30 апреля в 07:22

Образа на чоловіка та його батьків

Батьки чоловіка часто до нас приїздять в гості, буває, що кожен тиждень або і двічі на тиждень. Я не проти щоб вони приходили, але вони ніколи не попереджають про свої плани. Буває, що я на роботі, а чоловік мені дзвонить, що після моєї роботи вони будуть чекати біля під´їзду, або зранку перед роботою каже, можливо сьогодні прийдуть його батьки, я запитую чи точно, щоб розпланувати свій час, а він постійно каже ну як у них вийде. Я сказала чоловіку, що хай попереджають хоча б за день до приїзду, тому, що в мене теж робота, а ще підробіток, щоб я розпланувала час. Натомість чоловік сказав своїм батькам, щоб вони не приїздили, бо я проти. Чоловік правий?
показать весь текст
Мелочунь 30 апреля в 12:43
Ответ дляЗашла на 5минут
Чоловіку допомагають з грошима. Але я свою половину оплачую сама.
Вас член держит с таким мужем?
Или что?
Потому что я лично, больше плюсов в этом браке не вижу
Клевотница 30 апреля в 12:59
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вы какая-то нетипичная свекровь)) тактичная
Так син сам живе, вона ще не свекруха ще не вечір...
Кили и Манджаро 30 апреля в 13:41
А при чем ваши планы к визитам родителей мужа? Занимаетесь своими делами, а муж пусть своих родителей и кружит
Виправлялочка 30 апреля в 13:57
Ответ дляЗашла на 5минут
Орендуємо
Тогда хозяин может типа запретить гостей с ночевкой приводить? )
Виправлялочка 30 апреля в 13:59
Ответ дляЗашла на 5минут
Дуже тісний. Після роботи він або весь час з батьками говорить або грає ігри. Якщо ми кудись їдемо на авто, то постійно на зв´язку його батьки на гучномовці.
Разводитесь, с таким мужем вы всегда будете на 2 и ниже месте
Виправлялочка 30 апреля в 14:00
Ответ дляЗашла на 5минут
Ну так. Він часто так робить.
Бросайте это чмо- он ещё и абьюзер
Виправлялочка 30 апреля в 14:00
Ответ дляЗашла на 5минут
Чоловіку допомагають з грошима. Але я свою половину оплачую сама.
Так нафига вам такой брак ? Ещё и пополамщик?
НеВРотик 30 апреля в 14:04
Ответ дляЗашла на 5минут
Чоловіку допомагають з грошима. Але я свою половину оплачую сама.
Автор, не вагітнійте від цього тільки, бо пиши пропало
Тундиринда 30 апреля в 14:08
Ответ дляЗашла на 5минут
Вони по справах приїздять в наше місто, живуть в сусідньому
Ну это скорее место перекантоваться, чем в гости. Мои родители тоже так приезжают, но раз в неделю-две.
автор Зашла на 5минут 30 апреля в 15:32
Ответ дляТундиринда
Ну это скорее место перекантоваться, чем в гости. Мои родители тоже так приезжают, но раз в неделю-две.
Так. Я не проти, просто хай попереджають заздалегідь.
На пів ставки 30 апреля в 15:48
Ответ дляНеВРотик
Автор, не вагітнійте від цього тільки, бо пиши пропало
Хіба схоже, шо автор прислуховуються до порад?)
5 3
автор Зашла на 5минут 30 апреля в 16:14
Ответ дляНа пів ставки
Хіба схоже, шо автор прислуховуються до порад?)
Прислуховуюсь, не вагітнію
Бачу_майбутнє 30 апреля в 16:27
Ответ дляЗашла на 5минут
Прислуховуюсь, не вагітнію
Это не решение проблемы,а жизнь на паузе
Vitamina1407 30 апреля в 16:37
Вони певно вам не довіряють та думають що ви там угробите квартиру та самі голодні й немиті сидите. Ось і їдуть перевіряти.
3 1
Ласкове телятко 30 апреля в 17:07
То шо муж странный, я поняла.
Зачем вы планы меняете ради их приезда - не поняла. «Может приедут» - ну так вы может будете свободны. Приехали, вы работаете - здрасьте, я пошла работать. Жарите котлеты - продолжайте. Ушли на маникюр - очень жаль, меня не предупредили, придется подождать меня или вашего сына
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 17:10
Ответ дляБачу_майбутнє
О,я угадала кто вы)
Вам тут в каждой теме писали что с ним нормальной жизни не будет
Стоматолог таки? И без денег? Что там за жопорук тогда.,.
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 17:12
Ответ дляТАЗератти
То вже приємніше 😁
То еще дурнее))))
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 17:12
Ответ дляОбижулька
Я вообще не вижу смысла в этих отношениях. Она с ним наплачется. Тут надо просто всех слать, а не пытаться понять кто более больной на голову- муж или родители
Поддерживаю. Тем более, что не первые приколы такого масштаба.
