Життя в окупації

На Херсонщині п´яні окупанти вбили 10 людей і спалили кілька будинків
https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/20...
11 5 4
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:13
На території тимчасово окупованої Херсонської області російські військові в стані алкогольного сп’яніння вбили людей та підпалили будинки з тілами жертв – серед жертв називають окупаційну ’голову’ селища Абрикосівка та інших російських військових.

Зауважується, що на тимчасово окупованій частині Херсонської області двоє російських військових убили українців – за різними даними, називають від 5 до 7 жертв. Інший російський Telegram-канал вказує, що кількість жертв сягнула щонайменше 10 осіб. Додається, що окупанти були п’яні.

Серед жертв згадують зокрема призначену росіянами ’голову’ селища Абрикосівка та, за попередніми даними, двох інших російських військових.

Російській пропагандистські канали згадують, що тіла почали знаходити ще 24 квітня у селі Подо-Калинівка. Спочатку виявили тіло 65-річної жінки, яка загинула від вогнепальних поранень у живіт, її будинок спалили.

Пізніше в селищі Абрикосівка знайшли ще два тіла: чоловік і були сильно обгорілі та мали травми голови. Зауважується, що це були вже згадана призначена ’голова’ адміністрації селища Любов Тимчак та російський військовий Олексій Глинін. Поруч також знайшли гільзи від автомата.

РосЗМІ пишуть, що окупанти хотіли ’оселитися’ в селищі, але голова Абрикосівки сказала, що порожніх будинків немає – після цього її та її чоловіка вбили. Щоб приховати злочин окупанти підпалили будинок, використавши паливо та гранати.
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:14
Згадується, що вони також спалили будинок у якому продавали алкоголь. Перед цим вони вбили жінку і ’забрали звідти двох своїх знайомих’. Пізніше вони спробували підпалити інший будинок.

Telegram-канал Astra писав, що вони також розстріляли 32-річного місцевого жителя Сергія Шуваєва і російського військового – тіла спалили.

РосЗМІ пишуть, що цих військових вже затримали – вони нібито зізнались у скоєному та розповіли про ще два свої вбивства. Згадується, що один із цих затриманих вже був раніше судимий за вбивство, крадіжку і наркотики.

Astra вказує, що 24 квітня за підозрою у цих убивствах затримали двох окупантів, а саме: 34-річного Олександра Осипова і неодноразово засудженого 36-річного Олександра Кайгородцева.

Пропагандистський Telegram-канал, що наголошував на щонайменше 10 загиблих, називає серед жертв окупаційну “голову” селища, двох дітей і щонайменше трьох російських військових. У селищі Абрикосівка зафіксували три випадки підпалу будинків з тілами жертв.

Російські канали показали фотографії російських злочинців.
AniW 28 апреля в 14:20
И ?
12 9
Анна_Бель 28 апреля в 14:21
Ответ дляL-i-s-a-92af
На території тимчасово окупованої Херсонської області російські військові в стані алкогольного сп’яніння вбили людей та підпалили будинки з тілами жертв – серед жертв називають окупаційну ’голову’ селища Абрикосівка та інших російських військових.

Зауважується, що на тимчасово окупованій частині Херсонської області двоє російських військових убили українців – за різними даними, називають від 5 до 7 жертв. Інший російський Telegram-канал вказує, що кількість жертв сягнула щонайменше 10 осіб. Додається, що окупанти були п’яні.

Серед жертв згадують зокрема призначену росіянами ’голову’ селища Абрикосівка та, за попередніми даними, двох інших російських військових.

Російській пропагандистські канали згадують, що тіла почали знаходити ще 24 квітня у селі Подо-Калинівка. Спочатку виявили тіло 65-річної жінки, яка загинула від вогнепальних поранень у живіт, її будинок спалили.

Пізніше в селищі Абрикосівка знайшли ще два тіла: чоловік і були сильно обгорілі та мали травми голови. Зауважується, що це були вже згадана призначена ’голова’ адміністрації селища Любов Тимчак та російський військовий Олексій Глинін. Поруч також знайшли гільзи від автомата.

