28 апреля в 19:53

Тоже про гражданство другой страны...

Читала тут вроде слегка похожие темы, а сейчас в похожей дилеме
Двоюродная сестра с картой поляка уехала с ребенком в Польшу с целью получить гражданство Польши и считает, что это наш долг имея корни - дать ребенку гражданство страны ЕС. У нее мальчик и она верит, что так даст ему новый путь и спасет. Ему 16.
А я боюсь ей сказать, что там тоже может начаться война и он пойдет уже за Польшу.

По рассказам ей там не особо легко, сыну тоже, язык она учила для карты еще в Украине, но там для нормальной работы нужен другой уровень, в столице квартиры там очень дорогие на съем, она отдает почти всю зарплату на аренду, но уже получила карту побыту и ждет год до подачи на гражданство, там еще тот гемор и миллион документов, разрешений от отца ребенка, который не выездной...И самое интересное, что потом этот муж не может податься на воссоединение с ней как гражданкой ЕС и стать выездным. Да даже сын не перестанет быть гражданином Украины и стать выездным...

И вот я думаю... в нашем теперешнем состоянии ....Надо ли так рвать жопу под 50 лет чтобы 3 года терпеть нищету на чужине...если непонятно будет ли то ЕС в то время и не станем ли мы уже сами ЕС и ценен ли будет тот паспорт через 3 года, если там тоже начнется война.

И ты после этого всего все равно вернешься к невыездному мужу, И все ради паспорта ребенку, который тоже не хочет уезжать из Украины.
Но мне сестра говорит, что ребенок еще дурочка 14-летняя и потом поймет. И вообще, что я "телюсь", потому что у меня девочка...