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 17:13
Ответ дляКлевотница
Так син сам живе, вона ще не свекруха ще не вечір...
Погодите) детали не знаем. Дайте мне надежду, что есть адекватные))
На пів ставки 30 апреля в 17:56
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Стоматолог таки? И без денег? Что там за жопорук тогда.,.
Или отдает деньги на хранение родителям, собирает на квартиру, которую потом родители ему ’подарят’
Золота орда 30 апреля в 18:02
Ответ дляVitamina1407
Вони певно вам не довіряють та думають що ви там угробите квартиру та самі голодні й немиті сидите. Ось і їдуть перевіряти.
Так квартира арендованная !
автор Зашла на 5минут 30 апреля в 18:46
Ответ дляVitamina1407
Вони певно вам не довіряють та думають що ви там угробите квартиру та самі голодні й немиті сидите. Ось і їдуть перевіряти.
Квартиру орендуємо
Кундалина 30 апреля в 19:49
Ответ дляЗашла на 5минут
Просто сидять
автор, бегите.
дальше будет только хуже. ни один мужчина не стоит убитых нервов и отсутствия комфорта. особенно в вашей ситуации.
он мог придумать, что недовольна хозяйка квартиры вечными гостями, что донесли соседи. но свалил все на вас, а сам хочет остаться ’хорошим’ мальчиком.
в случае появления собственного жилья - вы будете приживалкой в своем доме, ведь они в квартиру сына приехали, они родители - самые близкие люди. при появлении внука - точно так окажетесь крайней, которой будут помыкать и считать нечто средним между прислугой и игрушкой. у меня относительно адекватные свекры, и то после рождения ребенка пришлось колючей проволокой обзавестись, и при этом муж был полностью на моей стороне.
вы в этой ситуации, если промолчите, то дальше действительно будет намного хуже. в конце концов вы снимаете отдельную квартиру, а не комнату, как раз для того, чтобы рядом не сидели посторонние люди, и вы могли распоряжаться своей жизнью. а так это уже общежитие, и зачем платить больше?
3 1
Аноним НаВсеГда 30 апреля в 20:24
Ответ дляЗашла на 5минут
Каже, там батьки привезли мені шось для авто, ти ж знаєш, що я не можу приїхати, і робить мене винною.
Слухайте,тут справа не у свекрах. Він звалює на Вас всю відповідальність і вину як щось не так, Ви маєте як та собачка підкорятись йому та бігати по команді,а як у нього робота, то він цар гори блін. Ще й зіштовхує лобами Вас по суті, наговорює різного. Це не нормально. Поки нема дітей, та й не треба Вам від такого діти,краще валіть з тієї сімейки. Свекри ніколи не вважають невістку за людину. Але якщо ще й чоловік не вважає так,і ставить нижче плінтуса то жопа взагалі. Тікайте. І ці проблеми відпадуть автоматично
Аноним НаВсеГда 30 апреля в 20:32
Ответ дляЗашла на 5минут
Так. Я не проти, просто хай попереджають заздалегідь.
Вас вся та родина - чоловік,його батьки ні в що не ставлять і надалі не будуть. І домовлятись з ними нема сенсу на жаль. Валіть звідти подалі.
Чемодан-Вокзал-Майами 30 апреля в 20:36
Ответ дляНа пів ставки
Или отдает деньги на хранение родителям, собирает на квартиру, которую потом родители ему ’подарят’
Вполне рабочая версия у вас
На пів ставки 30 апреля в 20:37
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Вполне рабочая версия у вас
У подруги так было. 5 лет на судака потратила, пока он бабки собирал
freedom_2015 30 апреля в 21:14
Ответ дляЗашла на 5минут
Дуже тісний. Після роботи він або весь час з батьками говорить або грає ігри. Якщо ми кудись їдемо на авто, то постійно на зв´язку його батьки на гучномовці.
купіть собі кросівки зручні і тікайте
Вредняжка 30 апреля в 22:54
Ответ дляТАЗератти
При тому ми живемо НЕ у приватному будинку, а у звичайному багатоповерховому на першому поверсі,уявіть в якому шоці були сусіди 😂
При тому що свекр підсаджував свекруху, вона намагалася якось відчинити вікна і волала на піврайону ’Лєєєєна, откривай, я же знаю, що ти домаааа’
Такий іспанський сором я не відчувала більше ні до ні після у своєму житті
Це пздц, оце то люди притрушені
Бачу_майбутнє 30 апреля в 23:00
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Стоматолог таки? И без денег? Что там за жопорук тогда.,.
Только после универа,родители пристроили и содержат,а автор сама себя