ИМХОля• 29 апреля 2024
Документи для їзди на машині чоловіка
Отримала тимчасові права. Хочу їздити на машині, оформленній на чоловіка. Чи достатньо техпаспорту в цьому випадку? Якщо я отримаю порушення, наприклад перевищення швидкості, то на кого буде записано штраф? Адже з тимчасовими правами можна отримати не більше 2 штрафів, тож чи не буде проблем в мене, чи треба саме оформлювати якісь документи типу довіренності? Дякую
Дуняша• 29 апреля 2024
в дії може розшарити на вас авто, логічно якщо по камерам штраф - то прийде на того на кого авто (це якшо ви по тех паспорту звичайному)
Дюагональ• 29 апреля 2024
Вам потрібне ваше посвідчення водія, техпаспорт на авто та автоцивілка- страховка, щоб їздити
ИМХОля
• 29 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
)))) скільки сала за права віддали?
Здала сама без хабарів. Скажу чесно, це набагато дорожче ніж ’купити права’, відїздила більше 60 годин з інструктором.
ШобВам_КакНам• 29 апреля 2024
Техпаспорта достатньо, але його доведеться носити з собою завжди і передавати з рук в руки. Якщо розшарити авто, то техпаспорт буде у вас обох в Дії і можна не носити.
Добра всем!• 29 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
А що ж в такому найпростішому для водія не кумекаєте? ))
ИМХОля
• 29 апреля 2024
Ответ дляДобра всем!
Я вишішила перестрахуватись і спитати тут. Адже виглядає нелогічно, що порушення буде записуватись на чоловіка.
Дюагональ• 29 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
По камері якщо, то на власника авто штраф, так. Про це розповідають в автошколі))
Дюагональ• 29 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
Зате точно навчились! Тепер практики набирати
Меломанка Маланка• 29 апреля 2024
Ответ дляДуняша
Якщо зробити шерінг через дію, то штрафи будуть приходити не власнику авто, а тому на кого шерінг. У нас з чоловіком вже були такі випадки)
Пригощаю кашею• 29 апреля 2024
Автор, майте на увазі, що якщо через Дію зробити на вас шерінг авто чоловіка, то штрафи з камер будуть приходити вам. Так що краще з вашими тимчасовими правами шерінг авто не робити на вас до отримання постійних прав
Дуняша• 29 апреля 2024
Ответ дляМеломанка Маланка
ну я ж так і написала, ви ж прочитали другу частину про звичайний тех паспорт (саме так у автора) - ’якщо по камерам штраф - то прийде на того на кого авто (це якшо ви по тех паспорту звичайному)’
Ms. При теле• 29 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
логічно, адже це його авто. А по камерам, які фіксують правопорушення, неможливо встановити особу.
Всі мої штрафи за перевищення оплачував чоловік. З моєї карти
Natali_kiev1• 29 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
Ого, важко було, Ви на механіці вчились?
Сливочная пенка• 29 апреля 2024
Ответ дляИМХОля
Это в ваших интересах, чтоб штрафы шли на него. Ведь когда будете через два года менять на постоянные, то могут отправить на пересдачу, если были нарушения.
Пригощаю кашею• 29 апреля 2024
Ответ дляMs. При теле
А в мене єдиний штраф за 15 років водіння - чоловік на моєму авто перевищив швидкість на камеру
Роздратована шкіра• 29 апреля 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
мені чоловік розшарив, я тепер називаюсь ’належний користувач’ і всі штрафи з камер приходять на мене а не на чоловіка, хоч він і власник і сам же і порушив :)
ИМХОля
• 29 апреля 2024
Ответ дляNatali_kiev1
Була мотивація та чудовий інструктор, тож все склалось.