Изменено 28 апреля в 09:22

Бойлер в квартире.. морока или нет?

Вітаю! Купили квартиру, встановлений бойлер, до того ніколи не користувались.. Подивилась роліки, це так морочливо їм користуватись, чи звикнемо? Спочатку перекрити, повітря випустити, впевнитись що набрана вода, в розетку пуститй не включати.. Мама дорогая!! 🤦🙏🤯
Заспокойте, що не такий страшний звір цей бойлер)) пів країни ж з ним живуть...
ДЯКУЮ!
показать весь текст
42 9
Просто каралева 28 апреля в 09:34
І нема небезпеки що вода вилється
AmazingLady 28 апреля в 09:35
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Мені майстер все підключив і все. Не маю діла до нього більше - працює) З чим ви там морочитися зібралися?
А со ж Майстер, від чоловіка ж вимагають щоб він це вмів по замовчуванню, а ще гарно розказують що немає жіночої чоловічої роботи, то ви маєте вміти встановлювати бойлер
тяжкаялюдина 28 апреля в 09:35
Шо?
Цикавенная 28 апреля в 09:35
А підскажіть, хто знає? Хто бойлер щоразу після миття виключає з розетки?
Ми на минулій квартирі ніколи не виключали, завжди була тепла вода) Взимку світла крутили на 1000-1200 з бойлером. А це зʼїхали і дивлюсь нова квартирантка накручує світла всього на 150 грн. То я так і зрозуміла, що бойлер мабуть включає раз в день і виключає одразу.
Вчителька з мікрорайону 28 апреля в 09:35
Ответ дляЕлектрохарчування
Аж цікаво : з якого містааа ))))
Як в пісні .
Ну, в мене в Харкові була гаряча вода централізована, щоправда, користувалися бойлером, бо дешевше виходило. Але в мами моєї бойлера не було
Електрохарчування 28 апреля в 09:36
Ответ дляШвидка Настя
Ну у нас таке також є. Але ціна за куб така, що бойлер рятує.
Всі почали поступово відмовлятися від тієї гарячої води . Думали,що у голови ОСББ буде інфаркт..
Ми давно відмовилися .
А ви жєстокіє люді ))))
Вчителька з мікрорайону 28 апреля в 09:37
Ответ дляЦикавенная
А підскажіть, хто знає? Хто бойлер щоразу після миття виключає з розетки?
Ми на минулій квартирі ніколи не виключали, завжди була тепла вода) Взимку світла крутили на 1000-1200 з бойлером. А це зʼїхали і дивлюсь нова квартирантка накручує світла всього на 150 грн. То я так і зрозуміла, що бойлер мабуть включає раз в день і виключає одразу.
Так, якщо виключати бойлер, то це дуже неекономно. Підкажіть дівчині
Електрохарчування 28 апреля в 09:39
Ответ дляЦикавенная
А підскажіть, хто знає? Хто бойлер щоразу після миття виключає з розетки?
Ми на минулій квартирі ніколи не виключали, завжди була тепла вода) Взимку світла крутили на 1000-1200 з бойлером. А це зʼїхали і дивлюсь нова квартирантка накручує світла всього на 150 грн. То я так і зрозуміла, що бойлер мабуть включає раз в день і виключає одразу.
А як в неї з´являється гаряча вода в бойлері , коли вона його одразу виключає ?
Шайтан- машина ?))))
тяжкаялюдина 28 апреля в 09:39
Ответ дляДобро с Кулаками
Ми отруйні, расходимся 😁
Зато автор хорошая - ни пожалуйста, ни спасибо. Зато мы отруйні
Даже не хочется отвечать в таких темах, всё равно никакой благодарности. Пусть останется без ответов по делу, тогда может и подумает о вежливости.
Цикавенная 28 апреля в 09:40
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Так, якщо виключати бойлер, то це дуже неекономно. Підкажіть дівчині
Нам теж так казали майстри, при встановленні бойлера. Але як думаю взагалі тоді людина накручує світла на 150 грн 🤔чи вона взагалі той бойлер відключила ,та гріє воду 😂
Швидка Настя 28 апреля в 09:43
Ответ дляПросто каралева
Так що є ще варіанти для горячоі води і колонка до речі кращий варіант так як не гріє коли то не потрібно і газу мало бере
А те, що у будинку не можна індивідуальне опалення поставити, як би ти того не захотів ви не знали?
2 1
Подтяжка 28 апреля в 09:41
Ответ дляВерСаСе
В минулій квартирі гаряча і холодна були завжди, потреби в бойлері не було..
У нас тоже всегда была горячая вода, кроме 2 недель в год когда профилактика. Но все же это неудобно и мы поставили бойлер 4 года назад. И с тех пор нам ее очень часто отключают, причем бывало и на 3-4 месяца. Кстати воздух я не спускаю и вообще сейчас его не отключаю, чтобы всегда была горячая вода, т.к. вечно отключают внезапно. Минус что это дорого, электроэнергии он жрет очень много, ну и второй минус это профилактика раз в 2 года, что тоже недешево. Но за комфорт надо платить.
автор ВерСаСе 28 апреля в 09:41
Я вище подякувала, почитайте вище! Саме на адекватну відповідь, а не на постійний сарказм ’совєтчиць’)) 🤣
тяжкаялюдина 28 апреля в 09:41
Ответ длявсемВсёИмного
Бойлер може як і путлер вбити. Але з бойлером це трапляється вкрай рідко.
