25 апреля в 11:53

Хто їздив на збір полуниці за кордон? Підштовхніть, або відмовте

Знайома їде на збір полуниці за кордон, обіцяють 2500-3000 євро за місяць.
Хто їздив? Це реально заробити за місяць? Наскільки важко працювати, я фізично не дуже витривала, що потрібно з собою брати, на що звернути увагу при плануванні поїздки?
Поділіться своїм досвідом, або думками!
Українська зірочка 25 апреля в 11:54
Сама не була, розповідали знайомі, дуже тяжка праця..
VitalinkaGL 25 апреля в 11:55
Великобритания.
куча вакансий на фермы сейчас,на 6 месяцев.
сбор урожая.
физически тяжело,100 раз подумайте,но привыкнуть ко всему можно.
они селят.
ездили студентами-это одно,мне за 40-точно не пошла бы.
буреЛОМКА 25 апреля в 11:55
Автор, це хана. Воно того точно не варте.
Мира всем 25 апреля в 11:55
вы когда то ее собирали?
я да - бесплатно правда... и денег не хочется
Рятівник Малібу 25 апреля в 11:55
Працювати важко, будете мати справу з пестицидами. Якщо здоров´я не дуже то краще не їдьте зовсім.
Вивчайте договір у всі умови щоб не було сюрпризів де в результаті ви отримаєте 30% бо все інше буде за ваш рахунок проживання і харчування....
Тумба-юмба 25 апреля в 11:55
Знайомі казали, що тяжко, але заробити можна.
ДелиВерка 25 апреля в 11:55
Ответ дляРятівник Малібу
Працювати важко, будете мати справу з пестицидами. Якщо здоров´я не дуже то краще не їдьте зовсім.
Вивчайте договір у всі умови щоб не було сюрпризів де в результаті ви отримаєте 30% бо все інше буде за ваш рахунок проживання і харчування....
Чому з пестицидами при зборі урожаю?
1 1
Рятівник Малібу 25 апреля в 11:57
Ответ дляДелиВерка
Чому з пестицидами при зборі урожаю?
Ви серйозно вважаєте що можна вирощувати полуницю без пестицидів?
Ви настільки наївні? Чи ніколи не працювали в теплиці?
ДелиВерка 25 апреля в 11:58
Ответ дляРятівник Малібу
Ви серйозно вважаєте що можна вирощувати полуницю без пестицидів?
Ви настільки наївні? Чи ніколи не працювали в теплиці?
Я прекрасно знаю, як її вирощують.
А ви пишите свої домисли.
Я вас запитала, як збирач полуниці буде працювати з пестицидами?
Їх застосування я знаю. А ще знаю, як проходять перевірки товар на продаж і експорт.
5 1
VitalinkaGL 25 апреля в 11:59
приблизительно это выглядит так
мегамоСГ 25 апреля в 12:00
я не работала, но ездила на ферму, закупать ящиками для своего магазинчика. цен не помню, это еще до войны и ковида было.
то что я увидела, это был ужас. лето, жара. ни облачка. поле. в поле людей 20. ни тени ничего. в начале поля стоит зонт, куда они сносят эту клубнику. где сидит женщина, которая принимает у них ящики. и которая мне и отдавала мою покупку.места под зонтом нет. если захочется тени, то это твои проблемы.
собирают с рассвета и до 3 или 4 часов. в позе зю. без тени. на жаре.
выход у них должен быть от ящиков. потому что при мне она ящик записывала.
считаю сумма 2000-3000 не реальная.
на руки, после вычета всего(еда, жилье и тд) если 1000 останется, будет хорошо.
но, я просто видела со стороны. надеюсь, я ошибаюсь
9 6 1
Мира всем 25 апреля в 12:01
Ответ дляVitalinkaGL
приблизительно это выглядит так
жесть - 10 часов в день
Гага Газу 25 апреля в 12:01
Это точно, спине и пояснице огромная нагрузка, клубника обрабатывается и дерматит может быть. Сколько там часов а день, отож И да, жилье и питание не может быть бесплатно.
Знакомая в 20+ поехала и зарпботала с мч на квартиру в небольшом городе. Но в 20 у всех много сил и здоровья..
ДелиВерка 25 апреля в 12:02
Ответ длямегамоСГ
я не работала, но ездила на ферму, закупать ящиками для своего магазинчика. цен не помню, это еще до войны и ковида было.
