07 апреля в 06:15

Як почистити матрац від сечі.

Дитина лягла до мене в ліжко і напісяла, багато . Матрац великий, 26 см. Просочилося все вглиб. Як почистити це так, щоб не було запаху і плями?
Намакушка 07 апреля в 06:17
Ніяк, купити новий ((
автор Указка 07 апреля в 06:29
Ответ дляНамакушка
Ніяк, купити новий ((
Так він новий😟 шо не можна почистити?
ХтоЯкщоНеЯ 07 апреля в 06:34
Ответ дляУказка
Так він новий😟 шо не можна почистити?
Раніше треба було думати
3 1
Ядвига Юсьлегко 07 апреля в 06:37
Ответ дляУказка
Так він новий😟 шо не можна почистити?
Шо зйомна квартира? Забрати цей обісцяний собі, людям купити новий
автор Указка 07 апреля в 06:40
Люди, ви подуріли чи шо з вами?)) квартира моя. Дитина уночі прийшла до мене спати і так сталося. Звідки стільки осуду?
10 3
ПотеряласЯ Я... 07 апреля в 06:41
Поверхню ви почистите а в середині- ну ніяк, навіть якщо на матрасі на блискавці чохол
миссДавеча 07 апреля в 06:43
Замовте хімчистку. Дорого, але самостійно ви не вимиєте. Вглибині лишиться запах і там ще й не всіма засобами сеча вимивається((
автор Указка 07 апреля в 06:44
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Поверхню ви почистите а в середині- ну ніяк, навіть якщо на матрасі на блискавці чохол
Читаю, що можна ванішом спробувати залити, спиртом, може ще щось. Сьогодні весь день сонечко, може висохне за день. Або за два
Це сталося тільки шо, ще ні запаху нема, нічого. Можна шось придумати
ХтоЯкщоНеЯ 07 апреля в 06:45
Ответ дляУказка
Люди, ви подуріли чи шо з вами?)) квартира моя. Дитина уночі прийшла до мене спати і так сталося. Звідки стільки осуду?
Ребенку 10 лет,что вы такого не ожидали?
2 2 1
ХтоЯкщоНеЯ 07 апреля в 06:45
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Шо зйомна квартира? Забрати цей обісцяний собі, людям купити новий
Кому что болит)))
автор Указка 07 апреля в 06:46
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ребенку 10 лет,что вы такого не ожидали?
Ні, 5 років. Але не чекала
3 2
автор Указка 07 апреля в 06:47
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Поверхню ви почистите а в середині- ну ніяк, навіть якщо на матрасі на блискавці чохол
Точно, на блискавці
Чупа-чупс 07 апреля в 06:50
Нічого не поможе. І чому як у вас мала дитина, нема наматрасника водонепроникного на ліжках?
Тепер буде смердіти весь час
5 1
Скляна миша 07 апреля в 06:53
Якщо є, де сушить, свій двір, я б винесла і пролила зі шлангу. Потім залишила на кілька днів сушитися.
Або хімчистка.
автор Указка 07 апреля в 06:51
Ответ дляЧупа-чупс
Нічого не поможе. І чому як у вас мала дитина, нема наматрасника водонепроникного на ліжках?
Тепер буде смердіти весь час
В неї є. В мене нема. Це моє ліжко
автор Указка 07 апреля в 06:52
Ответ дляСкляна миша
Якщо є, де сушить, свій двір, я б винесла і пролила зі шлангу. Потім залишила на кілька днів сушитися.
Або хімчистка.
Так. Свій двір. Пролити місце наскрізь зі шланга ідея.
4 3
Шумелка Мышь 07 апреля в 06:53
Ответ дляУказка
Ні, 5 років. Але не чекала
Коли в дома мала дитина то теба мати наматрацники водонепроникні на всіх ліжках. Це ж очевидно що великий ризик що дитина може і напісяти, і щось пролити.
5 1
Помогалочка 07 апреля в 06:56
Якісь ненормальні поради…
Не буде смердіти матрац за 1 раз, якщо добре просохне!
Смердітиме, якщо регулярно туди дути
І зі шланга не треба поливати, він же не висохне!