РосЗМІ пишуть, що окупанти хотіли ’оселитися’ в селищі, але голова Абрикосівки сказала, що порожніх будинків немає – після цього її та її чоловіка вбили. Щоб приховати злочин окупанти підпалили будинок, використавши паливо та гранати.
Удалено администрацией...
AniW 28 апреля в 14:23
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:24
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Ні,вбивство в ДТП ЧИНОВНИКОМ,якого вже затримано без права застави і розстріл і катування цивільних військовослужбовцями рашистської армії-це геть не одне й теж саме,як би ви не вигорожували русню.
Бо перше-кримінальний злочин,а друге-черговий міжнародний військовий злочин окупантів.
14 11 1
inresta 28 апреля в 14:25
я переживаю, что и Киев скоро будет в окупации , потому что верхушка только ворует транши, ленд лиз так и не дали по этой же причине
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:26
Ответ дляAniW
Удалено администрацией...
nightwoman 28 апреля в 14:26
Ответ дляAniW
И ?
В Киеве открыли новый ресторан, зару и ещё всякую хрень. Это интереснее правда?
6 5
Анна_Бель 28 апреля в 14:26
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,вбивство в ДТП ЧИНОВНИКОМ,якого вже затримано без права застави і розстріл і катування цивільних військовослужбовцями рашистської армії-це геть не одне й теж саме,як би ви не вигорожували русню.
Бо перше-кримінальний злочин,а друге-черговий міжнародний військовий злочин окупантів.
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:27
Ответ дляinresta
я переживаю, что и Киев скоро будет в окупации , потому что верхушка только ворует транши, ленд лиз так и не дали по этой же причине
І що ж ’вкрали’ Patriot чи ATACMS?
12 6 1
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:28
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Так,ви регулярно вихваляєте ’ нормальне життя в окупації’ тут.
6 6 1
Pole 28 апреля в 14:29
Ответ дляАнна_Бель
Удалено администрацией...
Голова райдержадміністрації, а не мер.
AniW 28 апреля в 14:29
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:30
Ответ дляPole
Голова райдержадміністрації, а не мер.
Так вона вбита росіянами,а не вбила когось.
7 1 1
tushka123 28 апреля в 14:31
Ответ дляinresta
я переживаю, что и Киев скоро будет в окупации , потому что верхушка только ворует транши, ленд лиз так и не дали по этой же причине
А люди и дальше молчат, засунув языки в опу! Бесятся лишь по поводу мобилизации, абы их не коснулось, что не послали воевать и ратуют за то, что б воевали лишь те, кто уже там. А то, что люди уже более двух лет воюющие, а многие и того больше, крышами едут и устали до чёртиков, то никого не волнует. В общем как обычно, моя хата с краю и не надо меня трогать.
8 3 1
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:31
Ответ дляAniW
Удалено администрацией...
cheryl 28 апреля в 14:38
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ні,вбивство в ДТП ЧИНОВНИКОМ,якого вже затримано без права застави і розстріл і катування цивільних військовослужбовцями рашистської армії-це геть не одне й теж саме,як би ви не вигорожували русню.
Бо перше-кримінальний злочин,а друге-черговий міжнародний військовий злочин окупантів.
Русня гній, але дивно що ви така наївна і вірите в покарання. Трохи все затихне, тишком-нишком випустять під заставу, а там доведуть що постраждалі самі винні, що були на зупинці, або що гальма відмовили, то варіантів безліч.
12 3
Горськ 28 апреля в 14:46
Ответ дляcheryl
Русня гній, але дивно що ви така наївна і вірите в покарання. Трохи все затихне, тишком-нишком випустять під заставу, а там доведуть що постраждалі самі винні, що були на зупинці, або що гальма відмовили, то варіантів безліч.
Та ніхто і не вірить в правдивість.Все купляється нажаль.
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 14:46
Ответ дляcheryl
Русня гній, але дивно що ви така наївна і вірите в покарання. Трохи все затихне, тишком-нишком випустять під заставу, а там доведуть що постраждалі самі винні, що були на зупинці, або що гальма відмовили, то варіантів безліч.
Все залежить від суспільної свідомості.
Ми не русня.
8 4
allaM4321 28 апреля в 15:00
Это страшно. Поэтому нам нельзя сдаваться, мы будем проигравшая нация и они нас уничтожат. Всех, и ждунов тоже.
6 5
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 15:05
Ответ дляallaM4321
Это страшно. Поэтому нам нельзя сдаваться, мы будем проигравшая нация и они нас уничтожат. Всех, и ждунов тоже.
Когось вб´ють,інших залякають і перетворять на рабів хйла,як самі.А через 5-10 років погонять на чергову війну для розширення їх імперії.
Все вже було 100 років тому.Ті,хто склали зброю перед російськими агресорами в 1921,програвши визвольну війну УНР( 1917-1921),через 10 років були знищені розстрільними трійками нквс,розкуркулені зі своїх домівок в Сибір і,нарешті,хоронили своїх дітей заморених голодом...
А потім їх же погнали на чергову війну.
4 1 1
ElenaMari 28 апреля в 15:10
Удалено администрацией...
ElenaMari 28 апреля в 15:12
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так,ви регулярно вихваляєте ’ нормальне життя в окупації’ тут.
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 15:14
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Почему ж вы не с сестрой в таком раю ?
По-теме:

