30 апреля в 07:22

Образа на чоловіка та його батьків

Батьки чоловіка часто до нас приїздять в гості, буває, що кожен тиждень або і двічі на тиждень. Я не проти щоб вони приходили, але вони ніколи не попереджають про свої плани. Буває, що я на роботі, а чоловік мені дзвонить, що після моєї роботи вони будуть чекати біля під´їзду, або зранку перед роботою каже, можливо сьогодні прийдуть його батьки, я запитую чи точно, щоб розпланувати свій час, а він постійно каже ну як у них вийде. Я сказала чоловіку, що хай попереджають хоча б за день до приїзду, тому, що в мене теж робота, а ще підробіток, щоб я розпланувала час. Натомість чоловік сказав своїм батькам, щоб вони не приїздили, бо я проти. Чоловік правий?
показать весь текст
ТАЗератти 30 апреля в 10:18
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Я так и подумала, что вряд ли поменялось искренне)) но ваш муж вас отстоял. А автора подставил
От і я автору про це відразу написала.

Я не розумію, як можна бути з чоловіком, який не стоїть за тебе горою?
Милота 30 апреля в 10:20
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Читаю коменты и офигеваю. Почему нельзя приезжать к сыну. Если он вырос,то уже не сын? Что за правила поведения,не украинские какие-то. Где этого нахватались люди? Что тогда говорить о других родственниках, тети ,дяди, двоюродные,можно всех вычёркивать из жизни по новым стандартам?
2 р в неделю приходить без предупреждения и торчать в квартире??? заняться нечем больше?
ТАЗератти 30 апреля в 10:24
Ответ дляСмячиком
Всегда было интересно, нафига таскаться каждый день или несколько раз в неделю к детям? Им заняться дома нечем?
А по теме, да, муж странно преподнес ваши слова.
Повірте, коли чоловік пару разів вже не витримав і казалі мамі в лоба на її ’то чим ви зайняті будете?’ - ’трах*атися будемо’ свекруха поойкала, типу не смішно.
А коли вони приїхали пару разі вдень і реально почули охи-ахи за дверима, то потім чоловіку такі читали нотації, що вдень нормальні люди сексом не займаються, що то можно було стенд ап знімати з них😂

Ну і найголовніший аргумент був ’чим ви там зайняті, дітей немає, господарки немає’
Ну да, дійсно, більше ж у житті окрім памперсів і свиней нічо немає.

Так шо, думаю, у автора такі самі фрукти ті свекри.
16 5
Вумна вутка 30 апреля в 10:33
Ответ дляОбижулька
А зачем врать? Она не рада их визитам.
Они поверят и начнут каждый день приезжать и сидеть. А она и так их регулярно на громкой связи слушает. Зачем это всё??
Ви читали, що просила сказати автор і що сказав чоловік?

та і взагалі, кожний член подружжя хай спілкується зі своїми, а не дружина за всіх віддувається.
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 10:36
Ответ дляБачу_майбутнє
Это снова вы,с мужем стоматологом?)
Сериал был? А то я только оперу мыльную свекровь знаю))
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 10:39
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Читаю коменты и офигеваю. Почему нельзя приезжать к сыну. Если он вырос,то уже не сын? Что за правила поведения,не украинские какие-то. Где этого нахватались люди? Что тогда говорить о других родственниках, тети ,дяди, двоюродные,можно всех вычёркивать из жизни по новым стандартам?
Вы читаете одним глазом. Сына даже нет дома. Невестки границы растоптаны. Сыночка хороший и подставил свою жену. А украинские это какие? Невестка всегда должна?
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 10:41
Ответ дляЩастя-здоровля
Я Вам більше скажу. В мене єдиний син. Живе окремо, сам. Досить дорослий, 36 років. Так ось, навіть про телефонні дзінки домовляємось та узгоджуємо час. Те, що я мама, не дає право лізти, йому на голову. Працює і в офісі, і віддаленно.
Вы какая-то нетипичная свекровь)) тактичная
Шукаю трусики 30 апреля в 10:41
Ответ дляЗашла на 5минут
Я працюю 6 годин, а після, цього працюю вдома. З чого Ви взяли, що я не працюю?
Вам правильно пишуть нижче , щоб ви працювали не вдома. Скажіть чоловіку, що Вас перевели на повний день, а самі ходіть десь с ноутом до кафе чи ще кудись. Багато хто не розуміє, що праця з дому така сама ж як в офісі. От вони всі й думають, що ви вільні ,а все інше їх не турбує
5 2
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 10:42
Ответ дляТАЗератти
От і я автору про це відразу написала.

