22 апреля в 11:11

Які документи потрібні для Ірландії?

Знайшла інформацію , що для тих , хто їде з України віза не потрібна. Може хтось знає , де знайти інформацію для тих, хто їде з іншої країни Європи і має тимчасовий захист ?
Семенівни сусідка 22 апреля в 11:16
Яка різниця, з якої країни ви їдете? Якщо у вас українське громадянство, то вʼїзд безвізовий
Силиконочка 22 апреля в 11:16
Візовий режим встановлено для громадян певної держави. Яка різниця, звідки вони їдуть?
Моторошні троянди 22 апреля в 11:18
автор,почитайте отзывы об этой стране,полное разочарование..медицина на нуле,запрет обортов и тд
3 2 1
автор Тень льва 22 апреля в 11:18
Ответ дляСеменівни сусідка
Яка різниця, з якої країни ви їдете? Якщо у вас українське громадянство, то вʼїзд безвізовий
Не знаєте, де точно про це почитати ? Мені для дитини, не хочеться сюрпризів в дорозі
автор Тень льва 22 апреля в 11:19
Ответ дляМоторошні троянди
автор,почитайте отзывы об этой стране,полное разочарование..медицина на нуле,запрет обортов и тд
Це мовний табір для дитини
Силиконочка 22 апреля в 11:22
Ответ дляТень льва
Не знаєте, де точно про це почитати ? Мені для дитини, не хочеться сюрпризів в дорозі
Ви маєте уявлення, що таке ’громадянство’?
автор Тень льва 22 апреля в 11:25
Ответ дляСиликоночка
Ви маєте уявлення, що таке ’громадянство’?
Це тут ні до чого, бо є особливості перебування в різних країнах для тих, хто вже має тимчасовий захист
Семенівни сусідка 22 апреля в 11:25
Ответ дляТень льва
Не знаєте, де точно про це почитати ? Мені для дитини, не хочеться сюрпризів в дорозі
Силиконочка 22 апреля в 11:27
Ответ дляТень льва
Це тут ні до чого, бо є особливості перебування в різних країнах для тих, хто вже має тимчасовий захист
Як раз до чого
Тимчасовий захист не змінює громадянство
автор Тень льва 22 апреля в 11:28
Ответ дляСеменівни сусідка
Дякую
Кусман Сиру 22 апреля в 11:31
Ответ дляМоторошні троянди
автор,почитайте отзывы об этой стране,полное разочарование..медицина на нуле,запрет обортов и тд
с медициной согласна, но аборт...уж нужно стараться не залететь в лагере! А если друг- то приедете домой и сделаете
1 1
VitalinkaGL 22 апреля в 11:40
Паспорт.
Ирландия,если та,что в ЕС-виза не нужна для украинцев.ВЗ это не гражданство.
Моторошні троянди 22 апреля в 12:27
Ответ дляКусман Сиру
с медициной согласна, но аборт...уж нужно стараться не залететь в лагере! А если друг- то приедете домой и сделаете
что в голове у людей которые создают такие запреты- я просто привела пример..о какой свободе там может идти речь и кстати,в Польше тоже такая х**рня
Кусман Сиру 22 апреля в 12:35
Ответ дляМоторошні троянди
что в голове у людей которые создают такие запреты- я просто привела пример..о какой свободе там может идти речь и кстати,в Польше тоже такая х**рня
у нас тоже скоро запретят... нужно наращивать боевую мощь
ГендиреХтор 22 апреля в 18:01
Ответ дляМоторошні троянди
автор,почитайте отзывы об этой стране,полное разочарование..медицина на нуле,запрет обортов и тд
Оборти це так, погано )))