20 апреля в 13:46

Свекруха і полуниця

Приїхали до свекрухи, останній раз були зимою. Вона вчора ходила на базар, накупила полуниці, помідорів, огірків, капусти, кабачків, картоплю молоду - короче на 1500 грн. майже.
Єдине нормальне це, ревінь - я спечу пиріг.
Ми таке не їмо і дітям не даємо. Вона скандал, що гроші стратила, а я не даю дітям їсти. Це ж все свіженьке - молоденьке. Я кажу - їжте мамо, вам вже, нічого не зашкодить.
Самі тримають кролі, кури - краще б внукам бульйону зварила і кроля втушила.
Більше не поїду!
показать весь текст
Точу ляси 20 апреля в 14:33
Ответ дляКукусик
Чем полезен винегрет? Вареной клетчаткой? Квашенные овощи вообще на любителя.
Квашенные овощи это природный Мезим, который помогает ферментам переваривать пищу и снижает нагрузку на поджелудочную. Но понятное дело без уксуса.
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:33
Ответ дляАсталависта бэйби
Здатність думати є тільки у вас :)
А ми їмо все цілий рік - всі овочі та фрукти без прив’язки Корисне лише з городу свого та в сезон
Так тема ж про мою сім´ю? Що їдять інші мені байдуже
6 4
Асталависта бэйби 20 апреля в 14:33
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Ні, кроля вже зарізав свекр. Я не пощу
Хоч свекр реабілітував свекруху зарізаним кроликом :)
Xвостокрутелка 20 апреля в 14:34
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так, колись дід і баба отримали 4 і ми ще 2 купили. Колись це коштувало зовсім не багато.
Якщо ви колись будете в наших краях, то запитайте в людей вам те саме скадуть
А, так вы троллите? Слава богу. Тут конечно разный контингент бывает, но то, что шесть гектар леса нельзя купить даже умственно отсталый понимает.
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:34
Ответ дляАсталависта бэйби
Хоч свекр реабілітував свекруху зарізаним кроликом :)
Але овочі ті не їв
Котики-муркотики 20 апреля в 14:35
Сколько случаев отравления от овощей и фруктов купленных не в сезон, а люди ничему не учатся. Суда по ответам здесь - таких большинство. Правильно делаете. Я такое тоже детям не даю, все в сезон.
8 6 1
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:36
Ответ дляXвостокрутелка
А, так вы троллите? Слава богу. Тут конечно разный контингент бывает, но то, что шесть гектар леса нельзя купить даже умственно отсталый понимает.
Ви шуткуєте? Ясно що можна, ця земля приватна власність людей які колись працювали в колгоспі. Ми 4 отримали
( баба з дідом) , а 2 купили.
5 3
Чучало яблуні 20 апреля в 14:36
Ответ дляXвостокрутелка
Прям в кадастре весь лес по шесть гектар нарезан и записан на Полищукив, Давиденкив и Голопупенко!
Там столько леса нет , чтобы на всех Голопупенок по 6 гектар хватило
4 2
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:37
Ответ дляЧучало яблуні
Там столько леса нет , чтобы на всех Голопупенок по 6 гектар хватило
Так отримають не всі, тільки ті хто працював в колгоспі. Ви ж не знаєте, а пишите
4 3 2
Котики-муркотики 20 апреля в 14:37
Ответ дляКалинові вуста
Буряк свіжий в квітні?)
С погреба . Прекрасно зимует и у меня лежит как свежий с прошлого года
Чучало яблуні 20 апреля в 14:38
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Так отримають не всі, тільки ті хто працював в колгоспі. Ви ж не знаєте, а пишите
Где уж мне уж
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:39
Ответ дляЧучало яблуні
Там столько леса нет , чтобы на всех Голопупенок по 6 гектар хватило
Ось тут прочитайте про землю в горах (паї) https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&o...
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:39
Ответ дляКалинові вуста
Буряк свіжий в квітні?)
