Изменено 28 апреля в 09:22

Бойлер в квартире.. морока или нет?

Вітаю! Купили квартиру, встановлений бойлер, до того ніколи не користувались.. Подивилась роліки, це так морочливо їм користуватись, чи звикнемо? Спочатку перекрити, повітря випустити, впевнитись що набрана вода, в розетку пуститй не включати.. Мама дорогая!! 🤦🙏🤯
Заспокойте, що не такий страшний звір цей бойлер)) пів країни ж з ним живуть...
ДЯКУЮ!
42 9
Заздрість то погано 28 апреля в 09:24
Морока без бойлера.
Боже, что вы там собираетесь каждый раз крутить и включать?
Уже лет 15 бойлером пользуемся постоянно. Включили, выставили, забыли
Мальчижка 28 апреля в 09:22
А чем нужно пользоваться когда горячей воды нет? 15 лет пользуемся когда нет воды горячей
Не за Будка 28 апреля в 09:23
Если не бойлер, будете тазики греть или моржевать?
Швидка Настя 28 апреля в 09:23
Я навіть і забула,що він є😂
Два-три тижні і фсьо 28 апреля в 09:23
Мені майстер все підключив і все. Не маю діла до нього більше - працює) З чим ви там морочитися зібралися?
хутряна володарка 28 апреля в 09:23
А що складного? Ну кипятити водичку в каструлі і митися з тазіка точно легше
ЯсноВидящая 28 апреля в 09:23
Бойлер не путін, не нападе, не бійтеся.
15 2
Love_Love_Love_ 28 апреля в 09:23
Кипʼятильник у ванну значно простіше. Нашо вам той бойлер?
Добро с Кулаками 28 апреля в 09:23
Удалено администрацией...
автор ВерСаСе 28 апреля в 09:25
Ответ дляДобро с Кулаками
Удалено администрацией...
Електрохарчування 28 апреля в 09:25
Ответ дляДобро с Кулаками
Удалено администрацией...
Або з печерки)))
4 1
Швидка Настя 28 апреля в 09:25
Ответ дляВерСаСе
Удалено администрацией...
А де ви жили до цього? Які умови були?
Добро с Кулаками 28 апреля в 09:26
Ответ дляЕлектрохарчування
Або з печерки)))
Ми отруйні, расходимся 😁
Неправдиша 28 апреля в 09:26
Боже ото проблема, установили і все. Без нього погано, 100 кв в місяць, якщо не вимикати, тут вже єдиний мінус. Але звикання до хорошого дуже швидке
автор ВерСаСе 28 апреля в 09:26
В минулій квартирі гаряча і холодна були завжди, потреби в бойлері не було..
Електрохарчування 28 апреля в 09:27
Ответ дляДобро с Кулаками
Ми отруйні, расходимся 😁
Еее, ні , це наша галявинка)))
Швидка Настя 28 апреля в 09:27
Ответ дляВерСаСе
В минулій квартирі гаряча і холодна були завжди, потреби в бойлері не було..
Централізовано гаряча вода? Правильно?
Швендяю містами 28 апреля в 09:27
Ответ дляВерСаСе
Удалено администрацией...
Порада, встановили, ввімкнули в розетку, почекали годину-дві поки нагрієся і вуаля.
Швидка Настя 28 апреля в 09:28
Ответ дляДобро с Кулаками
Ми отруйні, расходимся 😁
Ні. Тема бойлер поза печерою ще не розкрита.
А може треба все терміново демонтувати. Почекайте ще
Електрохарчування 28 апреля в 09:29
Ответ дляШвидка Настя
Централізовано гаряча вода? Правильно?
Аж цікаво : з якого містааа ))))
Як в пісні .
всемВсёИмного 28 апреля в 09:29
Ответ дляЯсноВидящая
Бойлер не путін, не нападе, не бійтеся.
Бойлер може як і путлер вбити. Але з бойлером це трапляється вкрай рідко.
Електрохарчування 28 апреля в 09:31
Ответ дляШвидка Настя
Ні. Тема бойлер поза печерою ще не розкрита.
А може треба все терміново демонтувати. Почекайте ще
Ой ну шо ви )))
Мама дараґая , папа касманавт)))
Я вже з папкормом )))
2 1
Просто каралева 28 апреля в 09:31
У нас колонка в одній квартирі газова в інший котел двухконтурний на обігрів кімнат і воду
3 1
Швидка Настя 28 апреля в 09:31
Ответ дляЕлектрохарчування
Аж цікаво : з якого містааа ))))
Як в пісні .
Ну у нас таке також є. Але ціна за куб така, що бойлер рятує.
Всі почали поступово відмовлятися від тієї гарячої води . Думали,що у голови ОСББ буде інфаркт..
1 1
Швидка Настя 28 апреля в 09:32
Ответ дляПросто каралева
У нас колонка в одній квартирі газова в інший котел двухконтурний на обігрів кімнат і воду
І як це допоможе автору не боятися бойлера?😂
АБВГДэшница 28 апреля в 09:32
Чайник так само))), порожній не включати. А тут легше: раз майстер встановить і все. Включили, помились і спатки
автор ВерСаСе 28 апреля в 09:32
Ответ дляШвендяю містами
Порада, встановили, ввімкнули в розетку, почекали годину-дві поки нагрієся і вуаля.
Дякую! Вибачте, як зрозуміти, що бойлер наповнився водою? пустий же не можна включати в розетку..
Просто подивилась цей ролік, мені стало дурно..
Електрохарчування 28 апреля в 09:33
Ответ длявсемВсёИмного
Бойлер може як і путлер вбити. Але з бойлером це трапляється вкрай рідко.
Так цеглина теж може вбити , але чомусь наші люди в домівках Ніф-ніфа з палок не живуть.
Цікаво , а пралкою автор користується чи як в старі часи , сама ,люба, сама...
AmazingLady 28 апреля в 09:33
Тот случай когда люди сами себе проблемы создают
12 2
Просто каралева 28 апреля в 09:34
Ответ дляШвидка Настя
І як це допоможе автору не боятися бойлера?😂
Так що є ще варіанти для горячоі води і колонка до речі кращий варіант так як не гріє коли то не потрібно і газу мало бере