планую переїзд в Бровари. хто місцевий, потребую інформації

які в центрі гарні супермаркети? де краще гуляти з дітьми? що цікавого подивитися? гуртки цікаві? школи, садки? кваліфікований доказовий педіатр і терапевт?
Пиу!Пиу! 12 апреля в 21:36
Вы купили жилье? Что? За сколько?
Меня тоже бровары интересуют
Файна цьоця 12 апреля в 21:40
Жилье строят, школы не строят. С третьего класса вторая смена в гос.школах
Гулять лучше всего в центральном парке
Роза в вазі 12 апреля в 21:42
В Броварах є Сільпо, Варус, Атб, Мегамаркет, Фора, Форум, Бонус, Новус тощо. З дітьми гуляти є де. Центральний парк, багато дитячих майданчиків по місту. Гуртки на любий смак. Школи садики переповнені. Будівництво є, а нових шкіл і садочків нема. Педіатри гарні є.
автор Білий Лосик 12 апреля в 21:44
Ответ дляРоза в вазі
В Броварах є Сільпо, Варус, Атб, Мегамаркет, Фора, Форум, Бонус, Новус тощо. З дітьми гуляти є де. Центральний парк, багато дитячих майданчиків по місту. Гуртки на любий смак. Школи садики переповнені. Будівництво є, а нових шкіл і садочків нема. Педіатри гарні є.
порадьте педіатра будь ласка
Роза в вазі 12 апреля в 21:47
Ответ дляБілий Лосик
порадьте педіатра будь ласка
Казнодій Н.Д. Вона по декларації працює, але потрапити не реально. Прийом 500 чи 550 як к часнику більш реальний. Але до неї не на сопелькі. Якщо щось серйозніше, то вона шикарна.
Дідова баба 12 апреля в 21:50
Ответ дляРоза в вазі
Казнодій Н.Д. Вона по декларації працює, але потрапити не реально. Прийом 500 чи 550 як к часнику більш реальний. Але до неї не на сопелькі. Якщо щось серйозніше, то вона шикарна.
В Бахмутській лікарні теж гарні фахівці, нажаль призвища не пам´ятаю. Але я повністю до них перейшла, з 7 амбулаторії
Роза в вазі 12 апреля в 21:52
Ответ дляДідова баба
В Бахмутській лікарні теж гарні фахівці, нажаль призвища не пам´ятаю. Але я повністю до них перейшла, з 7 амбулаторії
Я теж в Бахмутській зараз. Дуже гарні фахівці. В лікарню Багнюка йду вже коли нема варіантів)
Цветочница 13 апреля в 05:57
З супермаркетів, мені подобається новус та Варус, сільпо в нас не дуже, непогана фора на в´їзді. Якщо будете жити в районі новобудов, наприклад, район Симоненко, сільпо, то купа площадок для дітей, є парки. Я живу в Сафарі, тут на території комплексу тільки 5 площадок. Щодо гуртків, на будь-який смак та кишеню. В мене діти дорослі, але з того що було, гарна музична школа з хорошою підготовкою, танцювальний гурток Феєрія, ушу, басейн, з дуже професійними тренерами. Репетитори, але зараз онлайн можна будь-якого знайти. Стосовно педіатрів, гарний педіатр у Добробуті, Бірюкова Наталія, ще непоганий педіатр у Веті, молода дівчина, фамілію не знаю, бо діти виросли, а от подруга дуже задоволена. З садочками та школами, капець, але є приватні, непогана підготовка у п´ятій та сьомій школах. З цікавих місць, якщо не брати торговий центр, тільки музей, приїзжають театри, парк та ліс. Багато тренажерних залів, три басейни. Плюс, все недалеко, в пішій доступності, або пару зупинок на громадському транспорті, який ходить регулярно, або власне авто, яке, якщо у вас не приватна територія, проблематично запакувати.
автор Білий Лосик 13 апреля в 08:04
Ответ дляЦветочница
З супермаркетів, мені подобається новус та Варус, сільпо в нас не дуже, непогана фора на в´їзді. Якщо будете жити в районі новобудов, наприклад, район Симоненко, сільпо, то купа площадок для дітей, є парки. Я живу в Сафарі, тут на території комплексу тільки 5 площадок. Щодо гуртків, на будь-який смак та кишеню. В мене діти дорослі, але з того що було, гарна музична школа з хорошою підготовкою, танцювальний гурток Феєрія, ушу, басейн, з дуже професійними тренерами. Репетитори, але зараз онлайн можна будь-якого знайти. Стосовно педіатрів, гарний педіатр у Добробуті, Бірюкова Наталія, ще непоганий педіатр у Веті, молода дівчина, фамілію не знаю, бо діти виросли, а от подруга дуже задоволена. З садочками та школами, капець, але є приватні, непогана підготовка у п´ятій та сьомій школах. З цікавих місць, якщо не брати торговий центр, тільки музей, приїзжають театри, парк та ліс. Багато тренажерних залів, три басейни. Плюс, все недалеко, в пішій доступності, або пару зупинок на громадському транспорті, який ходить регулярно, або власне авто, яке, якщо у вас не приватна територія, проблематично запакувати.
щіро дякую за таку розгорнуту відповідь! жити буду біля терміналу, парковка своя, тож не проблема, але давно не була за кермом (не мала потреби), тож поки боюсь в новому місті)))
Цветочница 13 апреля в 08:17
Ответ дляБілий Лосик
щіро дякую за таку розгорнуту відповідь! жити буду біля терміналу, парковка своя, тож не проблема, але давно не була за кермом (не мала потреби), тож поки боюсь в новому місті)))
Будь ласка, бажаю легкого переїзду та швидко освоїтись.
Советничаю тут 13 апреля в 11:40
Ответ дляЦветочница
З супермаркетів, мені подобається новус та Варус, сільпо в нас не дуже, непогана фора на в´їзді. Якщо будете жити в районі новобудов, наприклад, район Симоненко, сільпо, то купа площадок для дітей, є парки. Я живу в Сафарі, тут на території комплексу тільки 5 площадок. Щодо гуртків, на будь-який смак та кишеню. В мене діти дорослі, але з того що було, гарна музична школа з хорошою підготовкою, танцювальний гурток Феєрія, ушу, басейн, з дуже професійними тренерами. Репетитори, але зараз онлайн можна будь-якого знайти. Стосовно педіатрів, гарний педіатр у Добробуті, Бірюкова Наталія, ще непоганий педіатр у Веті, молода дівчина, фамілію не знаю, бо діти виросли, а от подруга дуже задоволена. З садочками та школами, капець, але є приватні, непогана підготовка у п´ятій та сьомій школах. З цікавих місць, якщо не брати торговий центр, тільки музей, приїзжають театри, парк та ліс. Багато тренажерних залів, три басейни. Плюс, все недалеко, в пішій доступності, або пару зупинок на громадському транспорті, який ходить регулярно, або власне авто, яке, якщо у вас не приватна територія, проблематично запакувати.
Добридень. Мене цікавлять басейни.Я знаю лише один, Купаву. А де знаходяться ще два? Дякую
Цветочница 13 апреля в 11:44
Ответ дляСоветничаю тут
Добридень. Мене цікавлять басейни.Я знаю лише один, Купаву. А де знаходяться ще два? Дякую
Центр Феско та термінал.
автор Білий Лосик 13 апреля в 14:15
Ответ дляЦветочница
Центр Феско та термінал.
на терміналі ж наче не працював?