Сурогатне материнство як можливість піти від чоловіка?

Діти маленькі, роботи нема.
Стосунки з чоловіком геть погані, грошей не дає.

За СМ надають ЗП, можно обговорити житло.
Після пологів непогана сума додатково.

Чи варто розглядати такий варіант?
показать весь текст
Зробіть вибір:
вже голосів: 455
Варто
Ні
Я так і зробила
Тиць
Дивне створіння 28 апреля в 19:05
Клас, і справа добра, і гроші хороші. З усіх боків ідея гарна.
2 2 1
Лапка 28 апреля в 19:28
Ответ дляЯйцеголовая
Після пологів 16-19 000 євро + 450 щомісячно протягом вагітності.
Ну то погоджуєтесь. Ви зробите роботу, а люди отримують бажане батьківство
Лапка 28 апреля в 19:29
Ответ длябуреЛОМКА
Я працюю віддалено. У мене 55 тисяч
Блін, а я якась тупенька
15 маю
Миловидна леді 28 апреля в 19:31
Ответ дляЧорт і Шо
Всього лише відмовки тих, хто впринципі не планує працювати
Ваш анонім вам дуже пасує.
короткопамятна 28 апреля в 19:36
Ответ дляПродаю витрішки
Не відкриває,що там?
Про смерть сурмами - як автор і просила
Пишна молодиця 28 апреля в 19:54
Ответ дляЯйцеголовая
Так з цих яйцеклітин народіяться біологічно мої діти
Ну лично для меня это все таки клеточки, которые отдала и все, а не вынашивать и рожать ....а вам если наоборот - то делайте как вам лучше
Ноу коммент 28 апреля в 20:00
Ответ дляЯйцеголовая
1,3 міс тому
Ну тогда вам рожать ещё не скоро разрешат. Клиника на это не пойдет.
Швидка Настя 28 апреля в 20:04
Ответ дляНеробименінерви
Надо быть очень толстокожей, чтобы не отреагировать на то, что у тебя в животе живет и шевелится человек, а потом его навсегда забрали
Неправда. Є різні типи жінок. Я просто кручусь у темі непліддя і репродуктивних технологій. Одні жінки погоджуються на донорський матеріал (ембріон або яйцеклітина) і кажуть, що байдуже чия генетично дитина, головне, що виносила її матір. Такі дійсно психотравму отримають на все життя від сурогатного материнства. Але не у всіх таке сприйняття. У іншої частини (до них і я належу) діти поділяються на своїх (генетично) і чужих - всіх решта. Можливо жорстко, але без рожевих поні і лицемірства. Так, можливо не зовсім так вже й легко буде з дитиною попрощатись на перших порах. Але ж ти всю вагітність розумієш, що це не твоя в т.ч. генетично дитина, це чужа тобі людина повністю, а ти лиш виконавець певного специфічного виду послуг. І все.
автор Яйцеголовая 28 апреля в 20:10
Ответ дляПишна молодиця
Ну лично для меня это все таки клеточки, которые отдала и все, а не вынашивать и рожать ....а вам если наоборот - то делайте как вам лучше
Ну для мене навпаки - це ж як мінімум кілька дітей народиться моїх в різних людей.
Мені простіше СМ - виносила і з чистим сумлінням передала його генетичним батькам. І дитина ніколи й не дізнається хто там ї виношував. Мамин носик, татові очі - своє рідне.
ВсеЧетко 28 апреля в 20:31
Ответ дляТочу ляси
Мене більше діти цікавлять. Бо у цих війнах «бідні знедолені сурогатні батьки, яким Бог не дає дітей» і «бідних у скрутному стані сурогатних мам» забувають зовсім за дітей:)

