28 апреля в 19:57

це нормально взагалі?

так от. попросила я керівника дещо зробити, але трохи з претензією, думаю його це образило. в приватних повідомленнях. ми так завжди спілкуємось. і тут наче вже домовились що він то зробить, але бере і передзвонює. і написала що не буду підіймати слухавку, бо вже все на пальцях пояснила в письмовому вигляді, і зараз слухати його нравоученія не буду. (любить лекції почитати) і якщо у нього є що сказати з цього приводу нехай пише. розсердився страшне. каже - це неповага. потім врешті зробив те що просила, але не так як просила. на 50%. кажу - в чому питання, чого так. каже що не буде робити на 100% як просила бо я не взяла слухавку. і всі завжди беруть слухавку коли він дзвонить, а я от ні. і от ми обговорювали це 45 хвилин в приватних повідомленнях. і що він там мені такого по телефону хотів сказати, так і не написав. тільки талдичив про те що я не взяла слухавку коли він дзвонив 4 рази підряд. кажу - напиши в чому питання, бо я бачу тільки що ти ображаєшся. але каже що не ображається. і врешті взагалі питання зняв, каже все ок. нема вже чого обговорювати. це якийсь триндець!
я просто тільки вчусь кордони свої відстоювати, а він ще той маніпулятор. так що ....отаке.
14 1 1
Сусановна 28 апреля в 19:59
Наймет другую, делов то.
Котомафия 28 апреля в 20:00
Фі
Я б тебе уволив зразу
Шалена красуня 28 апреля в 20:00
Автор, вы рассказываете руководителю что и как делать? Вы ничего не перепутали?
Ламборджини 28 апреля в 20:00
Охренеть работница полей и огородов
автор Безпринципова 28 апреля в 20:03
Ответ дляКотомафия
Фі
Я б тебе уволив зразу
увольняй
Лама_мама 28 апреля в 20:03
Эээ... Вы попросили руководителя что-то сделать, он позвонил узнать детали, Вы не отвечали на звонки, он сделал, но Вы высказали своё фе, что сделал не так, как надо? Я б Вас уволила, сразу.
Будьте так ласкаві 28 апреля в 20:04
Удивляюсь как он Вас не уволил. Я б не стала такое терпеть, это явное неуважение к нему. Просить руководителя в такой манере что-то сделать, не брать трубку (хотя надо именно ей, а не руководителю) и ещё иметь наглость высказывать что что-то не так и «в чем проблема?»… ппц просто
автор Безпринципова 28 апреля в 20:04
Ответ дляБудьте так ласкаві
Удивляюсь как он Вас не уволил. Я б не стала такое терпеть, это явное неуважение к нему. Просить руководителя в такой манере что-то сделать, не брать трубку (хотя надо именно ей, а не руководителю) и ещё иметь наглость высказывать что что-то не так и «в чем проблема?»… ппц просто
там як би не мені особисто треба, а якщо цього не зробити будуть збитки у компанії.
Котомафия 28 апреля в 20:07
Ответ дляБезпринципова
увольняй
Так і буде.
Будьте так ласкаві 28 апреля в 20:07
Ответ дляБезпринципова
там як би не мені особисто треба, а якщо цього не зробити будуть збитки у компанії.
В любом случае Вы не правы и должна быть какая-то субординация, хоть Вы и общаетесь в личных сообщениях и на ты
11 1
Ms. При теле 28 апреля в 20:10
Капец ... если бы мне моя подчиненная раздавала задания и не отвечала на звонки - летела бы она белым лебедем искать новую работу ....
пані Солоха 28 апреля в 20:11
Он от вас избавиться при первой возможности, такое поведение не нормально и таких не любят
Мая твая не панимать 28 апреля в 20:17
Ну автор ви і цариця, аж школа вашого керівника стало)))
Інесса -5c9a 28 апреля в 20:20
Ви борза, з іншим начальником були б посланні вже давно.
Чумачечая_ 28 апреля в 20:24
Вы там что, любовники? Страсти такие. Прям Эда и Серкан Болат
Чумачечая_ 28 апреля в 20:25
Ответ дляМая твая не панимать
Ну автор ви і цариця, аж школа вашого керівника стало)))
Хи) Какой вам ник дали, а автору какой)
Мая твая не панимать 28 апреля в 20:27
Ответ дляЧумачечая_
Хи) Какой вам ник дали, а автору какой)
Це автор ситуацію не панімать)))
Чумачечая_ 28 апреля в 20:29
Ответ дляМая твая не панимать
Це автор ситуацію не панімать)))
Автор, понимать, делает вид, что нет и выводит на эмоции, к тому же возможно троллит)