19 апреля в 13:44

Можно сделать второй загран мужчине, если первый ещё действителен?

Текущий паспорт до 2027. Можно ли в паспортном столе или документ сервис сделать новый ?
показать весь текст
Леопардові панчохи 19 апреля в 14:15
Ответ дляЭта_Шикарна)
Оце можливо. 1 вкрали писала заяву в поліцію. Але ж була заява і він закінчився давно.
ну, якщо Ви віддали той діючий їм, то наступного разу Вам знову скажуть віддати паспорт. Треба буде написати заяву про втрату того старого. Тоді можите мати два діючих на руках
Саджу все зарання 19 апреля в 14:17
Ответ дляЭта_Шикарна)
Забирают. Первый анулируют. На таможне может оказаться не действительным.
Ні, у вас залишається 2 діючих
Саджу все зарання 19 апреля в 14:18
Ответ дляЭта_Шикарна)
Получала летом. Сказали либо сдаете, либо пишете заяву о потере и анулировании.
Це стосується тих, в яких вийшов термін
Хочу на Балі 19 апреля в 14:44
Ответ дляСамо_достаточная
Подорожало. Поговаривают о 10ти
За 10 это выезд в одну сторону?
Первоклашка Я 19 апреля в 14:49
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Але ж перший заберуть коли документи подаватимете.
Дозволено мати 2 одночасно.
Первоклашка Я 19 апреля в 14:50
Ответ дляЭта_Шикарна)
Забирают. Первый анулируют. На таможне может оказаться не действительным.
Якщо тільки один, то не анулюють.
Первоклашка Я 19 апреля в 14:51
Ответ дляЭта_Шикарна)
У мене без заяви не приймали документи.
То в вас стартй просрочений третій був не зданий був.
Эта_Шикарна) 19 апреля в 14:52
Ответ дляПервоклашка Я
Якщо тільки один, то не анулюють.
Вже розібрались. Їх було 3.
Чаклунка-ведунка 19 апреля в 15:29
Ответ дляМарипосса285747
А для чего так делать?
Я так робила перед війною, в перші наші з дитиною вклеіли візи в канаду інші були в нас на пересування під час вклейки віз
Язикувата Хвеська 19 апреля в 16:03
Ответ дляЭта_Шикарна)
Забирают. Первый анулируют. На таможне может оказаться не действительным.
Нет