Я не розумію, як можна бути з чоловіком, який не стоїть за тебе горою?
Я тоже не понимаю 🤷‍♀️
Бачу_майбутнє 30 апреля в 10:44
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Сериал был? А то я только оперу мыльную свекровь знаю))
Муж мало зарабатывающий стоматолог из обеспеченной семьи ,мамин сын
Жена трудяжка,но попрекают что мало зарабатывает (но больше мужа) ,быт на ней.
Пополамщик.жена в семье в статусе принеси,подай,иди на х,не мешай.
Вумна вутка 30 апреля в 10:45
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Читаю коменты и офигеваю. Почему нельзя приезжать к сыну. Если он вырос,то уже не сын? Что за правила поведения,не украинские какие-то. Где этого нахватались люди? Что тогда говорить о других родственниках, тети ,дяди, двоюродные,можно всех вычёркивать из жизни по новым стандартам?
До сина - не питання. Але вони їдуть саме тоді, коли сина дома немає, як це можна зрозуміти? З якого дива невістка у свій робочий час (навіть якщо він дома за компом) має розважати свекрів? Кілька разів на тиждень? У неї третя робота зявилася?
В сімї всі мають відчувати ситуацію, а не лише невістка під усіх прогинатися.
П.С. Врахуємо ще те, що невістка працює на двох роботах, це означає, що чоловік її зовсім не забеспечує, але вся чоловікова сімя хоче від дівчини служіння патріархату)))
ТАЗератти 30 апреля в 10:56
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вы читаете одним глазом. Сына даже нет дома. Невестки границы растоптаны. Сыночка хороший и подставил свою жену. А украинские это какие? Невестка всегда должна?
Ага, Ви що не знаєте?
Хто всрався? Невістка!
Так її ж дома нема?
А он її плаття висить 😏
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 10:53
Ответ дляБачу_майбутнє
Муж мало зарабатывающий стоматолог из обеспеченной семьи ,мамин сын
Жена трудяжка,но попрекают что мало зарабатывает (но больше мужа) ,быт на ней.
Пополамщик.жена в семье в статусе принеси,подай,иди на х,не мешай.
За пересказ отдельно поклон)) мне кажется, это другая семья. Но последняя фраза и тут применима
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 10:53
Ответ дляТАЗератти
Ага, Ви що не знаєте?
Хто всрався? Невістка!
Так її ж дома нема?
А он її плаття висить 😏
Это я как раз знаю 😂😂и очень хорошо
ТАЗератти 30 апреля в 10:55
Ответ дляШукаю трусики
Вам правильно пишуть нижче , щоб ви працювали не вдома. Скажіть чоловіку, що Вас перевели на повний день, а самі ходіть десь с ноутом до кафе чи ще кудись. Багато хто не розуміє, що праця з дому така сама ж як в офісі. От вони всі й думають, що ви вільні ,а все інше їх не турбує
А навіщо автор повинна робити собі незручності? Хотіла би працювати в кафе - давно би так робила. Автору зручно працювати вдома. У себе вдома, блін.

Вона живе окремо (!) від свекрів, на орендованій (!) квартирі і має гратися в якісь дурні ігри? Заради чого?
То що свекри не розуміючи чогось - їх проблеми, не автора.
У неї своє життя, у своєму домі, за тими правилами, як їй зручно.

