Зарядна станція BoostCharge Pro 2-in-1 від Belkin — найкраща зарядка компанії

Belkin випустила BoostCharge Pro 2-in-1 Dock, призначену для зарядки iPhone та Apple Watch одночасно. Незважаючи на схожість назви з багатьма вже існуючими зарядками Belkin, ця модель фактично є одним з найпродуманіших і унікальних дизайнів Belkin на сьогоднішній день.

Док-станція BoostCharge Pro 2-в-1 розміром із долоню має плоский краплеподібний корпус із поворотним зарядним пристроєм MagSafe у верхній частині. Зарядний пристрій ‌MagSafe‌ можна ложити рівно або його можна підняти та нахилити, щоб підтримувати режим очікування на ‌iPhone‌. Є кілька різних кутів, під якими його можна встановити (від 0 до 70 градусів), але найбільш корисними є два кути: плоский або повністю витягнутий.

Цей зарядний пристрій має два режими заряджання. У горизонтальному положенні воно підходить для заряджання iPhone та інших пристроїв із технологією Qi, таких як AirPods, тому що це просто пласка поверхня для заряджання. У вертикальному положенні воно підходить лише для пристроїв, сумісних із технологією MagSafe. На задній стороні є ще одна плоска підставка для зарядки Apple Watch, яка також підходить для AirPods, що дозволяє заряджати їх одночасно з iPhone.

Незважаючи на те, що цей пристрій призначений для заряджання двох пристроїв одночасно, він універсальний і може заряджати будь-які пристрої, які зазвичай заряджаються 3-в-1 зарядними станціями. Можливо, не кожен заряджатиме свої Apple Watch, iPhone і AirPods одночасно, але цей пристрій все одно корисний, особливо для тих, хто не потребує великих 3-в-1 зарядних станцій.

BoostCharge Pro 2-in-1 Dock поставляється у світло-сірому або вугільно-чорному кольорі та має приємний зовнішній вигляд завдяки матеріалу з м'якого силікону. Він трохи збирає пилюку, але це єдиний недолік, який я помітив.

За розміром зарядний пристрій компактний і не займає багато місця. Це найменший пристрій від Belkin, тому що не потребує окремого місця для заряджання AirPods. У комплекті постачається плетений кабель USB-C та блок живлення потужністю 30 Вт. Кабель прикріплений до пристрою, що може бути незручним для деяких користувачів.

BoostCharge Pro 2-in-1 Dock заряджає ‌MagSafe‌ iPhone зі швидкістю до 15 Вт і також швидко заряджає сумісні моделі Apple Watch. З швидким зарядним пристроєм я зазвичай заряджу Apple Watch кілька разів протягом дня, що достатньо для підтримки заряду. Це також дає можливість заряджання AirPods, коли це потрібно. Тому, якщо у вас є сумісні пристрої і ви хочете швидке заряджання Apple Watch, цей пристрій варто розглянути.