Так бойлер это зло, получается?
Пусть русня получит наказание за всё!
Електрохарчування 28 апреля в 09:41
Ответ длятяжкаялюдина
Зато автор хорошая - ни пожалуйста, ни спасибо. Зато мы отруйні
Даже не хочется отвечать в таких темах, всё равно никакой благодарности. Пусть останется без ответов по делу, тогда может и подумает о вежливости.
Ой , ну шо ви такая ))))
Она ж сама казала , шо півкраїни з болерами , але вона не вміє зметикувати )))
Тому накапайте їй заспокійливого )))
Цикавенная 28 апреля в 09:42
Ответ дляЕлектрохарчування
А як в неї з´являється гаряча вода в бойлері , коли вона його одразу виключає ?
Шайтан- машина ?))))
Ну наприклад. Включила бойлер в розетку, він нагрівся , помилась і виключила. Може миється не щодня ще))
Просто каралева 28 апреля в 09:42
Ответ дляШвидка Настя
А те, що у будинку не можна індивідуальне опалення поставити, як би ти того не захотів ви не знали?
Чому не можна? Ми всі відмовилися від цо і у нас у всіх стоять котли за дозвіл платили.
всемВсёИмного 28 апреля в 09:43
Ответ длятяжкаялюдина
Так бойлер это зло, получается?
Пусть русня получит наказание за всё!
Не бойлер зло, а нарушение правил эксплуатации. Так что всё зло от людей.
Електрохарчування 28 апреля в 09:43
Ответ дляШвидка Настя
А те, що у будинку не можна індивідуальне опалення поставити, як би ти того не захотів ви не знали?
Реально ?
Це нова постанова?
Ну фсьо для людей, фсьо для людей. (
Домашня Зюзя 28 апреля в 09:47
А розкажіть про проточні водонагрівачі, здивувало, що в Німеччині саме такі використовують, до цього тільки в азійських країнах їх бачила
Швидка Настя 28 апреля в 09:45
Ответ дляПросто каралева
Чому не можна? Ми всі відмовилися від цо і у нас у всіх стоять котли за дозвіл платили.
Коли було? У вас так ,а у більшості не так. Або ж декілька квартир на будинок встигли,або взагалі не вийшло.
У нашому будинку навіть судова справа була.
ОСББ виграли
Електрохарчування 28 апреля в 09:45
Ответ дляЦикавенная
Ну наприклад. Включила бойлер в розетку, він нагрівся , помилась і виключила. Може миється не щодня ще))
О , це кльовий варік.
Сєм´я духмяних йєті ))))
Пліснявілий сир 28 апреля в 09:45
Я не люблю бойлер, но так как постоянно отключают воду то это единственный вариант!
Домашня Зюзя 28 апреля в 09:47
Ответ дляПросто каралева
Так що є ще варіанти для горячоі води і колонка до речі кращий варіант так як не гріє коли то не потрібно і газу мало бере
А от я боюсь газових колонок)
Електрохарчування 28 апреля в 09:47
Ответ дляПросто каралева
Чому не можна? Ми всі відмовилися від цо і у нас у всіх стоять котли за дозвіл платили.
Скільки коштувало ?
Бо відчуваю , що і нам скоро буде треба.
Ціни на цо не божескі.
Швидка Настя 28 апреля в 09:48
Ответ дляДомашня Зюзя
А розкажіть про проточні водонагрівачі, здивувало, що в Німеччині саме такі використовують, до цього тільки в азійських країнах їх бачила
У мого брата таке. На кухні. Під мийкою встановлено.
Я до кінця суті в економії не розумію. Але митися ходити потрібно гріти воду. Вважають, що для посуду достатньо,а для себе скільки того потрібно
Електрохарчування 28 апреля в 09:49
Ответ дляШвидка Настя
Коли було? У вас так ,а у більшості не так. Або ж декілька квартир на будинок встигли,або взагалі не вийшло.
У нашому будинку навіть судова справа була.
ОСББ виграли
Ви завзяті .
Клас.
Тримаймося !!!
Я від початку повномаштабної закинула ці питання в довгу шафку (
А так хотілося б.
Швидка Настя 28 апреля в 09:49
Ответ дляЕлектрохарчування
Скільки коштувало ?
Бо відчуваю , що і нам скоро буде треба.
Ціни на цо не божескі.
Та це не дешево. Шлях від проекту через ремонт, то прилічненько
МЧСница 28 апреля в 09:49
Ответ дляЦикавенная
А підскажіть, хто знає? Хто бойлер щоразу після миття виключає з розетки?
Ми на минулій квартирі ніколи не виключали, завжди була тепла вода) Взимку світла крутили на 1000-1200 з бойлером. А це зʼїхали і дивлюсь нова квартирантка накручує світла всього на 150 грн. То я так і зрозуміла, що бойлер мабуть включає раз в день і виключає одразу.
Я включаю раз в день. У меня 75 литров. Нагреваю хорошо и выключаю. Хватает помыться в душе двоим, еще и остается горячей вода. Пока есть горячая, я не включаю. Когда становится еле теплой, а это где то через день, то включаю. Экономия электричества существенная. Но опять же, может у вас семья большая, а боллер малого объема и приходится держать включенным
Електрохарчування 28 апреля в 09:50
Ответ дляШвидка Настя
Та це не дешево. Шлях від проекту через ремонт, то прилічненько
😪