Вы б "рвали жопу" сами в чужой стране?
17 1
Лика-прилипка 28 апреля в 19:56
Вам сестра поведала историю свою и вы ее тут обо..и.
Теперь нам нужно рассказать свою историю вам?
Парова машина 28 апреля в 19:56
Я рвала/рву.
Вивчила румунську, отримала громадянство.
Виїхала до війни, вивезла сина.
9 1
годовасик 28 апреля в 19:57
У вас якась повна каша в голові. Мати європейський паспорт завжди краще, ніж український, особливо для дитини. Звичайно я зроблю все, щоб діти отримали громадянство , але для цього не треба нічого рвати , комфортно живемо за кордоном.
13 1
Вумна, аж страшно 28 апреля в 19:58
Ответ дляПарова машина
Я рвала/рву.
Вивчила румунську, отримала громадянство.
Виїхала до війни, вивезла сина.
Без мови можна купити громадянство Румунії?
Рожки-да-ножки 28 апреля в 19:58
Да, мы в сша 🇺🇸
Крихітка на всі 28 апреля в 19:59
Ну - ну боїтесь сказати, що теж війна буде. І в Європі все погано, все пропало,все даремно. Запашок якийсь якщо чесно від тексту.
11 2
Дверной_Проем 28 апреля в 19:59
Я рвала и буду если понадобится, но в Украину возвращаться не будем, никто этого не хочет из нашей семьи
Парова машина 28 апреля в 20:00
Ответ дляВумна, аж страшно
Без мови можна купити громадянство Румунії?
Ні.
І з мовою теж.
Втім, гарантію не дам, бо не цікавилась. З того, що чула, вас просто кинуть.
Чижик Пижик 28 апреля в 20:00
Про нищету это вы конечно перегибаете, но надо ли оно вам это только вам решать.
годовасик 28 апреля в 20:00
Ответ дляКрихітка на всі
Ну - ну боїтесь сказати, що теж війна буде. І в Європі все погано, все пропало,все даремно. Запашок якийсь якщо чесно від тексту.
Загниваючий капіталізм
автор тяжкаялюдина 28 апреля в 20:00
Ответ дляЛика-прилипка
Вам сестра поведала историю свою и вы ее тут обо..и.
Теперь нам нужно рассказать свою историю вам?
ГДЕ я обосрала????
Я написала что это ОЧЕНЬ сложно в нашем возрасте уже
не в 25 лет-то и без мужа
Все до блиску 28 апреля в 20:01
Ответ дляКрихітка на всі
Ну - ну боїтесь сказати, що теж війна буде. І в Європі все погано, все пропало,все даремно. Запашок якийсь якщо чесно від тексту.
Та не запашок, а смрад.
автор тяжкаялюдина 28 апреля в 20:01
Ответ дляПарова машина
Я рвала/рву.
Вивчила румунську, отримала громадянство.
Виїхала до війни, вивезла сина.
важко було? Ви з чоловіком були?
Киця-бриця 28 апреля в 20:02
Спочатку всім тяжко, потім через рік- два вже буде легше.
Якщо Ваша родичка не лінива, і може працювати - то треба спробувати. Для дитини її це буде краще- навчіться якщо спочатку вони не оцінять цього, треба терпіти не менше ніж рік і не здаватися. Якщо нічого не міняти- то у Вас все буде так само, тож треба плити проти течії. Якщо щей є ціль то беріть все в свої міцні жіночі руки.
На пів ставки 28 апреля в 20:02
Ответ дляПарова машина
Я рвала/рву.
Вивчила румунську, отримала громадянство.
Виїхала до війни, вивезла сина.
На каком основании получили гражданство Румынии? Были родственники румыны?
автор тяжкаялюдина 28 апреля в 20:03
Ответ дляКиця-бриця
Спочатку всім тяжко, потім через рік- два вже буде легше.
Якщо Ваша родичка не лінива, і може працювати - то треба спробувати. Для дитини її це буде краще- навчіться якщо спочатку вони не оцінять цього, треба терпіти не менше ніж рік і не здаватися. Якщо нічого не міняти- то у Вас все буде так само, тож треба плити проти течії. Якщо щей є ціль то беріть все в свої міцні жіночі руки.
так я ж про то шо через 2-2,5 роки вже повертатися. Чоловіки ж то невиїзні, і син сестри теж!
він там залишиться
2 1
Парова машина 28 апреля в 20:05
Ответ длятяжкаялюдина
важко було? Ви з чоловіком були?
Так.
Так..
годовасик 28 апреля в 20:05
Ответ длятяжкаялюдина
так я ж про то шо через 2-2,5 роки вже повертатися. Чоловіки ж то невиїзні, і син сестри теж!
він там залишиться
Куди повертатися?
Парова машина 28 апреля в 20:05
Ответ дляНа пів ставки
На каком основании получили гражданство Румынии? Были родственники румыны?
Так. Дідусь з бабусею.
Дверной_Проем 28 апреля в 20:05
Ответ длятяжкаялюдина
ГДЕ я обосрала????
Я написала что это ОЧЕНЬ сложно в нашем возрасте уже
не в 25 лет-то и без мужа
Что сложного? Если есть желание? Я в 36 лет начала новую жизнь в новой стране, поначалу было тяжеловато из-за жилья, но потом все наладилось
автор тяжкаялюдина 28 апреля в 20:06
Ответ длягодовасик
У вас якась повна каша в голові. Мати європейський паспорт завжди краще, ніж український, особливо для дитини. Звичайно я зроблю все, щоб діти отримали громадянство , але для цього не треба нічого рвати , комфортно живемо за кордоном.
ну якщо ви айтішники і з чоловіком, то так
А коли їдеш в невідомість??
Я не знаю шо хужіше - кинути роботу і потім в 50+ не знайти нову ,чи намагатися жити за гривневу зарплату в польщі працюючи онлайн
2 1
автор тяжкаялюдина 28 апреля в 20:06
Ответ дляДверной_Проем
Что сложного? Если есть желание? Я в 36 лет начала новую жизнь в новой стране, поначалу было тяжеловато из-за жилья, но потом все наладилось
в 36 і я б почала
Поговоримо під 50 з вами
На пів ставки 28 апреля в 20:07
Ответ дляПарова машина
Так. Дідусь з бабусею.
Супер, вам повезло.
автор тяжкаялюдина 28 апреля в 20:07
Ответ длягодовасик
Куди повертатися?
в Україну, куди ще?
годовасик 28 апреля в 20:07
Ответ длятяжкаялюдина
ну якщо ви айтішники і з чоловіком, то так
А коли їдеш в невідомість??
Я не знаю шо хужіше - кинути роботу і потім в 50+ не знайти нову ,чи намагатися жити за гривневу зарплату в польщі працюючи онлайн
Ні, нічого спільного з ІТ. Їхали в невідомість , нормально влаштуватися, звичайно спочатку складно і треба багато працювати.
годовасик 28 апреля в 20:07
Ответ длятяжкаялюдина
в Україну, куди ще?
Для чого?
автор тяжкаялюдина 28 апреля в 20:09
Ответ длягодовасик
Для чого?
ви читали тему?

В мене чоловік є. І якщо я отримаю громадянство, то дитина теж отримає. А він ні. Він невиїздний в Україні.
Сестра каже шо наша ціль - отримати громадянство для дітей і повернутися за 3 роки
А я не знаю чи буде до кого повертатися у всіх сенсах :(
СhanelKa 28 апреля в 20:10
Незрозуміла текст повністю

Але, якщо паспорт ЄС дитина отримає, то воно того варто
годовасик 28 апреля в 20:13
Ответ длятяжкаялюдина
ви читали тему?

В мене чоловік є. І якщо я отримаю громадянство, то дитина теж отримає. А він ні. Він невиїздний в Україні.
Сестра каже шо наша ціль - отримати громадянство для дітей і повернутися за 3 роки
А я не знаю чи буде до кого повертатися у всіх сенсах :(
Чоловік теж може виїхати за гроші, було б бажання. Звичайно, звичайно через роки ніхто не захоче повертатися в Україну, це абсурд
автор тяжкаялюдина 28 апреля в 20:10
Ответ длягодовасик
Ні, нічого спільного з ІТ. Їхали в невідомість , нормально влаштуватися, звичайно спочатку складно і треба багато працювати.
І як ви змогли самостійно всюди бігати і за себе і за дитину і працювати одночасно шоб і на квартиру і на все заробити?
Як на мене це дуже складно без другого партнера((