то что я увидела, это был ужас. лето, жара. ни облачка. поле. в поле людей 20. ни тени ничего. в начале поля стоит зонт, куда они сносят эту клубнику. где сидит женщина, которая принимает у них ящики. и которая мне и отдавала мою покупку.места под зонтом нет. если захочется тени, то это твои проблемы.
собирают с рассвета и до 3 или 4 часов. в позе зю. без тени. на жаре.
выход у них должен быть от ящиков. потому что при мне она ящик записывала.
считаю сумма 2000-3000 не реальная.
на руки, после вычета всего(еда, жилье и тд) если 1000 останется, будет хорошо.
но, я просто видела со стороны. надеюсь, я ошибаюсь
Ви забули уточнити за пестициди
Отраву продавали?
мегамоСГ 25 апреля в 12:03
Ответ дляДелиВерка
Ви забули уточнити за пестициди
Отраву продавали?
да, как и все
2 1
Не гоню 25 апреля в 12:03
Все, что угодно, кроме ягод, мяса и рыбы.
Это ад.
ХвилювАллочка 25 апреля в 12:04
Кошмарный труд
И в дождь и в жару стоять раком много часов подряд
Я когда собиралась тоже, но передумала
Оч@ров@Шк@ 25 апреля в 12:04
Ответ дляУкраїнська зірочка
Сама не була, розповідали знайомі, дуже тяжка праця..
І в Україні є збір полуниці, під Вінницею Лука Мелешківська, їздять люди з сіл, праця важка теж, але розвозка кожен день додому, тому може вигідніше в Україні.
Мішечок щастя 25 апреля в 12:04
Я работала в прошлом году в Польше. Если есть силы, можно заработать нормально. Выработка сдельная, оплата по количеству собранного урожая. Но хороших условий проживания ждать не стоит
Знову Я 25 апреля в 12:08
Ответ дляVitalinkaGL
приблизительно это выглядит так
60 часов в неделю 6 древка - ппц
Я_уеду_жить_в_Лондон! 25 апреля в 12:08
Поїдьте краще в Грецію в готелі
Там харчування, проживання
8 годин в день робота
З вихідними ( на морі)
Ну так, зарплатня менша - 1500
Але не треба затрат на їжу в житло
Знову Я 25 апреля в 12:08
Ответ дляМира всем
жесть - 10 часов в день
Раком стоя на жаре
Мира всем 25 апреля в 12:09
Ответ дляЗнову Я
Раком стоя на жаре
мне уже их спины и ноги жалко... да и руки тоже
Знову Я 25 апреля в 12:09
Ответ дляМира всем
мне уже их спины и ноги жалко... да и руки тоже
Ну в 20 лет наверно можно попробовать
Мира всем 25 апреля в 12:10
Ответ дляЗнову Я
Ну в 20 лет наверно можно попробовать
своим детям бы не желала..
Невгамовна сила 25 апреля в 12:20
Ответ дляОч@ров@Шк@
І в Україні є збір полуниці, під Вінницею Лука Мелешківська, їздять люди з сіл, праця важка теж, але розвозка кожен день додому, тому може вигідніше в Україні.
А щотвона заробить вмукраїні? Дають 400-700 грн від виробітку
Оч@ров@Шк@ 25 апреля в 12:28
Ответ дляНевгамовна сила
А щотвона заробить вмукраїні? Дають 400-700 грн від виробітку
Моя невістка 1000 заробляла, але вона сильна жінка.
Престидижитатор 25 апреля в 12:29
Ответ дляНевгамовна сила
А щотвона заробить вмукраїні? Дають 400-700 грн від виробітку
В Луці нормальне ставлення до людей.в Польщі ( не тому що злі вони, чи спеціально, а так склалося роками) ставлення буде, як до худоби.Якщо погано стане, то в Луці бігом допомогу побіжать надавати, водички і т.д. В Польщі чхати, жінки плачуть,п´ють знеболювальне і далі працювати.щось не подобається - шуруй пішки геть по полям 10-15 км.до автобуса.
В нас можна заробити 20-25 тис. Якщо гарувати, як в Польщі, то і 35 вийде, тільки на ліки потім більше піде ( і це я не образно кажу ). Я знаю зсередини обидва варіанти, тому і не думала б в сторону польської полуниці.
3 1
Русланка з гілки 25 апреля в 12:33
автор, была тут тема. не будет такой з.п и близко. эта зар плата квалифицированного специалиста с образованием и языком. поищите видео на ютубе. там и условия и про оплату. или здесь тему
Gvenna 25 апреля в 12:35
Робота одноманітна, постійно в одній позі, важко на спину.
Наймитом би не пішла. А сама на себе залюбки.

Я вирощувала полуницю сама, вибирала, продавала. Без пестицидів) органічне землеробство)