Якщо є миючий пилосос, то добре ним прочистити
11 1
автор Указка 07 апреля в 07:00
Ответ дляПомогалочка
Якісь ненормальні поради…
Не буде смердіти матрац за 1 раз, якщо добре просохне!
Смердітиме, якщо регулярно туди дути
І зі шланга не треба поливати, він же не висохне!
Якщо є миючий пилосос, то добре ним прочистити
Дякую. В то я вже подумала шо все пропало,судячи по відповідям. Миючого нема, нажаль
Намакушка 07 апреля в 07:05
Ответ дляУказка
Читаю, що можна ванішом спробувати залити, спиртом, може ще щось. Сьогодні весь день сонечко, може висохне за день. Або за два
Це сталося тільки шо, ще ні запаху нема, нічого. Можна шось придумати
Це не допоможе
автор Указка 07 апреля в 07:11
Ответ дляНамакушка
Це не допоможе
Ну, спробувати варта. Якщо залишу так, то тим більше не допоможе
Наверняка 07 апреля в 07:12
Подзвоніть в чистку меблів і спитайте чи зможуть вам почистити матрац.
А взагалі гарно просушіть, смердіти не має. Поливання зі шлангу це брєд, він не висохне і точно засмердиться
6 1
автор Указка 07 апреля в 07:20
Ответ дляНаверняка
Подзвоніть в чистку меблів і спитайте чи зможуть вам почистити матрац.
А взагалі гарно просушіть, смердіти не має. Поливання зі шлангу це брєд, він не висохне і точно засмердиться
Дякую
Гага Газу 07 апреля в 07:24
Я не знаю, как у Вас в городе, но сейчас много услуг аренды пароочистителей. Такая хорошая штука - удаляет запахи на раз. У моей мамы такой Керхер, то запах от животных вывел. Он дорогой, но можно взять в аренду на день - и он потоком горячего пара обработает матрас внутри, что уничтожит запах.
5 2 1
автор Указка 07 апреля в 07:28
Ответ дляГага Газу
Я не знаю, как у Вас в городе, но сейчас много услуг аренды пароочистителей. Такая хорошая штука - удаляет запахи на раз. У моей мамы такой Керхер, то запах от животных вывел. Он дорогой, но можно взять в аренду на день - и он потоком горячего пара обработает матрас внутри, что уничтожит запах.
Написала якраз на олх людині за пароочистник. Ним просто пройтися без засобів?
Гага Газу 07 апреля в 07:29
Ответ дляУказка
Написала якраз на олх людині за пароочистник. Ним просто пройтися без засобів?
Я не пользовалась, но насколько я помню по рассказам мамы, там можно со средством, можно без, он даже и без средства хорошо чистит. Главное воду использовать только очищенную, без примесей.
Силиконочка 07 апреля в 07:30
Ответ дляУказка
Ні, 5 років. Але не чекала
Автор, моему 8, он аутист
5 лет как без памперса и вчера первый раз ночью обоссался
Матрас высох, я даже не чистила ничем. Не воняет совсем
Но мы все равно будем химчистку вызывать, потому что планировали почистить весной
Шикаю і викаю 07 апреля в 07:32
Ответ дляУказка
Люди, ви подуріли чи шо з вами?)) квартира моя. Дитина уночі прийшла до мене спати і так сталося. Звідки стільки осуду?
Ну так логічно подумайте - як ви збираєтесь почистити 13 см глибини (половина матрасу, якщо з обох сторін)?
У нас є миючий пилосос, але він на пару см лише промиває. І потім сохне пару днів на сонці.
автор Указка 07 апреля в 07:34
Ответ дляСиликоночка
Автор, моему 8, он аутист
5 лет как без памперса и вчера первый раз ночью обоссался
Матрас высох, я даже не чистила ничем. Не воняет совсем
Но мы все равно будем химчистку вызывать, потому что планировали почистить весной
Дякую, заспокоїли) спробую знайти пароочистник і ним пройтися)
автор Указка 07 апреля в 07:42
Ответ дляШикаю і викаю
Ну так логічно подумайте - як ви збираєтесь почистити 13 см глибини (половина матрасу, якщо з обох сторін)?
У нас є миючий пилосос, але він на пару см лише промиває. І потім сохне пару днів на сонці.
Хочу зняти чохол, його в прання, а сам матрац пароочистником