Изменено 02 мая в 06:30

Девочки, можно ли так носить?

Пригласили на свадьбу. Можна так пойти ?(сочетание середину и колье). Смущает, что камень синий(
показать весь текст
А ось і я 02 мая в 06:49
Нет
ЕжеМышь 02 мая в 06:49
Лучше без колье
Стріляний птах 02 мая в 06:50
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вот такое платье
Да, сюда только чокер либо жемчуг на короткой цепочке
КоКоКоКоКоКо... 02 мая в 06:52
Ответ дляСтріляний птах
Да, сюда только чокер либо жемчуг на короткой цепочке
Жемчуг - опасная штука, нужно очень уметь сочетать, чтобы не тянуло нафталином. У автора с сочетанием не очень
Горлаю зрання 02 мая в 06:53
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вот такое платье
В лифчике пойдете?
Колье не подходит
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 06:54
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Жемчуг - опасная штука, нужно очень уметь сочетать, чтобы не тянуло нафталином. У автора с сочетанием не очень
Что скажете?
ПС я и сама вижу, что не сочетается, поэтому и создала тему. Подумала, может кто то поможет мне оправдать такой образ😃
38 7 4
Горлаю зрання 02 мая в 06:54
Ответ дляЭмчЭндЭм
Почему? Можете обьяснить?
Потому что это бельевой стиль, с колье не сочетается. Колье не сочетается с серьгам.
Не правильно надевать все лучшее сразу
18 4
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 06:55
Ответ дляГорлаю зрання
В лифчике пойдете?
Колье не подходит
Да, в нюдовом
вре_Динка 02 мая в 06:55
Таке враження, наче одягли біжуху із випускного та весілля.) будь-ласка не ображайтеся, я не хочу вас образити, але ця сукня і кольє не сумісні. І сережки з кольє також не клеяться
КоКоКоКоКоКо... 02 мая в 06:55
Ответ дляЭмчЭндЭм
Да, в нюдовом
Без бретелей хотя бы?
Завжди мало 02 мая в 06:58
Перли під бретельки,навіть що підходять. Сподіваюсь, бюст,буде в колір бо так, здешевшує вигляд і без прикрас. Так, треба, щось ніжне, безакцентне,бо це нюд.
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 06:56
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Без бретелей хотя бы?
Без)
Стріляний птах 02 мая в 06:57
Ответ дляЭмчЭндЭм
Что скажете?
ПС я и сама вижу, что не сочетается, поэтому и создала тему. Подумала, может кто то поможет мне оправдать такой образ😃
Оставляйте только чокер, серьги не нужны
КоКоКоКоКоКо... 02 мая в 06:58
Ответ дляЭмчЭндЭм
Что скажете?
ПС я и сама вижу, что не сочетается, поэтому и создала тему. Подумала, может кто то поможет мне оправдать такой образ😃
Зачем Вам обязательно что-то вешать на шею? Отголоски провинции или что? Серьги с колье отлично, но не с этим платьем. Нюдовый, бельевой эфффект не нуждается в дополнительном украшательстве
12 2
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 06:58
Ответ длявре_Динка
Таке враження, наче одягли біжуху із випускного та весілля.) будь-ласка не ображайтеся, я не хочу вас образити, але ця сукня і кольє не сумісні. І сережки з кольє також не клеяться
Я не ображаюсь) ясно, по фото незрозуміло що воно таке і його вартість
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 07:00
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Зачем Вам обязательно что-то вешать на шею? Отголоски провинции или что? Серьги с колье отлично, но не с этим платьем. Нюдовый, бельевой эфффект не нуждается в дополнительном украшательстве
Писала выше - колье купила 4 года назад, очень хотелось его уже куда нибудь надеть. Искала поддержку на советчице 😀
6 5 1
Горлаю зрання 02 мая в 07:00
Ответ дляЭмчЭндЭм
Что скажете?
ПС я и сама вижу, что не сочетается, поэтому и создала тему. Подумала, может кто то поможет мне оправдать такой образ😃
Лучше, чем до
Дайте подумать 02 мая в 07:00
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я наоборот искала акцент в этом колье. Так как платье очень простое. Даже с жемчужным ожерельем, нет акцента в образе. Ну это мое виденье, с вами я не спорю
Якраз перлини підходять до вашої пудрової сукні.
21 1
вре_Динка 02 мая в 07:00
Ответ дляЭмчЭндЭм
Что скажете?
ПС я и сама вижу, что не сочетается, поэтому и создала тему. Подумала, может кто то поможет мне оправдать такой образ😃
Можете з сукнею одягнути? Взагалі під таку сукню я б одягла максимум кулон з діамантом одним на короткому ланцюжку і сережки підвіски тонецькі. Буде більш легко виглядати. Бюстгалтер має бути не помітним.
