Де можна відпочити з дітьми - Закарпаття

Дітки маленькі однієї 2 роки , другий 4 роки
Де можна спокійно відпочити?
І головне щоб були басейни або аквапарки
Про походи в гори поки що можу забути .........
Коли мовчу- приємна жінка 23 апреля в 09:42
Відкриваєте букінг, ставите галочки, які умови вам потрібні - басейн, харчування, кухня і т.п. - і обираєте на свій гаманець
2 1
Полюю на дрони 23 апреля в 09:42
Косино і Мукачево ( аквапарк).
ВундерКИНГ 23 апреля в 10:00
Я минулого літа відпочивала в Ясиня в готелі ’5 камінів’. Сину було 6, доньці 1.5. Є два ігрові майданчики на вулиці і маленька ігрова зона в приміщенні. Є бассейн критий, один для дорослих і один для малечі. В бассейні були і жилети для маленьких, і нарукавники. В номері кухня з усім необхідним, а головне з посудомийкою))) в кожному номері камін, взагалі номерів, як ви здогадались 5, тому не людно.
Все ок, але я була на машині, то ми з дітьми їздили в Долину перців, в Буковель, бо так би я за 5 днів знудилась.
Я тертий жук 23 апреля в 10:09
Подивіться на Шаяни, Червона рута і біля неї. Там є гарні котеджі з басейнами. Можна з´їздити в аквапарк Косино. Або в тих же Шаянах є готель Мольфар з гірками. Туди можна було ходити за гроші, здається (дізнайтесь за телефоном)
Чорт і Шо 23 апреля в 10:14
Якщо немає обмежень по бюджету, то найкращі аквапарки то Термальні Води Косино, Три сини і Донька, Ріксос Прикарпаття. В Закарпатті тільки перший. В самому Закарпатті безліч готелів з басейнами, але то будут скоріше дорослі СПА зони, ніж аквапарки для двох маленьких дітей.
автор Пэрисхилтонша 23 апреля в 10:23
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Відкриваєте букінг, ставите галочки, які умови вам потрібні - басейн, харчування, кухня і т.п. - і обираєте на свій гаманець
я написала тут, щоб почитати особистий досвід людей......
Заздрість то погано 23 апреля в 10:42
Ответ дляПэрисхилтонша
я написала тут, щоб почитати особистий досвід людей......
для цього - в них мають бути такі самі вихідні - двоє дітей та що там ще?
тому, я багато де була у прикарпатті/карпатах/закарпатті
але нашо вам мій досвід та відгуки?
1 1 1
Омлетик 23 апреля в 10:53
Серьезно? Вам нужен аквапарк и бассеин с детьми 2 и 4 лет?