Нет повода не верить официальной информации,которую подтверждают даже оккупанты.А вот рашистским троллям на анонимном форуме веры нет.
Но вы и дальше упорото продолжаете рассказывать про ’ божью росу’
3 2
ElenaMari 28 апреля в 15:16
Ответ дляL-i-s-a-92af
Почему ж вы не с сестрой в таком раю ?
По-теме:

Нет повода не верить официальной информации,которую подтверждают даже оккупанты.А вот рашистским троллям на анонимном форуме веры нет.
Но вы и дальше упорото продолжаете рассказывать про ’ божью росу’
Удалено администрацией...
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 15:20
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Ну раз так,вы своего дождетесь,как это семейство ватное:

’ 28 октября в городе Волноваха в , подконтрольном оккупантам, была обнаружена убитой семья из девяти человек, включая двоих детей.’
автор L-i-s-a-92af 28 апреля в 15:19
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Похоже,вам уже давно пора в бан.Жалоба за флуд и манипуляции.
И большой привет рашистским троллям из сердца Украины.
5 2
July38 28 апреля в 15:31
Ответ дляElenaMari
Удалено администрацией...
Заздрите їй? Їдьте туди, раз така благодать
3 2
KozaNostra_I 28 апреля в 16:09
Ответ дляL-i-s-a-92af
На території тимчасово окупованої Херсонської області російські військові в стані алкогольного сп’яніння вбили людей та підпалили будинки з тілами жертв – серед жертв називають окупаційну ’голову’ селища Абрикосівка та інших російських військових.

Зауважується, що на тимчасово окупованій частині Херсонської області двоє російських військових убили українців – за різними даними, називають від 5 до 7 жертв. Інший російський Telegram-канал вказує, що кількість жертв сягнула щонайменше 10 осіб. Додається, що окупанти були п’яні.

Серед жертв згадують зокрема призначену росіянами ’голову’ селища Абрикосівка та, за попередніми даними, двох інших російських військових.

Російській пропагандистські канали згадують, що тіла почали знаходити ще 24 квітня у селі Подо-Калинівка. Спочатку виявили тіло 65-річної жінки, яка загинула від вогнепальних поранень у живіт, її будинок спалили.

Пізніше в селищі Абрикосівка знайшли ще два тіла: чоловік і були сильно обгорілі та мали травми голови. Зауважується, що це були вже згадана призначена ’голова’ адміністрації селища Любов Тимчак та російський військовий Олексій Глинін. Поруч також знайшли гільзи від автомата.

РосЗМІ пишуть, що окупанти хотіли ’оселитися’ в селищі, але голова Абрикосівки сказала, що порожніх будинків немає – після цього її та її чоловіка вбили. Щоб приховати злочин окупанти підпалили будинок, використавши паливо та гранати.
Хрень какая-то написано. Почему в каждом эпизоде присутствуют убитые российские военные? И почему убита глава оккупационной администрации абрикосовски? Может это как раз наши дрг действуют и ликвидируют коллаборантов и оккупантов?