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 07:03
Ответ длявре_Динка
Можете з сукнею одягнути? Взагалі під таку сукню я б одягла максимум кулон з діамантом одним на короткому ланцюжку і сережки підвіски тонецькі. Буде більш легко виглядати. Бюстгалтер має бути не помітним.
Немає в мене, Нажаль, кулонів з діамантом) все з пандори. 5 років назад зобразила восторг коли чоловік подарував пандору, то всі 5!років завалює. Сьогодні перший раз перевела його в іншу ювелірку,( сережки, що на фото)😃
вре_Динка 02 мая в 07:06
Ответ дляЭмчЭндЭм
Писала выше - колье купила 4 года назад, очень хотелось его уже куда нибудь надеть. Искала поддержку на советчице 😀
Тоді сукню треба іншу і сережки. Я б одягла під це кольє пусети з маленьким камнем, в кольорі як камінь акцентний. І сукню не ночнушку. А щось більш вечірнє і дорожче. Бо якщо це не біжуха - дешева сукня його здешевить
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 07:08
Ответ длявре_Динка
Можете з сукнею одягнути? Взагалі під таку сукню я б одягла максимум кулон з діамантом одним на короткому ланцюжку і сережки підвіски тонецькі. Буде більш легко виглядати. Бюстгалтер має бути не помітним.
Дякую за пораду)
вре_Динка 02 мая в 07:10
Ответ дляЭмчЭндЭм
Немає в мене, Нажаль, кулонів з діамантом) все з пандори. 5 років назад зобразила восторг коли чоловік подарував пандору, то всі 5!років завалює. Сьогодні перший раз перевела його в іншу ювелірку,( сережки, що на фото)😃
Покажіть як перли виглядають з сукнею, бо перли можуть також її обтяжити. Образ сукні-ночеушки має бути - я юна-гола-красуня, така що з ліжка спригнула і готова в люди. Тому він має бути максимально легким
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 07:10
Ответ длявре_Динка
Тоді сукню треба іншу і сережки. Я б одягла під це кольє пусети з маленьким камнем, в кольорі як камінь акцентний. І сукню не ночнушку. А щось більш вечірнє і дорожче. Бо якщо це не біжуха - дешева сукня його здешевить
Я не знаю, сваровскі вважається дешевою біжучою чи дорогими прикрасами? Я реально не розбираюсь в цьому
автор ЭмчЭндЭм 02 мая в 07:11
Ответ длявре_Динка
Покажіть як перли виглядають з сукнею, бо перли можуть також її обтяжити. Образ сукні-ночеушки має бути - я юна-гола-красуня, така що з ліжка спригнула і готова в люди. Тому він має бути максимально легким
Зараз вдягнуся
Дайте подумать 02 мая в 07:11
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Жемчуг - опасная штука, нужно очень уметь сочетать, чтобы не тянуло нафталином. У автора с сочетанием не очень
Тут небезпечні перлини?
Фотка стара, ну й так зрозуміло по рукаву на сукні.
24 1
вре_Динка 02 мая в 07:13
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я не знаю, сваровскі вважається дешевою біжучою чи дорогими прикрасами? Я реально не розбираюсь в цьому
В залежності які сваровські)
Якщо офіційні -то дорога біжуха, але біжуха
Дорогими прикрасами було б якщо там були діаманти і сапфір. В моєму розумінні. Але воно б коштувало більше сотні тисяч доларів)
4 1
вре_Динка 02 мая в 07:17
Ответ дляДайте подумать
Тут небезпечні перлини?
Фотка стара, ну й так зрозуміло по рукаву на сукні.
Віку тут додає і сукня, і зачіска, і перли. Хоч і поєднуються між собою добре
17 2
КоКоКоКоКоКо... 02 мая в 07:19
Ответ дляДайте подумать
Тут небезпечні перлини?
Фотка стара, ну й так зрозуміло по рукаву на сукні.
Так, отакі класичні перлини в поєднанні з жіночною сукнею - то зразу кам бек бабушка мода. Такі хіба під білу сорочку, або під такий..трохи босяцький стиль, щоб збити з них пафос і примусити саме давати акцент, а не «принлаженість» образу
10 2
Фляшка на трьох 02 мая в 07:21
Ответ дляЭмчЭндЭм
Немає в мене, Нажаль, кулонів з діамантом) все з пандори. 5 років назад зобразила восторг коли чоловік подарував пандору, то всі 5!років завалює. Сьогодні перший раз перевела його в іншу ювелірку,( сережки, що на фото)😃
Це у вас хобі - водити чоловіка по ювеліркам? Для чого скуповувати неактуальні прикраси, до того ж не вміючи їх носити?)