10
Ответ дляБагиня
Завтра спробую на цій сумочці)
Дуже подобається,але не за 12 тисяч
О, це вже треба у what’sup до китайців, якщо хочете 1:1, десь до 100 доларів напевно будуть. Бо відкрито на Алі таке не продають, банять їх там дуже швидко. Можете мені в приватні написати.
булоТАЙминуло 19 апреля в 04:49
Я покажу браслеты, которые делает моя приятельница. Она давно увлекается камнями и созданием украшений.
3 2
булоТАЙминуло 19 апреля в 04:50
Еще :
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ 19 апреля в 05:31
Ответ дляКумедний ґудзик
І що саме особисто вам дасть відмова автора від носіння браслетів? Просто цікаво.
взагалі нічого, я пояснила позицію іншої людини, що не зрозуміли)
Дайте подумать 19 апреля в 07:58
Ответ дляБагиня
Ось ці хочу..
простите, кандалы какие то золотые
Бавовна 19 апреля в 08:14
З прикрас тіки браслети і підвіски ношу.
Браслети шкіряні люблю.
2 1
всемВсёИмного 19 апреля в 08:23
Ответ дляДесь так, але...
Надя а ви така передбачувана 🤣🤣🤣 з другого акаунта зайшла, спитала сама в себе, бо нетерпілося про карати і ціну розповісти 🤣🤣🤣
Нє. Це не Надя. Правда) я тут пасуся у ювелірних темах. Вибирала якось тут браслет. А купила по факту собі пусети з діамантами виробництва Італії. І теж їх виставляли тут) так що в цей раз Ви неправі) це я. Біднуватий, але гордий покупець золота
Забрызжу ядом 19 апреля в 08:23
Нещодавно купила
3 2
люблю_тортики 19 апреля в 08:42
Волосатые руки можно не комментировать 🤣🤣
2 2 1
Хачапууури 19 апреля в 09:45
У мене такий. Не знімаю ніколи, кожен шарм це спогади.
2 1
Вредняжка 19 апреля в 10:09
tereska 19 апреля в 11:24
Мені браслети подобаються, поки в Пандорі їх купую. Один в моделі Рефлекшн, один шкіряний і 1 останній з перлами, до них є спец.застібки, бусини різні, защібки та шарми.
Вдягаю під одяг та настрій.
Багиня 19 апреля в 12:48
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
тобто ви взагалі не бачите різниці між необхідним та тим, що для задоволення і що може бути у людині не на часі?
Так іншого життя в нас не буде. Я вперше за 2 роки купила собі літніх суконь. Без аксесуарів вони будуть ніяки.
Сукні не можно було не купувати, всі попередні вже зносилися. Моє психічне становище не витримає ходити в них ще рік. Це може бути останньою краплею. І не можу поступитися своїм здоров´ям, никому не стане легше,як я залишуся без суконь та браслетів.
автор Тумба-юмба 19 апреля в 13:31
Ответ дляБагиня
Добре,дякую, ввімкнула сповіщення в темі
Была в Заре. Такого как я хотела не было, только такие. Померить удалось один
Багиня 19 апреля в 13:42
Ответ дляТумба-юмба
Была в Заре. Такого как я хотела не было, только такие. Померить удалось один
Теж гарний дуже! Дякую
Сумка з негодою 19 апреля в 14:27
Ответ дляФляшунька
фото
Я такі ’браслети’ весь час ношу)) Оскільки вони прозорі і як губляться, то тяжко знайти, я їх пачки три точно купила у вайкікі))
Коленная ложечка 19 апреля в 16:42
Ответ дляТумба-юмба
Покажите тогда что вам нравится)
Мне нравятся кольчужные браслеты, браслеты из бисера в технике вязания крючком, кожаные браслеты
Десь так, але... 19 апреля в 19:40
Ответ дляЖивунаБагамах
«Надюха» цену не назвала на браслет, так откуда тебе то знать ? Родственников своих будешь имена коверкать, я тебе не разрешала. Ясно ? первого никого не трогала. Комплиментами уже засыпали в другой теме, в этой я не нуждалась пока не пришла очередная гы-гы не по теме.
То, что я считаю очевидной безвкусицей эти все гвозди и лавы, это мое полное право. Поржали над моим вкусом, я поржала над вкусом их. Что не так ? Они то как раз со своими гвоздями и похожи на то, что та скинула.
И отпишись от меня в инста уже наконец коль терпеть не можешь, стиль речи сильно уж узнаваем и не в первой теме. Чао. Так как на провокации больше не ведусь ✌️ только и можешь бегать и гавкать никто и ничто
Яка ж ви заздрісна, хамовита і закомплексована. Подивись скільки підробок на ті часи і браслетів з фіанітами повно. Гадаєте тільки в вас щось ексклюзивне і оригінальне, а у всіх з Алі? Ні, така ж примітивщина і “як у всіх“ В інсті дякувати богу вас не бачила і багато честі ще підписуватися