2.5 тыс евро чист для Германии норм зарплата?

показать весь текст
Tammy21 28 апреля в 09:11
Ответ дляНе любовница
Удалено администрацией...
Дон Пэдро 28 апреля в 09:17
Ответ дляTammy21
А який сенс? Мінуси у кожного різні. Хороша ’грязна’ не гарантує хорошу ’чисту’.
Я кажу про реальність. ніхто ’чисті’ ніколи не обговорює, вони по-іншоиу відносяться до теми податків і вважають (досить справедливо), що вищий податок просто означатиме, что частину витрат на життя потім за тебе буде нести держава.

І в Німеччині податок різний для різних земель і для різних людей - на кінцевий % впливають різні фактори, тому обговорювати чисту для роботодавця немає сенсу
Не любовница 28 апреля в 09:13
Ответ дляTammy21
Удалено администрацией...
Я видела уже ваши комментарии, не о чем с вами разговаривать. Вы здесь постоянно, только вот когда вы успеваете работать непонятно 😃
17 3
Я така бойова 28 апреля в 09:15
Ответ дляTammy21
На 1 людину? Це гроші на зйом, їжу, речі, погуляти і трошки відкласти. Тобто, ви на це досі комфортно зможете жити, але, наприклад, відпустку кожні 2 місяця не влаштуєте. Ну і плюс, точніше мінус, якщо збираєтеся змінювати візу, то можуть бути нюанси, сума, на жаль, не для всіх достатня.
Ви мешкаєте в Німечинні? бо у вас завжди такі поради, як трошки не в темі... Щось вірно щось ні...
10 2 1
Tammy21 28 апреля в 09:18
Ответ дляНе любовница
Я видела уже ваши комментарии, не о чем с вами разговаривать. Вы здесь постоянно, только вот когда вы успеваете работать непонятно 😃
Ви перейшли на особистості, бо не можете аргументувати власну точку зору. Ок.
Для ’нєравнодушних’ -- Я це писала багато разів, сиджу на Порадниці виключно під роботу, тобто під конкретний робочий процес. Так що так, от прямо зараз я працюю)
3 1
Tammy21 28 апреля в 09:17
Ответ дляЯ така бойова
Ви мешкаєте в Німечинні? бо у вас завжди такі поради, як трошки не в темі... Щось вірно щось ні...
Так, я а Німеччині. Максимальна дивна ’претензія’) Люди живуть по різному.
Я така бойова 28 апреля в 09:18
Ответ дляTammy21
Коли ви зміните житло на суму вашої аренди*2*3 і т.д вас будуть оточувати люди які заробляють більше)
Пс. Це один з способів розширити власні горизонти. Простіше вибратися у центр великого міста та походити по магазинах/рестах.
Ви точно до Німеччини справи не маєте...
5 2 1
Tammy21 28 апреля в 09:19
Ответ дляЯ така бойова
Ви точно до Німеччини справи не маєте...
Я заскриню ваш комент. Дякую!))
Буду кидати його усім @#₴ап, які мені строчать, що я на соціалі. Все, тайна розкрита, я не в Німеччині))))
Я така бойова 28 апреля в 09:20
Ответ дляTammy21
Я заскриню ваш комент. Дякую!))
Буду кидати його усім @#₴ап, які мені строчать, що я на соціалі. Все, тайна розкрита, я не в Німеччині))))
Ну я думаю інші люди те ж помітили, що у вас складнощі з інтеграцією і розумінням деталей життя в Німеччині, то ж ви їх не здивуєте.
6 1
Tammy21 28 апреля в 09:22
Ответ дляЯ така бойова
Ну я думаю інші люди те ж помітили, що у вас складнощі з інтеграцією і розумінням деталей життя в Німеччині, то ж ви їх не здивуєте.
Будь ласка, визначиться. В мене ’складнощі з інтеграцією і розумінням деталей життя в Німеччині’ чи я не в Німеччині. Це важливо)
4 3
Я така бойова 28 апреля в 09:23
Ответ дляTammy21
Будь ласка, визначиться. В мене ’складнощі з інтеграцією і розумінням деталей життя в Німеччині’ чи я не в Німеччині. Це важливо)
Це не мені, це вам треба визначитись... чи просто задуматись...
1 1
Кринжова баба 28 апреля в 09:23
Ответ дляНе любовница
Знаю обеспеченных людей, у которых свой успешный бизнес, под их руководством сотни работников, они не ездят в отпуск каждых 2 месяца (разве что по работе посещают другую страну). С трудом представляю отпуск 2 раза в месяц, потом даже тяжело вливаться в рабочие будни. И это больше как исключение из правил и бывает очень и очень редко. К тому же даже обеспеченные богатые люди пашут 24/7, а не отдыхают каждые два месяца. У них колоссальная ответственность
Ви чи не в европі живите,тут на вихідні можна з´їздити в іншу країну,ось вам і міні відпустка
Tammy21 28 апреля в 09:23
Ответ дляЯ така бойова
Це не мені, це вам треба визначитись... чи просто задуматись...
Над чим мені задуматися? З чим визначитися? З моїм місцеперебуванням?)
Просто цікаво, ви самі перечитуєте те, що пишете?)
2 1
ГЛЮкоза 28 апреля в 09:26
В нашому регіоні це навіть велика зарплата.
Працювати в Німеччині не вигідно.
6 2
Кринжова баба 28 апреля в 09:26
Ответ дляГЛЮкоза
В нашому регіоні це навіть велика зарплата.
Працювати в Німеччині не вигідно.
Тому німців всіх на соціал треба треба)
Файно Замало 28 апреля в 09:28
Ответ дляПишу, не читаю
Прекрасная зарплата. У меня муж столько зарабатывает
В Германии?
Файно Замало 28 апреля в 09:29
Ответ дляviter33
Середня з.п. в Німеччині у 2023 р. - 4 323 Є/міс. ’грязними’
А сколько это чистыми?
viter33 28 апреля в 09:33
Ответ дляФайно Замало
А сколько это чистыми?
А там неможливо порахувати
Бо залежить віз землі, загального доходу сім’ї.
в середньому всі відрахування -40% від з/п брутто
Файно Замало 28 апреля в 09:33
Ответ дляНе любовница
Выразилась правильно. Вы написали про отпуск каждых два месяца.
Но почему то я только на советчице вижу людей, которые получают 3к€ + и еще отпуск каждых два месяца. Ну это смешно
А сколько же по вашему люди получают в Германии? Если 3к фантастика
1 1 1
viter33 28 апреля в 09:34
Ответ дляГЛЮкоза
В нашому регіоні це навіть велика зарплата.
Працювати в Німеччині не вигідно.
Доки не зняли соціальні виплати - так))))
3 1
Полтавська галушка 28 апреля в 09:36
я похоже живу где-то в паралельной Украине, что не так с людьми которые пишут что это маленькая зарплата, ну от что? нам бы всем поголовно такую здесь)
6 5
viter33 28 апреля в 09:36
Ответ дляФайно Замало
А сколько же по вашему люди получают в Германии? Если 3к фантастика
Йшлося не про високу з/п
А що середньостатистичний працівник із з/п 3+ т.Є/міс. не може ходити у відпустку кожні 2 міс. (якщо звичайно, розуміємо звичайну відпустку 10+ днів, а не ’злітати лоукостом в Барселону на суботу\неділю)
3 1
Винник 28 апреля в 09:37
Дивлячись на склад родини.
Це цілком норм, але не пошикуєте
viter33 28 апреля в 09:37
Ответ дляПолтавська галушка
я похоже живу где-то в паралельной Украине, что не так с людьми которые пишут что это маленькая зарплата, ну от что? нам бы всем поголовно такую здесь)
Ну говорять же про з/п в Німеччині, а не в Україні.
Самоучка 28 апреля в 09:37
Ответ дляviter33
Доки не зняли соціальні виплати - так))))
Ну бомж стайл это по желанию. Не всем подходит попрошайками жить и стоть в очередях в тафель. Есть и уважающие себя люди. Я работаю, сын работает, мужчины украинские знакомые все работают, женщны бОльшая часть давно на подработках.
Файно Замало 28 апреля в 09:41
Ответ дляviter33
Йшлося не про високу з/п
А що середньостатистичний працівник із з/п 3+ т.Є/міс. не може ходити у відпустку кожні 2 міс. (якщо звичайно, розуміємо звичайну відпустку 10+ днів, а не ’злітати лоукостом в Барселону на суботу\неділю)
Конечно речь о коротких поездках на 3-4 дня. У нанятого сотрудника отпуск все таки лимитирован.