Я не Бог, але і сурогатні батьки не боги, але саме ними вони себе почувають створюючи собі дитину. Таке дитяче бажання, «хотю і зроблю, бо можу»
Немає сурогатних батьків. Є біологічні батьки і сурогатна мама. Для мене як для біологічної мами якраз сурогатна мама була як богиня, бо вона носила мою дитину, вона дала життя моїй дитині.
Ви не були ні в шкурі сурогатної мами, ні в шкурі біологічної мами і батька і нічого не знаєте, але чогось пхаєте свого носа в такі питання і шмаркаєтеся.
ВсеЧетко 28 апреля в 20:32
Ответ дляТочу ляси
Я не писала що це забаганка і чудово знаю які «покази» для участі у програмі. Але попри це, я проти цієї двіжухи в Україні. В нормальних країнах це заборонено.
Які ’покази’ Ви знаєте? Ви та форумська недоучка медсестра яка працювала в пологовому санітаркою і вважає, що все знає?
ВсеЧетко 28 апреля в 20:35
Ответ дляВесела моль
Категорично проти
В гуртожитку і двірником краще
Бо Ви не в гуртожитку і не двірник.
Неробименінерви 28 апреля в 20:36
Ответ дляШвидка Настя
Неправда. Є різні типи жінок. Я просто кручусь у темі непліддя і репродуктивних технологій. Одні жінки погоджуються на донорський матеріал (ембріон або яйцеклітина) і кажуть, що байдуже чия генетично дитина, головне, що виносила її матір. Такі дійсно психотравму отримають на все життя від сурогатного материнства. Але не у всіх таке сприйняття. У іншої частини (до них і я належу) діти поділяються на своїх (генетично) і чужих - всіх решта. Можливо жорстко, але без рожевих поні і лицемірства. Так, можливо не зовсім так вже й легко буде з дитиною попрощатись на перших порах. Але ж ти всю вагітність розумієш, що це не твоя в т.ч. генетично дитина, це чужа тобі людина повністю, а ти лиш виконавець певного специфічного виду послуг. І все.
Даже если так, должно быть неприятно, что в тебе что-то чужое живет и шевелится, влияет на физическое состояние, это стресс. Она же не робот
ВсеЧетко 28 апреля в 20:38
Ответ дляПродаю витрішки
Є такі,котрі бояться фігуру зіпсувати
Цієї причине не хватить , щоб вступити в програму допоміжних репродуктивних технологій і см. Так що не видумуйте і не фантазуйте - ця ділянка занята всякими оксанками байрак, яка полюбляє спід-інфо знімати в своїх кіношках.
1 1
ВсеЧетко 28 апреля в 20:40
Ответ дляЯйцеголовая
За договором мене це не має хвилювати.
Оплачують вони агентству ще до пологів, в мене проговорено за договором за народження живої дитини після 36 тижнів вагітності повна оплата.
А там вже забирають чи ні - не моя справа.
Ви настоюйте, щоб суми були розбиті на триместри, а не по закінченню вагітності.
ВсеЧетко 28 апреля в 20:41
Ответ дляВесела моль
Не беріть гріх на душу
В чому гріх? Дати нове життя , народити довгоочікувану дитину і зробити щасливими біологічних батьків? В чому гріх?
ВсеЧетко 28 апреля в 20:44
Ответ дляНоу коммент
Ну тогда вам рожать ещё не скоро разрешат. Клиника на это не пойдет.
Моя СМ , якраз вступила в программу , коли її малюку було 1,5 років.
Продаю витрішки 28 апреля в 21:04
Ответ дляНеваляшкина
Ні, не так. Батьки не мають права відмовитися від своєї дитини. Хіба що було рекомендовано аборт, а сурмама не послухала і вирішила народжувати.
А скандал в лелеці не памяєте?
Продаю витрішки 28 апреля в 21:05
Ответ дляЯйцеголовая
Ось перелік з першого ж сайту. Покажіть мені що саме з цього робиться 2+ тижні:

визначення групи крові і резус-фактора
загальний і клінічний аналіз крові
аналіз крові на згортання
біохімічний аналіз крові
аналіз крові на наявність захворювань, що передаються статевим шляхом та інших інфекцій
загальний аналіз сечі
ПЛР-діагностика наявності інфекційних захворювань
цитологічний аналіз мазка з цервікального каналу шийки матки і уретри
рентгенологічне дослідження
клінічний висновок трьох фахівців: терапевта, акушера-гінеколога і психіатра.
А офтальмолог?
Точу ляси 28 апреля в 21:13
Ответ дляВсеЧетко
Які ’покази’ Ви знаєте? Ви та форумська недоучка медсестра яка працювала в пологовому санітаркою і вважає, що все знає?
Оце у вас фантазія розігралася))
ВсеЧетко 28 апреля в 21:13
Ответ дляТочу ляси
Оце у вас фантазія розігралася))
Фантазії якраз таки у Вас.
Точу ляси 28 апреля в 21:13
Ответ дляВсеЧетко
Фантазії якраз таки у Вас.
Фантазуйте що хочете)
Швидка Настя 28 апреля в 21:37
Ответ дляНеробименінерви
Даже если так, должно быть неприятно, что в тебе что-то чужое живет и шевелится, влияет на физическое состояние, это стресс. Она же не робот
ну мені теж неприємно раніше було добиратись в брудному, переповненому і смердючому громадському транспорті, чи працювати понаднормово, чи вислуховувати скарги начальства просто тому, що у нього нема сьогодні настрою (чи жінка зранку не дала). Нема ідеальних робіт, на будь-якій доведеться терпіти незручності певні.
мимАпроходила 28 апреля в 21:39
Ответ дляЯйцеголовая
Лише віддалено поки, це тисяч 5 максимум(
Дети маленькие, а сколько к вас детей?
Лучше в Германию на пособие или ещё куда-то. А то прям пербор
Акукарача 28 апреля в 21:44
Ответ длябуреЛОМКА
Я працюю віддалено. У мене 55 тисяч
І ким же віддалено можна стільки заробити? Щось не віриться .
Апрель Ивановна 28 апреля в 22:13
Если вы уже решились, возможно лучше поискать такое агентство за границей? Они то должны лучше оплатить подобную услугу.
Луноходик_Ик 28 апреля в 22:37
Ответ длябуреЛОМКА
Це не спеціалізований форум. Писати тут може хто завгодно і що завгодно
Це, взагалі-то, не відповідь. Писати можна й на заборі. Ви тут написали. Нащо? Забора під рукою не було?
Луноходик_Ик 28 апреля в 22:38
Ответ длябуреЛОМКА
Так їй конкретно відповіли. Йдіть на спеціальний форум сурмам і там є всі відповіді
Інших теж посилаєте? На спеціальні форуми вихователів, поварів, кравців, психологів, юристів? Конкретна ви людина, ага
буреЛОМКА 28 апреля в 22:40
Ответ дляАкукарача
І ким же віддалено можна стільки заробити? Щось не віриться .
Бухгалтер
автор Яйцеголовая 28 апреля в 22:46
Ответ дляВсеЧетко
Ви настоюйте, щоб суми були розбиті на триместри, а не по закінченню вагітності.
А так можна? Мені таке не пропонували.
Ви саме так платили?