13 апреля в 16:52

Лайфхаки, щоб швидше продати

Ніхто не купує нічого, тиша(
Які у вас є хитрощі, щоб швидше і вигідніше продати товари, переїзджаю, все не зможу забрати
бифидобактерияЖоржик 13 апреля в 16:53
Цена)
Шеллар 13 апреля в 16:54
Ціна, все інше не дієво
Тарабарщина 13 апреля в 16:54
О послухаю. Теж треба.
Може кому треба комір шалевий до пупа з чорнобурки і італійські бокали для білого?
Тарабарщина 13 апреля в 16:55
Ответ дляШеллар
Ціна, все інше не дієво
В мене недорого - не діє. Може треба ставити дорожче?
Тільки не про гроші 13 апреля в 16:55
Ніяких. Повинен з´явитися покупець саме на ваш товар. А це може бути і через декілька років, і навіть ніколи.
Шеллар 13 апреля в 16:57
Ответ дляТарабарщина
В мене недорого - не діє. Може треба ставити дорожче?
Якщо справа не в ціні, значить ваш товар не актуальний, а чекати поціновувача можна роками.
Пейджер, наприклад, Ви і за 10грн. не візьмете.
Дикая Роза 13 апреля в 17:01
Делайте хорошие скидки, например
Пошаманю 13 апреля в 17:03
Ответ дляШеллар
Якщо справа не в ціні, значить ваш товар не актуальний, а чекати поціновувача можна роками.
Пейджер, наприклад, Ви і за 10грн. не візьмете.
Окей а что если мой начальник и вся наша компания уверены в том что их товар нужный и актуальный, в глаза ему сказать что для клиентов ваши продажи это мусор? а где мне работу новую потом искать?
Lourmel 13 апреля в 17:05
Я тоже писала что продажи нулевые) в итоге мне сказали, что мои вещи и бесплатно бы не взяли)
ЭкстрасенсиХаЯ 13 апреля в 17:07
я покупець
1. ціна в оголошенні, а не в дірект - вашого барахла як грязі, гортаємо далі
2. фото не дури з телефоном, а нормальні фото товару
3. наявність 100%
4. відповідаєте швидко, а не через два дні - або телефон вайбер/тг для зв‘язку
5. розуміти, що обирає зараз покупець, і знімати корону
1 10
Луноходик_Ик 13 апреля в 17:08
Денег нет у людей , хоть зизгазом извернись , продажи не увеличатся .
Тратят только на еду , так как не знают , что будет завтра .
Лайфхак - это конец войны и подъем экономики.
Братья Капли 13 апреля в 17:09
эфиры в тик токе
гребут все подряд
3 1
Lourmel 13 апреля в 17:15
Ответ дляБратья Капли
эфиры в тик токе
гребут все подряд
Для этого надо 1500 подписчиков
А_я_ЛОЖУ! 13 апреля в 17:34
Місцеві групи в фб. Якщо гарна ціна то образу заберуть. Таке як меблі б/у я за копійки продавала, головне щоб прийшли і забрали.
А_я_ЛОЖУ! 13 апреля в 17:38
Ответ дляДикая Роза
Делайте хорошие скидки, например
Я навіть за 10 днів на морському курорті так не засмагну))) А ціна крута)
1 3
Дикая Роза 13 апреля в 17:48
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я навіть за 10 днів на морському курорті так не засмагну))) А ціна крута)
Я тоже, но всё равно заказала. Думаю тонкий слой освежит лицо, или как румяна
1 2
Просериарила молодость 13 апреля в 17:55
Не знаю особых лайфхаков, я тоже все лишнее через олх продаю. Всегда пишу так, как хотела бы прочитать сама в роли покупателя - по сути, по фирме, размеру, качеству. Ну и нормальные фото.
Если речь идет о вещи, которая уже нигде не нужна (напр. детская одежда, с которой выросли) то скидываю еженедельно, хоть за копейки может выйти в итоге, лишь бы не лежало. Если же о чем-то ценном, дорогом, то можно и за рекламу заплатить, а цену хоть чуть ниже других поставить.

Но сейчас тяжелое время, в том числе и для продаж.
Планшетница 13 апреля в 18:01
Ответ дляШеллар
Якщо справа не в ціні, значить ваш товар не актуальний, а чекати поціновувача можна роками.
Пейджер, наприклад, Ви і за 10грн. не візьмете.
От пейджер я би за 1 тис взяла зараз
Планшетница 13 апреля в 18:04
Мій лайфхак , який реально працює.
Посортувати товар . Але з любов’ю до справи.
І завжди є зрушення.
Ще мені допомагає допомога тим, кому важко але це прямо, щоб серце відгукнулося
Поліцейський патруль 13 апреля в 18:59
Ответ дляШеллар
Якщо справа не в ціні, значить ваш товар не актуальний, а чекати поціновувача можна роками.
Пейджер, наприклад, Ви і за 10грн. не візьмете.
А в мене є факс з термопринтером. Теж треба продати.
Додаю напруги 13 апреля в 19:52
Ответ дляДикая Роза
Делайте хорошие скидки, например
Хороший?
Дикая Роза 13 апреля в 20:32
Ответ дляДодаю напруги
Хороший?
Не пробовала, это новый тональный у Шисейдо. Их полная стоимость около 2 тысяч. А сейчас на Нотино скидки на разные тоналки Шисейдо в темных тонах, по 200-300 грн
Margarita_Kashina 13 апреля в 22:50
а хрін його знає, ті лайфхаки) вже навіть погоджуєшся на пропозицію знижки 30%, і всеодно покупці зникають. Таке враження, що це як в приколі зі свідками Єгови, яких вирішили впустити в житло, але вони не були до того готові)
Додаю напруги 14 апреля в 17:22
Ответ дляДикая Роза
Не пробовала, это новый тональный у Шисейдо. Их полная стоимость около 2 тысяч. А сейчас на Нотино скидки на разные тоналки Шисейдо в темных тонах, по 200-300 грн
Аа, тільки темні? Мені світлі підходять