І навіть в травні
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:39
Ответ дляЧучало яблуні
Где уж мне уж
Почитайте, якщо для вас це невідомо
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&o...
vikohka 20 апреля в 14:41
Ответ дляКозачка
Так это Вы сильно удивили организм. А кто ест круглый год, то таких проблем не имеет.
вы повeрили?
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:41
Ответ дляЧучало яблуні
Где уж мне уж
Ось ця вся земля на продаж, це паї людей які її отримали
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:43
Ответ дляЧучало яблуні
Там столько леса нет , чтобы на всех Голопупенок по 6 гектар хватило
В інших областях це частини поля , рівнина. В горах ця земля - це гори, тому що іншої землі там немає.
Чучало яблуні 20 апреля в 14:43
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Почитайте, якщо для вас це невідомо
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&o...
’Поняття земельна частка (пай) безпосередньо пов’язане з паюванням земель сільськогосподарського призначення, що перебували у колективній власності.’ . Что у вас там за лес сельскохозяйственного значения , находящийся в коллективной собственности ?
2 2
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:44
Ответ дляЧучало яблуні
’Поняття земельна частка (пай) безпосередньо пов’язане з паюванням земель сільськогосподарського призначення, що перебували у колективній власності.’ . Что у вас там за лес сельскохозяйственного значения , находящийся в коллективной собственности ?
В Карпатах інших земель немає ( рівнини) колись це була земля колгоспу, а після розпаду колгоспу отримали працівники такі як моя бабця і дід.
2 1
Чучало яблуні 20 апреля в 14:45
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
В Карпатах інших земель немає ( рівнини) колись це була земля колгоспу, а після розпаду колгоспу отримали працівники такі як моя бабця і дід.
Лес сельскохозяйственного назначения ? Это как ?
Миззери 20 апреля в 14:47
Ответ дляНеместная Я
Не цікава тема. Відписка
Я думала свекруха десь в порно почала зніматись , в полуничці.. а тут фігня
Ха-ха-ха)) о да, потенциал был бы у темки
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:48
Ответ дляЧучало яблуні
Лес сельскохозяйственного назначения ? Это как ?
Так. Виписали худобу , косили сіно, була заготівля деревини . Рівнини в горах немає, тому є тільки гори. І паї це частина гір с межах населених пунктів і за межами теж
5 1
Калинові вуста 20 апреля в 14:49
Ответ дляТра Ля Ля
а мы едим квашеные овощи. ничего полезного в нитратных овощах зимой нет
В мені нітратомір. Все мимо))
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:50
Ответ дляКалинові вуста
В мені нітратомір. Все мимо))
Їх окрім нітратів і без того обробляють від грибкових захворювань і стимулятори росту . Це нітратоміром не визначиш
Калинові вуста 20 апреля в 14:52
Ответ дляКотики-муркотики
С погреба . Прекрасно зимует и у меня лежит как свежий с прошлого года
Квітень закінчується))
Калинові вуста 20 апреля в 14:52
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
І навіть в травні
Та й в червні)
Калинові вуста 20 апреля в 14:54
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Їх окрім нітратів і без того обробляють від грибкових захворювань і стимулятори росту . Це нітратоміром не визначиш
Вони ростуть під сонцем.
В нас і в сезон обробояють((( нічого не росте без підживок
автор Привіт з ботойбіччя 20 апреля в 14:55
Ответ дляКалинові вуста
Вони ростуть під сонцем.
В нас і в сезон обробояють((( нічого не росте без підживок
Можете годувати своїх дітей чим завгодно.
3 2
Калинові вуста 20 апреля в 14:56
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Можете годувати своїх дітей чим завгодно.
Можу)
Джонсонюк 20 апреля в 14:56
Кто б моим детям купил).
Я покупаю и огурцы и капусту и помидоры, но в магазине, на базаре и на руках боюсь.