Но это же тоже отпуск?
1 1
Самоучка 28 апреля в 09:41
Ответ дляФайно Замало
А сколько же по вашему люди получают в Германии? Если 3к фантастика
2,5 чистыми это нормальная зрп за фольцайт. Так скажем получит работник на заводе квалифицированный, опытный белый воротничок без вышего образования.. В бюро у обычного клерка меньше зрп.
6 1
Винник 28 апреля в 09:42
Житло + електрика, інтернет, моб звязок, гараж, гуртки, проїздний - 1000
Їжа - 800
Бензин 200.
Вже 2000.
Разовий вихід кудись родиною мінімум 50, ще одяг/взуття/книжки/меблі - то й нічого від 2500 не залишиться.
6 4
viter33 28 апреля в 09:41
Ответ дляФайно Замало
Конечно речь о коротких поездках на 3-4 дня. У нанятого сотрудника отпуск все таки лимитирован.

Но это же тоже отпуск?
Я не вважаю 3 дні відпусткою (з яких 2 - це субота, неділя)
Але щодо кількості та тривалості відпусток - на любителя
Знаю мільйонерів, які ніколи не були у відпустках (трудоголіки, живуть на роботі), а є такі, які мін.по 2 рази на рік на 14+ днів по Альпах, Домініканах (але так - на зв’язку 24/7)
5 1 1
Файно Замало 28 апреля в 09:42
Ответ дляviter33
Я не вважаю 3 дні відпусткою (з яких 2 - це субота, неділя)
Але щодо кількості та тривалості відпусток - на любителя
Знаю мільйонерів, які ніколи не були у відпустках (трудоголіки, живуть на роботі), а є такі, які мін.по 2 рази на рік на 14+ днів по Альпах, Домініканах (але так - на зв’язку 24/7)
От того что вы не считаете это отпуском
Это не перестаёт быть отпуском