Те що чоловік у автора дуже дивний - то інше діло.
ТАЗератти 30 апреля в 10:56
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Это я как раз знаю 😂😂и очень хорошо
Колего 🤝
Докладальниця 30 апреля в 11:05
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Читаю коменты и офигеваю. Почему нельзя приезжать к сыну. Если он вырос,то уже не сын? Что за правила поведения,не украинские какие-то. Где этого нахватались люди? Что тогда говорить о других родственниках, тети ,дяди, двоюродные,можно всех вычёркивать из жизни по новым стандартам?
Конечно, можно и нужно приезжать к сыну. Как и к дочке. Но визиты по нескольку раз в неделю без предупреждения - это бестактно. Складывается впечатление, что родители демонстрируют свои права на постоянное пребывание в этой квартире.
Не знаю, реальна ли эта конкретная история автора, но, зачастую, так себя ведут родители того супруга, чья эта квартира. Мол, смотри - это не твоя территория! Это НАША территория.
Ну, и подставлять жену фразой ’она не хочет, чтобы вы приезжали’ - это откровенная крыса.
Бачу_майбутнє 30 апреля в 11:03
Ответ дляТАЗератти
А навіщо автор повинна робити собі незручності? Хотіла би працювати в кафе - давно би так робила. Автору зручно працювати вдома. У себе вдома, блін.

Вона живе окремо (!) від свекрів, на орендованій (!) квартирі і має гратися в якісь дурні ігри? Заради чого?
То що свекри не розуміючи чогось - їх проблеми, не автора.
У неї своє життя, у своєму домі, за тими правилами, як їй зручно.

Те що чоловік у автора дуже дивний - то інше діло.
Может свекры дают на аренду)
ТАЗератти 30 апреля в 11:10
Ответ дляБачу_майбутнє
Может свекры дают на аренду)
А автор працює на двох роботах, бо їй нудно, да? 😏😂
Золота орда 30 апреля в 11:13
Ответ дляБачу_майбутнє
Может свекры дают на аренду)
А может не дают
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 11:23
Ответ дляТАЗератти
Колего 🤝
Но сразу уточню) у меня свекр дебил. Не свекровь
ТАЗератти 30 апреля в 11:25
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Но сразу уточню) у меня свекр дебил. Не свекровь
То вже приємніше 😁
автор Зашла на 5минут 30 апреля в 11:31
Ответ дляБачу_майбутнє
Может свекры дают на аренду)
Чоловіку допомагають з грошима. Але я свою половину оплачую сама.
20 5 4
Бачу_майбутнє 30 апреля в 11:32
Ответ дляЗашла на 5минут
Чоловіку допомагають з грошима. Але я свою половину оплачую сама.
О,я угадала кто вы)
Вам тут в каждой теме писали что с ним нормальной жизни не будет
ТАЗератти 30 апреля в 11:33
Ответ дляЗашла на 5минут
Чоловіку допомагають з грошима. Але я свою половину оплачую сама.
Ой
У 26 років мама дає синочкі гроші на половину оренди?
Автор, у Вас геть була біда з кавалерами? 🥺
Пацан к успеху шел 30 апреля в 11:34
Автор, вы уже создавали эту тему пару недель назад. Вам дали множество хороших советов. Какой смысл снова тоже самое писать? Если вы ничего не будете делать.
Обижулька 30 апреля в 11:46
Ответ дляГл. Амурная
Можна приїздити до сина та зустрічатися на нейтральній території в будь-який момент. Але якщо син живе не один, то мають бути враховані інтереси тих, з ким він живе. А не «мама народила, мама монополію має». Так хай мама може ще і на ліжку з сином ночувати буде? Не викреслювати ж родичів
И сиську в рот давать. А шо, раньше брал, нравилось, что изменилось спустя 23 года?
6 1
Обижулька 30 апреля в 12:14
Ответ дляВумна вутка
Ви читали, що просила сказати автор і що сказав чоловік?

та і взагалі, кожний член подружжя хай спілкується зі своїми, а не дружина за всіх віддувається.
Я вообще не вижу смысла в этих отношениях. Она с ним наплачется. Тут надо просто всех слать, а не пытаться понять кто более больной на голову- муж или родители
7 1
Вумна вутка 30 апреля в 12:16
Ответ дляОбижулька
Я вообще не вижу смысла в этих отношениях. Она с ним наплачется. Тут надо просто всех слать, а не пытаться понять кто более больной на голову- муж или родители
Прочитавши всю тему - підтримую.
Мелочунь 30 апреля в 12:37
Ответ дляПешеходик
Автор я три месяца встречалась , сделал предложение, три месяца готовились к свадьбе, поженились три месяца прожили я как только забеременела ушёл, ребенка он хотел, уговаривал
В плане ушел?
Вы рожали одна?
Развелись?